Statistieken buurt Warandepark-De Eng

Statistieken buurt Warandepark-De Eng

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Warandepark-De Eng in de gemeente Blaricum Vlag van de gemeente Blaricum. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Warandepark-De Eng in de gemeente Blaricum Vlag van de gemeente Blaricum. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Kaart van de buurt Warandepark-De Eng.Bekijk kaart
Buurt Warandepark-De Eng in het kort

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over de buurt Warandepark-De Eng.

Kerncijfers van de buurt Warandepark-De Eng
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor de buurt Warandepark-De Eng.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de buurt Warandepark-De Eng.

OnderwerpAantalBronJaar data
Adressen met postcode3Kadaster2026
Adressen met woonfunctie1Kadaster2026
Panden met adres3Kadaster2026
Percelen met adres3Kadaster2026
Woningvoorraad1CBS2025
Huishoudens0CBS2026
Inwoners0CBS2026

Op deze pagina vind je een kaart van de buurt Warandepark-De Eng en de data over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Warandepark-De Eng.

Definities
Aantal inwoners op de kaart van de buurt Warandepark-De Eng
Kaart van de omgeving van de buurt Warandepark-De Eng.
Afbeelding van de buurt Warandepark-De Eng op de kaart.

Kaart van de wijk Blaricum met het aantal inwoners per buurt in 2026. De cijfers op de kaart geven de volgende buurten weer: 1: Stichtsebrug, 2: Eemmeer-Blaricum, 3: Blaricummermeent, 4: Bijvanck, 5: De Kampen, 6: Warandepark-De Eng, 7: Blaricummer Heide, 8: Blaricum-Dorp, 9: Crailo.

Bekijk de statistieken voor alle 12 gebieden binnen de gemeente Blaricum via de overzichtspagina van de gebieden in de Blaricum.

Overzicht gebieden Meer Blaricum
Over de buurt Warandepark-De Eng

De buurt Warandepark-De Eng ligt binnen de wijk Blaricum in de gemeente Blaricum. De streek Steegland|Bijenschans ligt binnen de buurt Warandepark-De Eng. De meest voorkomende postcode in de buurt Warandepark-De Eng is postcode 1261.

Er zijn drie adressen en er is één woning in de buurt Warandepark-De Eng in de gemeente Blaricum. 76% van de woningen in de buurt is een koopwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €808.000. Er wonen geen inwoners in de buurt Warandepark-De Eng. Er zijn geen huishoudens in de buurt Warandepark-De Eng. Verder zijn er geen personenauto’s en vijf bedrijfsvestigingen geregistreerd in de buurt Warandepark-De Eng.

Buurt Warandepark-De Eng heeft een oppervlakte van 111 hectare land (honderd hectare is één vierkante kilometer, 1 km2). De gemiddelde dichtheid van adressen is 706 adressen per km2.

Meer over de buurt Warandepark-De Eng:

De gegevens van de buurt Warandepark-De Eng voor de jaren 2013 tot en met 2016 zijn berekend.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Buurt Warandepark-De Eng.

Wonen in de buurt Warandepark-De Eng

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in de buurt Warandepark-De Eng.

Kenmerken van de woningen in de buurt Warandepark-De Eng
Er zijn 1 woningen in de buurt Warandepark-De Eng.
Informatie over de woningen in deze regio op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken. En bekijk de woningkenmerken per buurt in de gemeente Blaricum in een interactieve tabel.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ waarde in de buurt Warandepark-De Eng was €843.000 in 2013.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in de buurt Warandepark-De Eng.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Warandepark-De Eng:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde Buurt Warandepark-De Eng% verschil
2016€808.0001,89%
2015€793.000-1,12%
2014€802.000-4,86%
2013€843.000geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in de buurt Warandepark-De Eng is met €35.000 gedaald van €843.000 in 2013 tot €808.000 in 2016 (dat is een daling van 4,15%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2016 was €-11.667 (-1,36%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een licht dalende trend: De cijfers dalen meer wel dan niet.

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Blaricum.

Toelichting
Download een schat aan informatie
  • Uitgebreide informatie in handige Excel overzichten voor de gemeente Blaricum.
  • Meer dan 250 onderwerpen voor Nederland en alle provincies, gemeenten, wijken en buurten in Nederland.
Woningwaarde en 65-plussers per gebied
De gemiddelde woningwaarde in de buurt Warandepark-De Eng is €808.000, het percentage inwoners van 65 jaar en ouder is 0% en er zijn 1 woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde woningwaarde per regio op de horizontale as. Deze is afgezet tegen het percentage inwoners van 65 jaar en ouder op de verticale as. Iedere regio wordt als cirkel weergegeven. De omvang van de cirkels hangt af van het aantal woningen in een gebied: hoe meer woningen, hoe groter de cirkel.

Woningwaarde ten opzichte van inwoners van 65 jaar en ouder per gebied, de volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (grijs), provincie Noord-Holland (bruin), gemeente Blaricum (geel), wijk Blaricum (oranje) en 7 buurten (blauw). De buurt Warandepark-De Eng wordt in het rood weergegeven. Klik op de naam van een cirkel om de gegevens voor dat gebied weer te geven.

Soorten woningen
Vrijstaande woningen komen het meeste voor in de buurt Warandepark-De Eng: er is één woning van het type vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de buurt Warandepark-De Eng.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in de buurt Warandepark-De Eng

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in de buurt Warandepark-De Eng, met cijfers over inwoners, leeftijd, burgerlijke staat, huishoudens, migratieachtergrond, opleidingsniveau, geboorte en sterfte.

Bekijk ook de maandelijkse bevolkingsontwikkeling in de gemeente Blaricum.

Aantal inwoners per jaar
De buurt Warandepark-De Eng telt 0 inwoners in 2026.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Warandepark-De Eng. De gegevens lopen van 2013 tot en met 2026.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Warandepark-De Eng:

JaarAantal inwoners de buurt Warandepark-De Eng% verschil
20260geen data
20250-100%
2024265inf%
20230geen data
20220geen data
20210geen data
20200geen data
20190geen data
20180geen data
20170-100%
201610,0%
201510,0%
201410,0%
20131geen data

De bevolking van de buurt Warandepark-De Eng is met 1 inwoner afgenomen van 1 inwoner in 2013 tot 0 inwoners in 2026 (dat is een afname van 100%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2026 was -0 inwoners (-17%).

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Blaricum.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in de buurt Warandepark-De Eng:

In 2013 telde de buurt Warandepark-De Eng 1 inwoner. In 2017 is het aantal gedaald tot 0 inwoners. Dit is een daling van 1 (-100%) ten opzichte van 2013, ten opzichte van het vorige jaar (2016) is het verschil -1 (-100%). Het aantal inwoners blijft 0 tot en met 2023. In 2024 is het aantal gestegen tot 265 inwoners. De stijging ten opzichte van 2023 is 265. Het aantal van 265 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2013 tot en met 2026. In 2025 is het aantal gedaald tot 0 inwoners. Dit is een daling van 265 (-100%) ten opzichte van 2024. Het aantal inwoners blijft 0 tot en met 2026.

Inwoners per leeftijdsgroep in de buurt Warandepark-De Eng

Er is geen informatie over het aantal inwoners per leeftijdsgroep in de buurt Warandepark-De Eng beschikbaar. Het CBS rondt de bevolkingsaantallen op wijk- en buurtniveau om redenen van statistische geheimhouding aselect af op veelvouden van vijf. Hierdoor kunnen kleine aantallen als nul worden weergegeven.

Burgerlijke staat in de buurt Warandepark-De Eng

Er is geen informatie over de burgerlijke staat van de inwoners in de buurt Warandepark-De Eng beschikbaar.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in de buurt Warandepark-De Eng.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2013 tot en met 2026: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in de buurt Warandepark-De Eng per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Warandepark-De Eng:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
2026000
2025000
2024024515
2023000
2022000
2021000
2020000
2019000
2018000
2017000
2016100
2015100
2014100
2013100

In 2024 was de herkomst van inwoners in de buurt Warandepark-De Eng als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 0,0%, herkomst uit Europese landen: 94% en herkomst uit landen buiten Europa: 5,8% En in 2013 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 100%, herkomst uit Europa: 0,0% en herkomst van buiten Europa: 0,0%.

Toelichting Meer migratie
Migratie herkomstlanden

Bekijk ook de detailinformatie over het aantal inwoners in Nederland naar land van herkomst.

Landen van herkomst
Migratie achtergrond: Geboortelanden en herkomstlanden

Er zijn voor de buurt Warandepark-De Eng geen data over de migratieachtergrond van de inwoners bekend.

Geboorte per 1.000 inwoners
Er zijn 0 baby’s per 1.000 inwoners geboren in 2025 in de buurt Warandepark-De Eng.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal levend geboren babies per 1.000 inwoners in de buurt Warandepark-De Eng.

De cijfers over de geboortes per 1.000 aantal inwoners zijn berekend door het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december te delen door het aantal inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Er waren in de gemeente Blaricum als geheel 8 geboortes in augustus 2026. Bekijk de pagina met maandelijkse bevolkingscijfers voor de gemeente Blaricum.

Cijfers over geboorte

De cijfers over het relatieve aantal geboortes zijn gebaseerd op data van het CBS. Als basis hiervoor is het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december in verhouding tot het aantal inwoners op 1 januari van een jaar in de buurt Warandepark-De Eng genomen. Het relatieve aantal geboorten kan hoger uitvallen dan verwacht op basis van het inwonertal. Het relatieve cijfer betreft namelijk het aantal geboorten gedurende het jaar ten opzichte van het aantal inwoners op 1 januari. In nieuwbouwwijken kan het aantal inwoners sterk groeien in een jaar. Zo kunnen er in 1 jaar 10 kinderen geboren worden in een wijk waarin op 1 januari slechts 10 inwoners wonen, maar aan het eind van het jaar bijvoorbeeld 200 inwoners.

Sterfte per 1.000 inwoners
Er zijn 0 personen per 1.000 inwoners overleden in 2025 in de buurt Warandepark-De Eng.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal sterftes per 1.000 inwoners in de buurt Warandepark-De Eng.

De cijfers over de sterfte per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De relatieve sterfte is bepaald als het aantal overledenen van 1 januari tot en met 31 december, per 1.000 inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

In augustus 2026 zijn in de gemeente Blaricum als geheel 8 inwoners overleden. Bekijk de maandelijkse sterftecijfers voor de gemeente Blaricum.

Meer sterfte
Onderwijs in de buurt Warandepark-De Eng

Bekijk de kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden, aantallen leerlingen en studenten en de ontwikkeling van het aantal scholen in de buurt Warandepark-De Eng. Dit is een kleine selectie uit de datasets over het onderwijs. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Kinderopvang- en onderwijslocaties in de buurt Warandepark-De Eng
Buurt Warandepark-De EngGemeente BlaricumGemeente Huizen
Aantal kinderopvanglocaties02055
Aantal kindplaatsen05881.521
Aantal vestigingen basisonderwijs0316
Aantal leerlingen basisonderwijs01.0823.621
Aantal vestigingen voortgezet onderwijs002
Aantal leerlingen voortgezet onderwijs002.283

Bovenstaande tabel toont data van het LRK en DUO over kinderopvang en onderwijs. De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 1 oktober 2026.

Het aantal leerlingen betreft het aantal dat onderwijs volgt op een school in de buurt Warandepark-De Eng. Op de pagina’s over het basisonderwijs en over de middelbare scholen zijn ook gegevens beschikbaar over het huisadres van leerlingen ten opzichte van het adres van de schoolvestigingen.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in de buurt Warandepark-De Eng is 1,6 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2024.


Onderstaande tabel de gemiddelde afstand in kilometers voor verschillende soorten locaties voor kinderopvang en onderwijs. De gegevens worden getoond per (vergelijkings)gebied en gelden voor 2024.

RegioKinderdagverblijfBuitenschoolseopvangBasisonderwijsVoortgezet onderwijsVMBOHAVO VWO
Nederland0,70,70,82,52,63,4
Provincie Noord-Holland0,60,60,72,02,12,5
Gemeente Blaricum0,60,60,81,91,92,3
Wijk Blaricum0,60,60,81,91,92,3
Buurt Bijvanck0,50,50,41,61,61,6
Buurt Blaricum-Dorp0,60,80,82,32,33,3
Buurt Blaricummer Heide0,60,80,82,32,33,4
Buurt Blaricummermeent0,60,61,01,81,81,8
Buurt Crailo1,31,41,51,81,81,8
Buurt De Kampen0,50,50,51,61,61,6
Buurt Stichtsebrug0,50,50,51,61,61,6
Buurt Warandepark-De Eng1,31,61,62,62,62,6

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor de buurt Warandepark-De Eng in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Noord-Holland (bruin), gemeente Blaricum (geel), wijk Blaricum (groen) en 7 buurten (blauw). Buurt Warandepark-De Eng wordt in het rood weergegeven.

Leerlingen en studenten in de buurt Warandepark-De Eng
Er woonden in 2026 geen leerlingen of studenten in de buurt Warandepark-De Eng.

Er zijn in de buurt Warandepark-De Eng geen leerlingen in het het PO of VO en geen studenten in het MBO, HBO, of WO geregistreerd. Daarom wordt hier geen grafiek getoond.

Toelichting
Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar per 1 oktober 2024 in de gemeente Blaricum.

Er zijn geen gegevens over het opleidingsniveau van de inwoners in de buurt Warandepark-De Eng beschikbaar. Daarom worden hier de gegevens voor de gemeente Blaricum weergegeven.

De donutgrafiek toont het percentage basis, middelbaar en hoog opgeleiden. Het aantal inwoners per opleidingsniveau wordt getoond door op de grafiek te klikken.

Definities opleidingsniveau

Economie en inkomen in de buurt Warandepark-De Eng

Bekijk de ontwikkeling van het aantal bedrijven en het gemiddelde inkomen in de buurt Warandepark-De Eng, met vergelijkingen tussen gebieden.

Bedrijfsvestigingen (5 totaal)
In de buurt Warandepark-De Eng zijn in totaal 5 bedrijfsvestigingen* geregistreerd (gegevens voor 2025). * Het totaal van 5 bedrijfsvestigingen wijkt af van de som van 0 van het aantal bedrijfsvestigingen per sector. Het verschil wordt veroorzaakt doordat de aantallen per sector op vijftallen zijn afgerond.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal vestigingen van bedrijven per sector per jaar in de buurt Warandepark-De Eng (het aantal bedrijven in de sector “overheid, onderwijs en zorg (Ooz)” is vanaf 2020 bekend).

De ‘gestapelde lijngrafiek’ toont het aantal bedrijfsvestigingen in de buurt Warandepark-De Eng voor elk van de volgende 8 sectoren:

  1. Lbv: Landbouw, bosbouw en visserij
  2. Nen: Nijverheid en energie
  3. Hh: Handel en HORECA
  4. Vic: Vervoer, informatie en communicatie
  5. Fdo: Financiële diensten en onroerend goed
  6. Zd: Zakelijke dienstverlening
  7. Ooz: Overheid, onderwijs en zorg
  8. Cro: Cultuur, recreatie en overige diensten
Toelichting Definities

Advertentie:

De inlegzolen van VeiligVoeten beschermen goed tegen spijkers in je voet!

Huttenbouw of timmerdorp?
Voorkom verwondingen aan je voeten en voel je veilig! Gebruik veiligheidszooltjes, die beschermen goed tegen scherpe objecten in je voet! Het materiaal van de zolen lijkt op dat van een kogelvrij vest. Bescherm je voeten tegen spijkers en schroeven bij het klussen, gebruik ze bij evenementen, draag ze in je laarzen voor extra isolatie en bescherming of gebruik ze in je waterschoenen.

Gemiddeld inkomen per inwoner
Het gemiddeld inkomen per inwoner in de buurt Warandepark-De Eng is €51.500.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Gemiddeld bruto jaarinkomen in de buurt Warandepark-De Eng.

Over de inkomensdata:

Inwoners en inkomensontvangers: Het gemiddeld inkomen per inwoner in de buurt Warandepark-De Eng is €51.500. Het gemiddeld inkomen per inkomensontvanger is €68.300. Buurt Warandepark-De Eng telt 200 inkomensontvangers op 0 inwoners totaal.

4% van de huishoudens in de buurt Warandepark-De Eng heeft een inkomen op of rond het sociaal minimum. Studentenhuishoudens en huishoudens met een onvolledig jaarinkomen zijn hierin niet meegenomen. Het sociaal minimum is het wettelijk bestaansminimum zoals dat in de politieke besluitvorming is vastgesteld. Zie de tabel met definities van de brondata voor de volledige definities.

Over de schaal van de inkomensmeter:

De laagste 10% en 25% regio’s vallen in het rode en oranje gebied; deze gebieden kunnen elkaar deels overlappen. De hoogste 25% regio’s vallen in het groene gebied. De grenzen zijn berekend met percentielen, waarbij alle waarden van laag naar hoog zijn gesorteerd. Lees meer over het (gewogen) gemiddelde, de mediaan, modus en percentielen.

Inkomensvergelijking binnen de gemeente Blaricum
Regionale vergelijking van het gemiddelde inkomen per inwoner.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Gemiddeld inkomen per jaar voor elke regio in Blaricum: buurt Warandepark-De Eng is rood, andere buurten zijn blauw, wijken zijn geel en de gemeente is grijs.

Er zijn nog veel meer inkomensgegevens beschikbaar in de tabel met 250+ onderwerpen en de inkomensranglijst.

De regionale gezondheidsmonitor

Onderstaande grafieken tonen gegevens uit de regionale gezondheidsmonitor. De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners. De data uit het onderzoek komen van het RIVM en het CBS.

Inwoners met een goede gezondheid
90% procent van de inwoners van 18 jaar en ouder in de buurt Warandepark-De Eng ervaart de eigen gezondheid als goed of zeer goed.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het percentage inwoners met een goede gezondheid in de buurt Warandepark-De Eng per leeftijdsgroep. De gegevens wordt getoond voor de periode van 2016 tot en met 2016.

De RIVM gezondheidsmonitor biedt gezondheidsgegevens voor Nederland en per provincie, gemeente, wijk en buurt. Dit zijn gegevens over beperkingen, ervaren gezondheid, overgewicht, roken, drinken en mantelzorg.

Over de gezondheidsmonitor

De cijfers op deze pagina zijn afkomstig van het RIVM op basis van gegevens uit de Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen 2012, 2016, 2020 en de Corona Gezondheidsmonitor 2022 van GGD, CBS en RIVM. Er zijn data over monitoren met betrekking tot gezondheid, sociale situatie en leefstijl. Deze gegevens zijn er voor alle buurten, wijken, gemeenten, provincies en voor heel Nederland. Normaliter wordt dit onderzoek iedere vier jaar uitgevoerd. En in verband met Corona is er in 2022 een extra Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen uitgevoerd.

De data zijn door het RIVM en CBS gepubliceerd en waar nodig door OpenInfo omgerekend naar de regionale indelingen van 2026.

Bekijk alle definities uit de regionale gezondheidsmonitor.

Alcoholgebruik en roken
102% van de inwoners van 18 tot 65 jaar in de buurt Warandepark-De Eng geeft aan wel eens alcohol te drinken.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de onderwerpen in de categorie ‘Alcoholgebruik en roken’ uit de gezondheidsmonitor van het RIVM voor de buurt Warandepark-De Eng. Hierbij wordt per onderwerp getoond wat het percentage inwoners in de buurt Warandepark-De Eng is dat heeft aangegeven dat het onderwerp van toepassing is. Gebruik het filter boven de grafiek om de leeftijdsgroep van de inwoners te kiezen.

Bekijk de toelichting bij bovenstaande grafiek met de definities en de vragen voor de onderwerpen ‘rookt tabak’, ‘voldoet aan de alcoholrichtlijn’, ‘drinken’, ‘zwaar drinken’ en ‘overmatig drinken’.

Toelichting

Bekijk de aparte pagina over de gezondheid in de buurt Warandepark-De Eng met de gegevens over meer dan 40 onderwerpen uit de regionale gezondheidsmonitor en met data over het gebruik van de WMO en de jeugdzorg in de buurt Warandepark-De Eng.

Meer gezondheidsdata
Voertuigen en verkeer in de buurt Warandepark-De Eng

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in de buurt Warandepark-De Eng.

Data over voertuigen

Deze paragraaf toont data over de op kenteken geregistreerde voertuigen in de buurt Warandepark-De Eng. Dit is regionale data van de RDW. De data is beschikbaar per soort voertuig, per energiebron (brandstof) en per maand. Deze gegevens worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 1 oktober 2026. Bekijk de toelichting voor de bronbeschrijving en definities van de regionale voertuig data.

Toelichting Autodata
Voertuigen naar energiebron
Er zijn 2 voertuigen met ‘benzine’ als energiebron in de buurt Warandepark-De Eng in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen per type energiebron (brandstof) dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Warandepark-De Eng geregistreerd staat.

Er zijn in totaal 3 op naam geregistreerde voertuigen in de buurt Warandepark-De Eng (in oktober 2026).

Voertuigen naar soort
Er zijn 3 voertuigen van het type ‘personenauto’ in de buurt Warandepark-De Eng in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen naar soort motorvoertuig dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Warandepark-De Eng geregistreerd staat.

Vergelijk het percentage auto’s per energiebron op de pagina met regionale voertuigdata.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren 2 verkeersongevallen in de buurt Warandepark-De Eng in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in de buurt Warandepark-De Eng. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de buurt Warandepark-De Eng plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal2
Materiële schade2
Letselschade0
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen de buurt Warandepark-De Eng vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Veiligheid in de buurt Warandepark-De Eng

Bekijk de ontwikkeling en soorten van de geregistreerde misdaad in de buurt Warandepark-De Eng op basis van data van de Politie en het CBS. De politiedata worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent op 15 september 2026. De beschrijvingen van de soorten misdrijven zoals de politie deze gebruikt zijn te vinden in de tabel met definities van de verschillende soorten delicten.

Meer misdaad
Totaal geregistreerde misdaad per maand of per jaar
Er zijn in 2025 in totaal 2 misdrijven in de buurt Warandepark-De Eng geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Totaal aantal geregistreerde misdaden in de buurt Warandepark-De Eng, 2012 tot en met 2025 (bij weergave van de gegevens per jaar) of april 2025 tot en met september 2026 (bij weergave van de gegevens per maand).

In de buurt Warandepark-De Eng zijn van 2012 tot en met 2025 in totaal 46 misdrijven geregistreerd. Deze misdrijven zijn ingedeeld naar 15 verschillende soorten delicten. Voor 9,8% van alle buurten in heel Nederland zijn er in deze periode 46 of minder misdrijven geregistreerd. In 2025 werden in de buurt Warandepark-De Eng 2 misdrijven door de politie vastgelegd. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens per maand of per jaar te tonen.

Misdaden naar type delict
De meest voorkomende soorten misdrijven in de buurt Warandepark-De Eng van 2012 t/m 2025 zijn Overige vermogensdelicten (11 delicten) en Ongevallen (weg) (6 delicten).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal geregistreerde misdaden voor de tien meest voorkomende soorten delicten van 2012 tot en met 2025, buurt Warandepark-De Eng.

Definities misdaad
Misdaad totaal per maand
In september 2026 zijn er geen misdrijven in de buurt Warandepark-De Eng geregistreerd.
Afbeelding van een warmtekaart (een heatmap in het Engels, een visuele weergave van data waarbij kleuren worden gebruikt om waarden weer te geven) met het totaal aantal misdrijven in de buurt Warandepark-De Eng per maand en per jaar.

Bovenstaande warmtekaart geeft een visuele weergave van het totaal aantal door de politie geregistreerde misdrijven per maand in de buurt Warandepark-De Eng over de afgelopen 6 jaar.

Alle gegevens zijn beschikbaar in het Excel document met politiedata als onderdeel van de download voor de gemeente Blaricum.

Misdaden per 1.000 inwoners
Er waren 4,0 misdrijven per 1.000 inwoners van het type ‘geweld en seksmisdrijven’ in 2025 in de buurt Warandepark-De Eng.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Criminaliteit: aantal misdaden per 1.000 inwoners in 2025 in de buurt Warandepark-De Eng.

De grafiek toont de meest recente gegevens over het aantal misdaden per 1.000 inwoners voor de buurt Warandepark-De Eng. De gegevens over misdaden zijn hiertoe gegroepeerd in (1) het totaal aantal diefstallen (alle vormen, zoals diefstal uit woningen en schuren, diefstal van auto’s en fietsen en winkeldiefstal), (2) geweld en seksmisdrijven, (3) milieuovertredingen, (4) oplichting, (5) verkeersovertredingen, (6) vernielingen en misdrijven tegen de openbare orde en (7) alle overige misdrijven. De definities van alle verschillende soorten delicten met daarbij de categorie waarin deze zijn ingedeeld zijn te vinden in de bronbeschrijving van de politiedata.

Verkiezingen in de buurt Warandepark-De Eng

Bekijk de beschikbare verkiezingsuitslagen en informatie over de stembureaus in de buurt Warandepark-De Eng.

Uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026
Stembureau Gemeentehuis in Blaricum
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal stemmen per partij zoals uitgebracht te Stembureau Gemeentehuis in Blaricum bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026. De grafiek toont de 7 partijen waarop bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026 bij het stembureau Stembureau Gemeentehuis in Blaricum stemmen zijn uitgebracht.

Onderstaande grafiek toont het aantal stemmen per politieke partij dat bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 in Stembureau Gemeentehuis in Blaricum is uitgebracht. Er was bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 geen stembureau binnen de buurt Warandepark-De Eng. Stembureau Gemeentehuis in Blaricum is het stembureau dat het meest dichtbij het geografisch centrum van de buurt Warandepark-De Eng ligt.

Bekijk veel meer informatie over de verkiezingen op de pagina met alle 15 stembureaus in de gemeente Blaricum en op de pagina met alle verkiezingsuitslagen voor de gemeente Blaricum. En download alle verkiezingsdata in een Excel document als onderdeel van de uitgebreide informatie voor de gemeente Blaricum.

Stembureaus Blaricum
Adressen en leefomgeving in de buurt Warandepark-De Eng

Bekijk gegevens over adressen, gebruiksdoelen, bouwperioden, dichtheid, de nabijheid van voorzieningen, energieverbruik en energielabels in de buurt Warandepark-De Eng.

Informatie op basis van de BAG (de Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) van 1 juli 2026. De buurt Warandepark-De Eng telt in totaal 3 adressen, deze hebben allemaal een verblijfsobject, er zijn geen standplaatsen en geen ligplaatsen. Alle adressen in buurt Warandepark-De Eng liggen binnen de bebouwde kom.

Adressen Blaricum
Adressen: gebruiksdoelen
In de buurt Warandepark-De Eng zijn er 2 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel overige gebruiksfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de buurt Warandepark-De Eng.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 2 panden uit de bouwperiode 1925 tot 1950 in de buurt Warandepark-De Eng.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de buurt Warandepark-De Eng. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Dichtheid per km² van bevolking, adressen en auto’s

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Warandepark-De Eng voor 2026.


Onderstaande tabel toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Warandepark-De Eng voor 2026:

DichtheidNederlandBuurt Warandepark-De Eng
Bevolking5390
Adressen2.093706
Autos2750

De data over het aantal inwoners-, adressen- en personenauto’s per vierkante kilometer land geven een beeld van ‘de mate van concentratie van menselijke activiteiten’ in de buurt Warandepark-De Eng ten opzichte van het gemiddelde voor Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in de buurt Warandepark-De Eng is 0,8.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de buurt Warandepark-De Eng tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2024.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de buurt Warandepark-De Eng tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2024:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk0,8
Supermarkt1,1
Restaurant1,1
Basisonderwijs1,6
Voortgezet onderwijs2,6
Bibliotheek2,8
Treinstation7,7
Sportterrein1,0
Bioscoop2,8
Museum2,8

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
Gemiddeld aardgas- en elektriciteitsverbruik per woning per jaar in de buurt Warandepark-De Eng.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddeld energieverbruik per woning per jaar in de buurt Warandepark-De Eng.


Onderstaande tabel toont het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik per type woning voor 2016 voor de buurt Warandepark-De Eng:

Soort woningGemiddeld gasverbruikGemiddelde elektriciteitslevering per woning
Appartement1.0602.180
Tussenwoning1.5902.800
Hoekwoning1.7803.090
Twee-onder-één-kap woning2.2503.650
Vrijstaande woning4.0705.580
Koopwoning3.3104.790
Huurwoning1.9702.850

Data over het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik voor aardgas in m3. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen. Het verbruik van gas en elektra is ook bekend per woningtype, zie de tabel.

Toelichting Meer gas
Energielabels
Het meest voorkomende energielabel in de buurt Warandepark-De Eng is F (1 adres).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de buurt Warandepark-De Eng. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel F komt het meeste voor in de buurt Warandepark-De Eng: 1 adres heeft energielabel F. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Blaricum bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Adressen in de buurt Warandepark-De Eng
Tabel met openbare ruimtes in de buurt Warandepark-De Eng.

Onderstaande tabel toont alle openbare ruimtes en alle unieke combinaties van straten en huisnummers voor de buurt Warandepark-De Eng. Één straat kan in meer dan één buurt voorkomen. Vind de buurt bij je adres op de pagina met alle adressen voor de gemeente Blaricum.

Openbare ruimteHuisnummer(s)Postcode(s)WoonplaatsAantal adressen
Blaricummerweg--Blaricum0
Calis Kampweg--Blaricum0
Meentweg591261XSBlaricum1
Op Caliskamp--Blaricum0
Slotweg--Blaricum0
Steeglandseweg--Blaricum0
Woensbergweg9 t/m 111261ALBlaricum2

Bovenstaande tabel toont de gegevens voor 7 openbare ruimtes en 3 adressen in de buurt Warandepark-De Eng. Dit zijn alle adressen en openbare ruimtes op basis van de BAG- en de topografische kaarten (BRT) van het Kadaster van 1 juli 2026.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Adressen Blaricum
Tabelgebruik:

  • Bekijk in de tabel alle openbare ruimtes en unieke combinaties van straten en huisnummers in deze buurt.
  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Gebieden
Tabel met de gebieden die de buurt Warandepark-De Eng ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode numeriek12613
WoonkernBlaricum3
WoonplaatsBlaricum8
WijkBlaricum8
GemeenteBlaricum8
ProvincieNoord-Holland8
WaterschapWaterschap Amstel, Gooi en Vecht8
LandNederland8

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de buurt Warandepark-De Eng ‘raken’ met het aantal adressen uit de buurt Warandepark-De Eng dat in het betreffende gebied ligt.

Buurt Warandepark-De Eng ‘raakt’ andere gebieden zoals bijvoorbeeld een woonplaats of waterschap wanneer de geometrieën van de buurt Warandepark-De Eng en die van de andere gebieden elkaar overlappen of snijden. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2026 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald. Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.

Alle onderwerpen en vergelijken

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen en vergelijk de buurt Warandepark-De Eng met andere gebieden.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor de buurt Warandepark-De Eng voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bedrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Bedrijfsvestigingen totaal5Aantal2025
A Landbouw, bosbouw en visserij0Aantal2016
B-F Nijverheid en energie0Aantal2016
G+I Handel en horeca0Aantal2016
H+J Vervoer, informatie en communicatie0Aantal2016
K-L Financiële diensten, onroerend goed0Aantal2016
M-N Zakelijke dienstverlening0Aantal2016
O-Q Overheid, onderwijs en zorggeen dataAantalgeen data
R-U Cultuur, recreatie, overige diensten0Aantal2016
% A Landbouw, bosbouw en visserij1,14%Percentage2016
% B-F Nijverheid en energie8%Percentage2016
% G+I Handel en horeca15%Percentage2016
% H+J Vervoer, informatie en communicatie4,55%Percentage2016
% K-L Financiële diensten, onroerend goed24%Percentage2016
% M-N Zakelijke dienstverlening38%Percentage2016
% O-Q Overheid, onderwijs en zorggeen dataPercentagegeen data
% R-U Cultuur, recreatie, overige diensten10%Percentage2016

De cijfers over bedrijven tonen het aantal bedrijfsvestigingen in de buurt Warandepark-De Eng, uitgesplitst naar bedrijfstak. Een vestiging is een locatie van een bedrijf, instelling of zelfstandige waar of van waaruit activiteiten worden uitgevoerd.

Bevolking
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Inwoners0Aantal2026
Mannen0Aantal2026
Vrouwen0Aantal2026
0 tot 15 jaar0Aantal2026
15 tot 25 jaar0Aantal2026
25 tot 45 jaar0Aantal2026
45 tot 65 jaar0Aantal2026
65 jaar of ouder0Aantal2026
Ongehuwd0Aantal2026
Gehuwd0Aantal2026
Gescheiden0Aantal2026
Verweduwd0Aantal2026
% Mannen0,0%Percentage2026
% Vrouwen0,0%Percentage2026
% 0 tot 15 jaar0,0%Percentage2026
% 15 tot 25 jaar0,0%Percentage2026
% 25 tot 45 jaar0,0%Percentage2026
% 45 tot 65 jaar0,0%Percentage2026
% 65 jaar of ouder0,0%Percentage2026
% Ongehuwd0,0%Percentage2026
% Gehuwd0,0%Percentage2026
% Gescheiden0,0%Percentage2026
% Verweduwd0,0%Percentage2026
Geboorten0Aantal2025
Geboorte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2025
Sterftes0Aantal2025
Sterfte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2025
Leerlingen PO0Aantal2025
Leerlingen VO0Aantal2025
Studenten MBO0Aantal2025
Studenten HBO0Aantal2025
Studenten WO0Aantal2025
Praktisch opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
Middelbaar opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
Hoger opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
% Praktisch opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
% Middelbaar opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
% Hoger opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
Jongeren met jeugdzorg in naturageen dataAantalgeen data
% Jongeren met jeugdzorggeen dataPercentagegeen data
Wmo cliëntengeen dataAantalgeen data
Wmo cliënten per 1.000 inwonersgeen dataAantal per 1.000 inwonersgeen data
Bevolkingsdichtheid0Aantal per km²2026

De inwonersaantallen worden altijd op vijftallen afgerond, hierdoor kan het voorkomen dat een optelling van subgroepen (zoals inwoners naar geslacht of naar leeftijd) licht afwijkt van het totaal aantal inwoners.

Energie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning4.420Gemiddeld in kWh2016
Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
% Woningen met zonnestroomgeen dataPercentagegeen data
% Woningen hoofdzakelijk elektrisch verwarmdgeen dataPercentagegeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering appartement2.180Gemiddeld in kWh2016
Gemiddelde elektriciteitslevering tussenwoning2.800Gemiddeld in kWh2016
Gemiddelde elektriciteitslevering hoekwoning3.090Gemiddeld in kWh2016
Gemiddelde elektriciteitslevering twee-onder-één-kap woning3.650Gemiddeld in kWh2016
Gemiddelde elektriciteitslevering vrijstaande woning5.580Gemiddeld in kWh2016
Gemiddelde elektriciteitslevering huurwoning2.850Gemiddeld in kWh2016
Gemiddelde elektriciteitslevering koopwoning4.790Gemiddeld in kWh2016
Gemiddeld aardgasverbruik per woning3.000Gemiddeld per m³2016
% Woningen met stadsverwarming0%Percentage2014
% Aardgasvrije woningengeen dataPercentagegeen data
% Aardgaswoningengeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld aardgasverbruik appartement1.060Gemiddeld per m³2016
Gemiddeld aardgasverbruik tussenwoning1.590Gemiddeld per m³2016
Gemiddeld aardgasverbruik hoekwoning1.780Gemiddeld per m³2016
Gemiddeld aardgasverbruik twee-onder-één-kap woning2.250Gemiddeld per m³2016
Gemiddeld aardgasverbruik vrijstaande woning4.070Gemiddeld per m³2016
Gemiddeld aardgasverbruik koopwoning3.310Gemiddeld per m³2016
Gemiddeld aardgasverbruik huurwoning1.970Gemiddeld per m³2016
Publieke laadpalengeen dataAantalgeen data
Adressen zonder energielabel2Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel1Aantal2026
Adressen met definitief energielabel0Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++0Aantal2026
Energielabels A++0Aantal2026
Energielabels A+0Aantal2026
Energielabels A0Aantal2026
Energielabels B0Aantal2026
Energielabels C0Aantal2026
Energielabels D0Aantal2026
Energielabels E0Aantal2026
Energielabels F1Aantal2026
Energielabels G0Aantal2026

De onderwerpen in de categorie energieverbruik tonen onder meer het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik en de energielabels van gebouwen in de buurt Warandepark-De Eng. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het minst energiezuinige label en A++++ het meest energiezuinige label.

Gezondheid-gedrag
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Rookt tabak16%Percentage2016
Voldoet aan de alcoholrichtlijn33%Percentage2016
Drinken101%Percentage2016
Zwaar drinken9%Percentage2016
Overmatig drinken12%Percentage2016
Overgewicht45%Percentage2016
Ernstig overgewicht (obesitas)9%Percentage2016
Voldoet aan de beweegrichtlijn56%Percentage2016
Wekelijks sporten66%Percentage2016
Lopen en/of fietsen naar school of werkgeen dataPercentagegeen data
Lopen naar school of werkgeen dataPercentagegeen data
Fietsen naar school of werkgeen dataPercentagegeen data

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Warandepark-De Eng. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-overig
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Eenzaam39%Percentage2016
Ernstig eenzaam7%Percentage2016
Emotioneel eenzaamgeen dataPercentagegeen data
Sociaal eenzaamgeen dataPercentagegeen data
Matig/veel regie over het eigen leven102%Percentage2016
Moeite met rondkomen11%Percentage2016
Krijgt steun van anderengeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door burengeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door wegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder weg >50 km/uurgeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder weg <50 km/uurgeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door treinverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door vliegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door windturbinesgeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring wegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring treinverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring vliegverkeergeen dataPercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring burengeen dataPercentagegeen data
Tevreden met de woninggeen dataPercentagegeen data
Tevreden met de woonomgevinggeen dataPercentagegeen data
Tevreden met het groen in de omgevinggeen dataPercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden binnengeen dataPercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden buitengeen dataPercentagegeen data
Vrijwilligerswerk39%Percentage2016
Mantelzorger17%Percentage2016

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Warandepark-De Eng. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Gezondheid-ziekte
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Goed ervaren gezondheid90%Percentage2016
Één of meer langdurige aandoeningen34%Percentage2016
Beperkt vanwege gezondheid30%Percentage2016
Ernstig beperkt vanwege gezondheid4%Percentage2016
Één of meerdere keren gevallengeen dataPercentagegeen data
Langdurige ziekte en beperkt22%Percentage2016
Lage veerkrachtgeen dataPercentagegeen data
Hoge veerkrachtgeen dataPercentagegeen data
Hoog risico op angst of depressie3%Percentage2016
Suïcide gedachten de laatste 12 maandengeen dataPercentagegeen data
(Heel) veel stress in afgelopen 4 wekengeen dataPercentagegeen data
Één of meer lichamelijke beperkingen13%Percentage2016
Beperking in horen4%Percentage2016
Beperking in zien6%Percentage2016
Beperking in bewegen9%Percentage2016
Broze gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze metale gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze lichamelijke gezondheidgeen dataPercentagegeen data
Broze gezondheid in het sociale domeingeen dataPercentagegeen data

De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners in de buurt Warandepark-De Eng. De data uit het onderzoek komt van het RIVM en het CBS.

Huishoudens
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huishoudens0Aantal2026
Eenpersoonshuishoudens0Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens0Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen0Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens met kinderen0Aantal2026
% Eenpersoonshuishoudens55%Percentage2024
% Meerpersoonshuishoudens45%Percentage2024
% Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen3%Percentage2024
% Meerpersoonshuishoudens met kinderen41%Percentage2024
Gemiddelde huishoudensgrootte1,9Gemiddeld aantal2024

Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. De cijfers over huishoudens op wijk- en buurtniveau worden afgerond op vijftallen.

Inkomen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Werkzame beroepsbevolking20Aantal2024
Netto arbeidsparticipatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemersgeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met vaste arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met flexibele arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Zelfstandigengeen dataPercentagegeen data
Inkomensontvangers200Aantal2024
Inkomensontvangers per 1.000 inwoners755Aantal per 1.000 inwoners2024
Gemiddeld inkomen per inkomensontvanger€68.300Gemiddeld in Euro2016
Gemiddeld inkomen per inwoner€51.500Gemiddeld in Euro2016
40% personen met laagste inkomen58%Percentage2024
20% personen met hoogste inkomen3,4%Percentage2024
% Personen in armoede31%Percentage2024
% Personen tot 25% boven armoedegrens15%Percentage2024
Gemiddeld huishoudinkomengeen dataeurogeen data
40% huishoudens met laagste inkomen72%Percentage2024
20% huishoudens met hoogste inkomen0,7%Percentage2024
% Huishoudens met een laag inkomen4,5%Percentage2016
% Huishoudens onder of rond sociaal minimum4,4%Percentage2016
% Huishoudens tot 110% van sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens tot 120% van sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
Mediaan vermogen van particuliere huishoudens€500euro2024
Personen per soort uitkering - Bijstand0Aantal2023
Personen per soort uitkering - AO0Aantal2023
Personen per soort uitkering - WW0Aantal2023
Personen per soort uitkering - AOW0Aantal2023
% Personen per soort uitkering - Bijstand0%Percentage2016
% Personen per soort uitkering - AO2%Percentage2016
% Personen per soort uitkering - WW1%Percentage2016
% Personen per soort uitkering - AOW30%Percentage2016

De inkomensgegevens beschrijven het inkomen van personen en particuliere huishoudens in de buurt Warandepark-De Eng. Het besteedbaar inkomen is het bruto-inkomen verminderd met onder meer belastingen, premies en betaalde inkomensoverdrachten. Vanwege statistische geheimhouding worden niet voor ieder gebied inkomensgegevens gepubliceerd.

Migratie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland0Aantal2026
Herkomst buiten Nederland0Aantal2026
Herkomst Europa0Aantal2026
Herkomst buiten Europa0Aantal2026
% Herkomst Nederland0,0%Percentage2024
% Herkomst buiten Nederland100%Percentage2024
% Herkomst Europa94%Percentage2024
% Herkomst buiten Europa5,8%Percentage2024
Geboren in Nederland met herkomst Nederland0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0Aantal2026
Geboren in Nederland0Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2026
Geboren buiten Nederland0Aantal2026
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland0,0%Percentage2024
% Geboren in Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2024
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0,0%Percentage2024
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2024
% Geboren in Nederland0,0%Percentage2024
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa94%Percentage2024
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa3,85%Percentage2024
% Geboren buiten Nederland98%Percentage2024
Autochtoon0Aantal2022
Westers0Aantal2022
Niet-westers0Aantal2022
Nederlandse Antillen en Aruba0Aantal2022
Marokko0Aantal2022
Suriname0Aantal2022
Turkije0Aantal2022
Overig niet-westers0Aantal2022

De onderwerpen in de categorie migratie gaan over de herkomst en migratie van inwoners van de buurt Warandepark-De Eng. De herkomst is gebaseerd op het geboorteland van de persoon en diens ouders. De migratiecijfers tonen onder meer vestiging, vertrek, immigratie en emigratie.

Misdrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Misdrijven2Aantal2025
Diefstal1Aantal2025
Geweld en seksmisdrijven1Aantal2025
Milieu overtredingen0Aantal2025
Oplichting0Aantal2025
Verkeersovertredingen0Aantal2025
Vernieling0Aantal2025
Overige misdrijven0Aantal2025
Misdrijven per 1.000 inwoners11Aantal per 1.000 inwoners2024
Diefstal per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2024
Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners4Aantal per 1.000 inwoners2024
Milieu overtredingen per 1.000 inwoners4Aantal per 1.000 inwoners2024
Oplichting per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2024
Verkeersovertredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2024
Vernieling per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2024
Overige misdrijven per 1.000 inwoners4Aantal per 1.000 inwoners2024

De cijfers over misdrijven tonen de door de politie geregistreerde misdrijven in de buurt Warandepark-De Eng, zowel als aantal als omgerekend per 1.000 inwoners. Niet ieder gepleegd misdrijf wordt gemeld of geregistreerd.

Nabijheid voorzieningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand0,8Gemiddelde afstand in km2024
Huisartsenpraktijken binnen 1 km1,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 3 km3,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 5 km11Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpost afstand10Gemiddelde afstand in km2024
Apotheek afstand0,8Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuis met poli afstand4,1Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km9Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuis zonder poli afstand4,1Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km4,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkt afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
Supermarkten binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 3 km6Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 5 km16Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand1,0Gemiddelde afstand in km2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km32Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km67Gemiddeld aantal2024
Warenhuis afstand2,8Gemiddelde afstand in km2024
Warenhuizen binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 10 km5Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 20 km17Gemiddeld aantal2024
Café afstand3,6Gemiddelde afstand in km2024
Cafés binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
Cafetaria afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
Cafetaria binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 3 km16Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 5 km30Gemiddeld aantal2024
Restaurant afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
Restaurants binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 3 km28Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 5 km71Gemiddeld aantal2024
Hotel afstand1,1Gemiddelde afstand in km2024
Hotels binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 10 km11Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 20 km33Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijf afstand1,3Gemiddelde afstand in km2024
Kinderdagverblijven binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 3 km8Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 5 km35Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang afstand1,6Gemiddelde afstand in km2024
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 3 km5Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 5 km30Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs afstand1,6Gemiddelde afstand in km2024
Basisonderwijs binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 3 km6Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 5 km23Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs afstand2,6Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km4,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km23Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand2,6Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km4,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km15Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand2,6Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km15Gemiddeld aantal2024
Openbaar groen afstand0,4Gemiddelde afstand in km2015
Park of plantsoen afstand1,1Gemiddelde afstand in km2015
Dagrecreatief terrein afstand4,5Gemiddelde afstand in km2015
Bos afstand0,5Gemiddelde afstand in km2015
Open natuurlijk terrein afstand0,7Gemiddelde afstand in km2015
Open droog natuurlijk terrein afstand0,7Gemiddelde afstand in km2015
Open nat natuurlijk terrein afstand3,9Gemiddelde afstand in km2015
Semi-openbaar groen afstand0,6Gemiddelde afstand in km2015
Sportterrein afstand1,0Gemiddelde afstand in km2015
Volkstuin afstand1,5Gemiddelde afstand in km2015
Verblijfsrecreatief terrein afstand1,6Gemiddelde afstand in km2015
Begraafplaats afstand0,9Gemiddelde afstand in km2015
Recreatief binnenwater afstand3,5Gemiddelde afstand in km2015
Oprit hoofdverkeersweg afstand2,1Gemiddelde afstand in km2024
Treinstation afstand7,7Gemiddelde afstand in km2024
Belangrijk overstapstation afstand8,8Gemiddelde afstand in km2024
Bibliotheek afstand2,8Gemiddelde afstand in km2024
Zwembad afstand2,6Gemiddelde afstand in km2024
Kunstijsbaan afstand24Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten afstand2,9Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km4,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km13Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand2,9Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand2,8Gemiddelde afstand in km2024
Bioscopen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 10 km4,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 20 km5Gemiddeld aantal2024
Sauna afstand14Gemiddelde afstand in km2024
Zonnebank afstand4,0Gemiddelde afstand in km2024
Museum afstand2,8Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km2,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km8Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km14Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand5,9Gemiddelde afstand in km2024
Attracties binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 20 km9Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 50 km47Gemiddeld aantal2024
Brandweerkazerne afstand0,9Gemiddelde afstand in km2024

Het CBS publiceert gegevens over de nabijheid van voorzieningen voor inwoners van de buurt Warandepark-De Eng. De afstanden zijn gemiddelden over de weg en de nabijheidsindicatoren tonen hoeveel voorzieningen binnen een bepaalde afstand beschikbaar zijn.

Omgeving
OnderwerpWaardeEenheidJaar
RegiocodeBU03760109Code2026
RegionaamWarandepark-De EngNaam2026
Soort regioBuurtCategorisch type2026
Sorteercode03760109Code2026
Oppervlakte totaal111Aantal hectaren2026
Oppervlakte land111Aantal hectaren2026
Oppervlakte water0Aantal hectaren2026
Mate van stedelijkheid4Indicator 1-52026
Omgevingsadressendichtheid706Gemiddeld aantal per km²2026
Adressen totaal3Aantal2026
Adressen met postcode3Aantal2026
Adressen met woonfunctie1Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie1Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie0Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie0Aantal2026
Adressen met logiesfunctie0Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie0Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie2Aantal2026
Verblijfsobjecten3Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres3Aantal2026
Adressen met pand3Aantal2026
Percelen met adres3Aantal2026
Adressen met perceel3Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom3Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom1Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom0Aantal2026
Panden met adres voor 1700geen dataAantal2026
Panden met adres 1700 tot 1900geen dataAantal2026
Panden met adres 1900 tot 1925geen dataAantal2026
Panden met adres 1925 tot 1950geen dataAantal2026
Panden met adres 1950 tot 1970geen dataAantal2026
Panden met adres 1970 tot 1980geen dataAantal2026
Panden met adres 1980 tot 1990geen dataAantal2026
Panden met adres 1990 tot 2000geen dataAantal2026
Panden met adres 2000 tot 2010geen dataAantal2026
Panden met adres 2010 tot 2020geen dataAantal2026
Panden met adres 2020 en latergeen dataAantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19000Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19250Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19502Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19700Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19800Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19900Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20000Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20100Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20200Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later1Aantal2026
Postcodegebied1261AL-1261XSNaam2026
Meest voorkomende postcode1261Naam2026
Dekkingspercentage meest voorkomende postcode100%Percentage2026

De onderwerpen in de categorie omgeving beschrijven onder meer de oppervlakte, het aantal adressen, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid van de buurt Warandepark-De Eng.

Verkeersongevallen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal2Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade2Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade0Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025

De gegevens over verkeersongevallen in de buurt Warandepark-De Eng zijn gebaseerd op de registratie van verkeersongevallen door Rijkswaterstaat.

Vervoer
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Personenauto’s totaal0Aantal2025
Personenauto’s - brandstof benzine0Aantal2025
Personenauto’s - overige brandstof0Aantal2025
Personenauto’s per huishouden0,0Aantal2025
Personenauto’s naar oppervlakte0Aantal2025
Motorfietsen0Aantal2025

De vervoersgegevens tonen onder meer het aantal personenauto’s en andere voertuigen in de buurt Warandepark-De Eng. De voertuiggegevens zijn gebaseerd op het Nederlandse kentekenregister van de RDW.

Woningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad1Aantal2025
Woningen per 1.000 inwoners4Aantal per 1.000 inwoners2024
Nieuwbouw woningen0Aantal2025
Niet-woningvoorraad2Aantal2025
Nieuwbouw niet-woningen0Aantal2025
Gemiddelde woningwaarde€808.000Gemiddeld in Euro2016
Woningwaarde klasse€750.000 of meerCategorisch type2016
Eengezinswoningen1Aantal2016
Meergezinswoningen0Aantal2016
Koopwoningen1Aantal2016
Huurwoningen0Aantal2016
Huurwoningen woningcorporaties0Aantal2016
Huurwoningen overige verhuurders0Aantal2016
Eigendom onbekend1Aantal2025
Bewoond1Aantal2016
Onbewoond0Aantal2016
% Koopwoningen76%Percentage2016
% Huurwoningen23%Percentage2016
% Huurwoningen woningcorporaties0%Percentage2016
% Huurwoningen overige verhuurders0%Percentage2016
% Eigendom onbekend100%Percentage2025
% Eengezinswoningen96%Percentage2016
% Meergezinswoningen4%Percentage2016
% Bewoond93%Percentage2016
% Onbewoond7%Percentage2016
Appartementen0Aantal2026
Tussenwoningen0Aantal2026
Hoekwoningen0Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen0Aantal2026
Vrijstaande woningen1Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen0,0%Percentage2026
% Tussenwoningen0,0%Percentage2026
% Hoekwoningen0,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen0,0%Percentage2026
% Vrijstaande woningen100%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 19450Aantal2026
Woningen 1945 tot 19651Aantal2026
Woningen 1965 tot 19750Aantal2026
Woningen 1975 tot 19850Aantal2026
Woningen 1985 tot 19950Aantal2026
Woningen 1995 tot 20050Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 20250Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 19450,0%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 1965100%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19750,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19850,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19950,0%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20050,0%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20250,0%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026

De woningcijfers voor de buurt Warandepark-De Eng komen voornamelijk van het CBS en de BAG. Ze beschrijven onder meer de woningvoorraad, woningtypen, bouwperioden, eigendom en gemiddelde WOZ-waarde. Cijfers op wijk- en buurtniveau kunnen zijn afgerond op vijftallen.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document. Alle woonplaatsen, wijken en buurten zijn onderdeel van de download voor de gemeente Blaricum. Er is ook een download met alle gemeente-, wijk- en buurtgegevens voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Top 5 buurt Warandepark-De Eng: kenmerken met het grootste verschil ten opzichte van Nederland
#KenmerkWaardeWaarde NLVerschilVerschil NLScore
1% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa94%6,2%88%4,76%18
2% Personen in armoede31%3,1%28%1,87%15
3% Herkomst Europa94%9,6%85%5,8%15
4Gemiddeld aardgasverbruik per woning3.0008002.2002578,6
5% Geboren buiten Nederland98%17%81%9,9%8,1

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Blaricum.

RegioSoort regio% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa% Personen in armoede% Herkomst EuropaGemiddeld aardgasverbruik per woning% Geboren buiten Nederland
Warandepark-De EngBuurt94%31%94%3.00098%
NederlandLand6,2%3,1%9,6%80017%
BlaricumGemeente5,7%2,7%9,9%1.08015%
BijvanckBuurt3,1%1,9%6,8%1.05013%
Blaricum-DorpBuurt8,8%1,8%14%1.66015%

Download alle kenmerken met een vergelijking van alle regio’s: uitgebreide informatie gemeente Blaricum.

Top 5 kenmerken buurt Warandepark-De Eng:

De eerste tabel toont de vijf meest kenmerkende onderwerpen voor buurt Warandepark-De Eng. Op deze onderwerpen verschilt buurt Warandepark-De Eng relatief het meest van de rest van Nederland. De vergelijking gebruikt de meest recent beschikbare gegevens per onderwerp.

Regio’s:

De tweede tabel toont de waarden voor de top 5 kenmerken per regio. Getoonde regio’s: buurt Warandepark-De Eng, Nederland, de gemeente en de andere wijken en/of buurten binnen de gemeente. Hierbij staan de kenmerken in de kolommen en de vergelijkingsgebieden in de rijen.

Berekening van de grootste verschillen:

Het relatieve verschil is berekend als verschilscore. De verschilscore vergelijkt het verschil voor Warandepark-De Eng met het gemiddelde verschil voor Nederland. Zo worden de onderwerpen geselecteerd die relatief het sterkst van het Nederlandse gemiddelde afwijken.

De kolommen van de eerste tabel tonen de rekenstappen. ‘Waarde’ is de waarde voor Warandepark-De Eng, ‘Waarde NL’ het Nederlandse gemiddelde, ‘Verschil’ het verschil tussen beide waarden, ‘Verschil NL’ de gemiddelde afwijking in Nederland en ‘Score’ de daaruit berekende verschilscore.

De verschilscores zijn voor ruim 70 onderwerpen berekend. Uit de onderwerpen met de hoogste scores worden de vijf meest interessante onderwerpen gekozen. Hierdoor worden tegengestelde of vrijwel gelijke onderwerpen niet dubbel getoond en wordt het ontbreken van een onderwerp niet als kenmerk gepresenteerd. Als er bijvoorbeeld relatief veel vrouwen zijn, wordt niet ook automatisch het lage aandeel mannen getoond. Een sterk afwijkende bedrijfstak wordt alleen getoond als deze oververtegenwoordigd is.

Alle verschilscores voor alle wijken en buurten in buurt Warandepark-De Eng staan in de uitgebreide download voor Blaricum.

Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over de buurt Warandepark-De Eng.

Download alle regionale data
Download de uitgebreide datasets voor de gemeente Blaricum.
Afbeelding van Excel documenten uit de download met regionale data.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download uitgebreide informatie in handige Excel-overzichten voor de gemeente Blaricum. De download bevat regionale statistieken, adressen, verkiezingsuitslagen, misdaadcijfers, detail leeftijdsgegevens en meer.

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit verschillende datasets met regionale cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hierbij is een groot aantal datasets gecombineerd. De meest recente gegevens zijn bijgewerkt tot en met 14 oktober 2026. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder het Kadaster, de Kiesraad, de Politie en het RIVM.

Bronnen & definities
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron