Statistieken buurt Haarlemmerliede Omgeving

Statistieken buurt Haarlemmerliede Omgeving

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving in de gemeente Haarlemmermeer. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.
Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving in de gemeente Haarlemmermeer. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.
Kaart van de buurt Haarlemmerliede Omgeving.Bekijk kaart
Aantal inwoners per jaar
De buurt Haarlemmerliede Omgeving telt 27 inwoners in 2026.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving:

JaarAantal inwoners de buurt Haarlemmerliede Omgeving% verschil
2026278%
20252525%
202420-20%
202325-17%
20223020%
2021250,0%
20202525%
2019205,3%
2018195,6%
2017185,9%
201617-5,6%
2015180,0%
201418-5,3%
201319geen data

Het aantal inwoners in de buurt Haarlemmerliede Omgeving is met 8 inwoners toegenomen van 19 inwoners in 2013 tot 27 inwoners in 2026 (dat is een toename van 42%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2026 was 1 inwoners (3,63%).

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Haarlemmermeer.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in de buurt Haarlemmerliede Omgeving:

In 2013 waren er 19 inwoners in de buurt Haarlemmerliede Omgeving. In 2016 is het aantal gedaald tot 17 inwoners. Dit is een daling van 2 (-11%) ten opzichte van 2013, ten opzichte van het vorige jaar (2015) is het verschil -1 (-5,6%). Het aantal van 17 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn. In 2022 is het aantal gestegen tot 30 inwoners. De stijging ten opzichte van 2016 is 13 (76%), het verschil ten opzichte van het vorige jaar (2021) is 5 (20%). Het aantal van 30 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2013 tot en met 2026. In 2026 telde de buurt Haarlemmerliede Omgeving 27 inwoners.

Over de buurt Haarlemmerliede Omgeving

De buurt Haarlemmerliede Omgeving ligt binnen de wijk Haarlemmerliede in de gemeente Haarlemmermeer. De meest voorkomende postcode in de buurt Haarlemmerliede Omgeving is postcode 2065.

Er zijn veertien adressen en zeven woningen in de buurt Haarlemmerliede Omgeving in de gemeente Haarlemmermeer. 77% van de woningen in de buurt is een koopwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €434.571. Er wonen 27 inwoners in de buurt Haarlemmerliede Omgeving Buurt Haarlemmerliede Omgeving telt vijftien huishoudens van gemiddeld 2,4 personen. Verder zijn er twintig personenauto’s en tien bedrijfsvestigingen geregistreerd in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.

Buurt Haarlemmerliede Omgeving heeft een totale oppervlakte van 169 hectare, waarvan 161 hectare land en 8 hectare water (honderd hectare is één vierkante kilometer, 1 km2). De gemiddelde dichtheid van adressen is 132 adressen per km2.

Meer over de buurt Haarlemmerliede Omgeving:

De gemeente Haarlemmermeer (gemeentecode GM0394) is bij een gemeentelijke herindeling in 2019 groter geworden vanuit de gemeenten Haarlemmermeer en Haarlemmerliede en Spaarnwoude. Hierbij zijn deze gemeenten volledig naar de nieuwe gemeente Haarlemmermeer overgegaan. De gegevens van de buurt Haarlemmerliede Omgeving voor de jaren 2013 tot en met 2018 zijn berekend. Bekijk ook de pagina over de gemeentelijke herindeling van de gemeente Haarlemmermeer.

Advertentie:

Aantal inwoners op de kaart van de buurt Haarlemmerliede Omgeving
Kaart van de omgeving van de buurt Haarlemmerliede Omgeving.
Afbeelding van de buurt Haarlemmerliede Omgeving op de kaart.

Kaart van de wijk Haarlemmerliede met het aantal inwoners per buurt in 2025. De cijfers op de kaart geven de volgende buurten weer: 1: Penningsveer, 2: Haarlemmerliede Omgeving, 3: Haarlemmerliede.

Bekijk de statistieken voor alle 141 gebieden binnen de gemeente Haarlemmermeer via de overzichtspagina van de gebieden in de Haarlemmermeer.

Overzicht gebieden Meer Haarlemmermeer
Kenmerken van de 7 woningen in de buurt Haarlemmerliede Omgeving
Er zijn 7 woningen in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.
Informatie over de woningen in deze regio op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken. En bekijk de woningkenmerken per buurt in de gemeente Haarlemmermeer in een interactieve tabel.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ waarde in de buurt Haarlemmerliede Omgeving was €452.429 in 2013.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde Buurt Haarlemmerliede Omgeving% verschil
2018€434.5715,2%
2017€413.2863,28%
2016€400.14319%
2015€336.857-2,48%
2014€345.429-24%
2013€452.429geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in de buurt Haarlemmerliede Omgeving is met €17.858 gedaald van €452.429 in 2013 tot €434.571 in 2018 (dat is een afname van 3,95%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2018 was €-3.572 (0,22%).

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Haarlemmermeer.

Toelichting
Download een schat aan informatie
  • Uitgebreide informatie in handige Excel overzichten voor de gemeente Haarlemmermeer.
  • Meer dan 250 onderwerpen voor Nederland en alle provincies, gemeenten, wijken en buurten in Nederland.
Woningwaarde en 65-plussers per gebied
De gemiddelde woningwaarde in de buurt Haarlemmerliede Omgeving is €434.571, het percentage inwoners van 65 jaar en ouder is 0% en er zijn 7 woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde woningwaarde per regio op de horizontale as. Deze is afgezet tegen het percentage inwoners van 65 jaar en ouder op de verticale as. Iedere regio wordt als cirkel weergegeven. De omvang van de cirkels hangt af van het aantal woningen in een gebied: hoe meer woningen, hoe groter de cirkel.

Woningwaarde ten opzichte van inwoners van 65 jaar en ouder per gebied, de volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (grijs), provincie Noord-Holland (bruin), gemeente Haarlemmermeer (geel), 23 woonplaatsen (groen), wijk Haarlemmerliede (oranje) en 2 buurten (blauw). De buurt Haarlemmerliede Omgeving wordt in het rood weergegeven. Klik op de naam van een cirkel om de gegevens voor dat gebied weer te geven.

Soorten woningen
Vrijstaande woningen komen het meeste voor in de buurt Haarlemmerliede Omgeving: er zijn 5 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 januari 2026.

Advertentie:

Adressen: 14 totaal in de buurt Haarlemmerliede Omgeving

Informatie op basis van de BAG (de Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) van 1 januari 2026. De buurt Haarlemmerliede Omgeving telt in totaal 14 adressen, met 11 verblijfsobjecten en 3 ligplaatsen (er zijn geen standplaatsen). 64% van de adressen in buurt Haarlemmerliede Omgeving ligt binnen de bebouwde kom en 36% van de adressen ligt buiten de bebouwde kom.

Adressen Haarlemmermeer
Adressen: gebruiksdoelen
In de buurt Haarlemmerliede Omgeving zijn er 7 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 4 panden uit de bouwperiode 1970 tot 1980 in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 januari 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Bevolking in de buurt Haarlemmerliede Omgeving

De onderstaande grafieken tonen informatie over de bevolking in de buurt Haarlemmerliede Omgeving. Getoond worden: het aantal inwoners naar leeftijd, de burgerlijke staat van inwoners, of inwoners een migratie achtergrond hebben en het opleidingsniveau van inwoners.

Inwoners per leeftijdsgroep in de buurt Haarlemmerliede Omgeving






Heel even geduld alsjeblieft...

de leeftijdsgegevens worden geladen!







Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2026 per leeftijdsgroep.

De grafiek toont de leeftijdsgroepen. Het aantal inwoners is ook per individueel levensjaar beschikbaar (alleen de inwoners van 105 jaar en ouder vormen 1 groep). De inwoners naar leeftijd zijn er tot op buurtniveau in het document met leeftijdsgegevens in de download voor de gemeente Haarlemmermeer.

Burgerlijke staat in de buurt Haarlemmerliede Omgeving






Heel even geduld alsjeblieft...

de burgelijkestaat pie wordt geladen!







Bevolking, burgerlijke staat: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar burgerlijke staat.

Onderverdeling van de bevolking in de buurt Haarlemmerliede Omgeving naar de situaties ‘Ongehuwd‘, ‘Gehuwd‘, ‘Gescheiden‘ en ‘Verweduwd‘.

Toelichting
Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2013 tot en met 2025: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in de buurt Haarlemmerliede Omgeving per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
20252005
20242500
20232500
20223000
20212500
20202500
20192000
20181810
20171810
20161710
20151810
20141810
20131910

In 2025 was de herkomst van inwoners in de buurt Haarlemmerliede Omgeving als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 80%, herkomst uit Europese landen: 0,0% en herkomst uit landen buiten Europa: 20% En in 2013 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 95%, herkomst uit Europa: 5% en herkomst van buiten Europa: 0,0%.

Toelichting Meer migratie
Migratie herkomstlanden

Bekijk ook de detail informatie over het aantal inwoners in Haarlemmermeer naar land van herkomst.

Landen van herkomst
Migratie achtergrond: Geboortelanden en herkomstlanden
Van de inwoners van de buurt Haarlemmerliede Omgeving is 80% in Nederland geboren (gegevens 2025).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking in de buurt Haarlemmerliede Omgeving: de grafiek toont het aantal inwoners in 2025, onderverdeeld naar geboorteland en herkomstland. Gebruik het filter om een categorie te selecteren.

De cijfers over de migratieachtergrond van inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS.

Toelichting
Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar
Van de inwoners in de gemeente Haarlemmermeer heeft 25,0% een praktisch opleidingsniveau, 42,0% een middelbaar opleidingsniveau en 33,0% een hoger opleidingsniveau.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar per 1 oktober 2024 in de gemeente Haarlemmermeer.

Er zijn geen gegevens over het opleidingsniveau van de inwoners in de buurt Haarlemmerliede Omgeving beschikbaar. Daarom worden hier de gegevens voor de gemeente Haarlemmermeer weergegeven.

De donutgrafiek toont het percentage basis, middelbaar en hoog opgeleiden. Het aantal inwoners per opleidingsniveau wordt getoond door op de grafiek te klikken.

Definities opleidingsniveau

Download alle informatie over de gemeente Haarlemmermeer:
Download hier alle gegevens voor de gemeente, woonplaatsen, wijken en buurten in Haarlemmermeer. Meerdere  bronbestanden handig gecombineerd in diverse Excel documenten met alle gegevens voor de gemeente op aparte werkbladen gepresenteerd in verschillende combinaties: per jaar en per regio soort.

Download een schat aan informatie voor de gemeente Haarlemmermeer. Met verschillende handige overzichten voor alle woonplaatsen, wijken en buurten en alle jaren! En daarnaast met alle adressen, alle postcode statistieken, detail leeftijdsgegevens, politiedata, verkiezingsuitslagen en nog veel meer!

Download!
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina:

Onderwijs in de buurt Haarlemmerliede Omgeving

Hier vind je een kleine selectie uit de datasets over het onderwijs. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Buurt Haarlemmerliede OmgevingWijk HaarlemmerliedeGemeente Haarlemmermeer
Aantal kinderopvanglocaties03195
Aantal kindplaatsen0557.780
Aantal vestigingen basisonderwijs0055
Aantal leerlingen basisonderwijs0013.532
Aantal vestigingen voortgezet onderwijs0011
Aantal leerlingen voortgezet onderwijs007.394
Aantal opleidingen middelbaar beroepsonderwijs006
Aantal studenten middelbaar beroepsonderwijs007.199

Bovenstaande tabel toont data van het LRK en DUO over kinderopvang en onderwijs. De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 1 mei 2026.

Het aantal leerlingen betreft het aantal dat onderwijs volgt op een school in de buurt Haarlemmerliede Omgeving. Op de pagina’s over het basisonderwijs en over de middelbare scholen zijn ook gegevens beschikbaar over het huisadres van leerlingen ten opzichte van het adres van de schoolvestigingen.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in de buurt Haarlemmerliede Omgeving is 2,5 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2025.


Onderstaande tabel de gemiddelde afstand in kilometers voor verschillende soorten locaties voor kinderopvang en onderwijs. De gegevens worden getoond per (vergelijkings)gebied en gelden voor 2025.

RegioKinderdagverblijfBuitenschoolseopvangBasisonderwijsVoortgezet onderwijsVMBOHAVO VWO
Nederland0,70,70,82,52,63,4
Provincie Noord-Holland0,60,60,72,02,12,5
Gemeente Haarlemmermeer0,70,80,92,32,32,6
Wijk Haarlemmerliede0,50,52,84,34,54,3
Buurt Haarlemmerliede0,30,32,94,44,64,4
Buurt Penningsveer0,80,82,63,83,83,8
Buurt Haarlemmerliede Omgeving1,41,42,54,24,64,2

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Noord-Holland (bruin), gemeente Haarlemmermeer (geel), wijk Haarlemmerliede (groen) en 2 buurten (blauw). Buurt Haarlemmerliede Omgeving wordt in het rood weergegeven.

Leerlingen en studenten in de buurt Haarlemmerliede Omgeving
Er woonden in 2026 geen leerlingen of studenten in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.

Er zijn in de buurt Haarlemmerliede Omgeving geen leerlingen in het het PO of VO en geen studenten in het MBO, HBO, of WO geregistreerd. Daarom wordt hier geen grafiek getoond.

Toelichting

Advertentie:

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddeld energieverbruik per woning per jaar in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.


Onderstaande tabel toont het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik per type woning voor 2024 voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving:

Soort woningGemiddeld gasverbruikGemiddelde elektriciteitslevering per woning
Appartement1.6712.726
Tussenwoning1.1402.306
Hoekwoning1.2693.060
Twee-onder-één-kap woning1.8712.871
Vrijstaande woning1.1605.830
Koopwoning1.9733.714
Huurwoning1.6463.019

Data over het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik voor aardgas in m3. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen. Het verbruik van gas en elektra is ook bekend per woningtype, zie de tabel.

Toelichting
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de buurt Haarlemmerliede Omgeving zijn C (5 adressen) en B (2 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de buurt Haarlemmerliede Omgeving. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 januari 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel C komt het meeste voor in de buurt Haarlemmerliede Omgeving: 5 adressen hebben energielabel C. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Haarlemmermeer bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Dichtheid per km² van bevolking, adressen en auto's

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Haarlemmerliede Omgeving voor 2025.


Onderstaande tabel toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto's per km² oppervlakte in Nederland en de buurt Haarlemmerliede Omgeving voor 2025:

DichtheidNederlandBuurt Haarlemmerliede Omgeving
Bevolking53616
Adressen2.082132
Autos27512

De data over het aantal inwoners-, adressen- en personenauto’s per vierkante kilometer land geven een beeld van ‘de mate van concentratie van menselijke activiteiten’ in de buurt Haarlemmerliede Omgeving ten opzichte van het gemiddelde voor Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Toelichting
Verkeersongevallen naar afloop
Er waren 21 verkeersongevallen in de buurt Haarlemmerliede Omgeving in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in de buurt Haarlemmerliede Omgeving. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2024 in de buurt Haarlemmerliede Omgeving plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2024
Totaal21
Materiële schade18
Letselschade3
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen de buurt Haarlemmerliede Omgeving vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Uitslag Tweede Kamer verkiezingen 2025
Stembureau Liedeweg in Haarlemmerliede

Onderstaande grafiek toont het aantal stemmen per politieke partij dat bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 29 oktober 2025 in Stembureau Liedeweg in Haarlemmerliede is uitgebracht. Er was bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 29 oktober 2025 geen stembureau binnen de buurt Haarlemmerliede Omgeving. Stembureau Liedeweg in Haarlemmerliede is het stembureau dat het meest dichtbij het geografisch centrum van de buurt Haarlemmerliede Omgeving ligt.






Heel even geduld alsjeblieft...

de verkiezingsuitslagen per stembureau (stemlokaal) worden geladen!







Aantal stemmen per partij zoals uitgebracht te Stembureau Liedeweg in Haarlemmerliede bij de Tweede Kamer verkiezingen van oktober 2025. De grafiek toont de 15 grootste partijen in aantal stemmen van de totaal 16 partijen waarop bij de Tweede Kamer verkiezingen van oktober 2025 bij het stembureau Stembureau Liedeweg in Haarlemmerliede stemmen zijn uitgebracht.

Bekijk veel meer informatie over de verkiezingen op de pagina met alle 228 stembureaus in de gemeente Haarlemmermeer en op de pagina met alle verkiezingsuitslagen voor de gemeente Haarlemmermeer. En download alle verkiezingsdata in een Excel document als onderdeel van de uitgebreide informatie voor de gemeente Haarlemmermeer.

Stembureaus Haarlemmermeer

Advertentie:

Gemiddeld inkomen per inwoner (€31.167)




Heel even geduld alsjeblieft...



de data worden geladen!







Gemiddeld bruto jaarinkomen in buurt Haarlemmerliede Omgeving.






Heel even geduld alsjeblieft...

de data worden geladen!







Gemiddeld inkomen per jaar voor elke buurt in de wijk Haarlemmerliede (Haarlemmerliede Omgeving is rood, andere buurten zijn blauw en wijk Haarlemmerliede is geel.

Over de inkomensdata:
Inwoners en inkomensontvangers: Het gemiddeld inkomen per inwoner in de buurt Haarlemmerliede Omgeving is €31.167. Het gemiddeld inkomen per inkomensontvanger is €37.167. Buurt Haarlemmerliede Omgeving telt 0 inkomensontvangers op 27 inwoners totaal.
2% van de huishoudens in de buurt Haarlemmerliede Omgeving heeft een inkomen op of rond het sociaal minimum. Studentenhuishoudens en huishoudens met een onvolledig jaarinkomen zijn hierin niet meegenomen. Het sociaal minimum is het wettelijk bestaansminimum zoals dat in de politieke besluitvorming is vastgesteld. Zie de tabel met definities van de brondata voor de volledige definities.
Er zijn nog veel meer inkomensgegevens beschikbaar. Deze vind je onder het kopje inkomen in de tabel met 250+ onderwerpen en in de Excel download met alle data voor de gemeente Haarlemmermeer.

Over de schaal van de inkomensmeter:
De laagste 10% en 25% regio's komen in het rode en oranje gebied (dit kan soms overlappen). De hoogste 25% regio's vallen in het groene gebied. Deze zijn berekend op basis van het 'percentiel'. Hierbij zijn alle waarden van laag naar hoog gesorteerd. Zoals de mediaan een 50% percentiel is. Zie deze uitleg over het (gewogen) gemiddelde, mediaan, modus en percentieel.
Bedrijfsvestigingen (10 totaal)






Heel even geduld alsjeblieft...

de data worden geladen!







Bovenstaande grafiek toont het aantal vestigingen van bedrijven per sector per jaar in de buurt Haarlemmerliede Omgeving (het aantal bedrijven in de sector "overheid, onderwijs en zorg (Ooz)" is vanaf 2020 bekend).

De ‘gestapelde lijngrafiek’ toont het aantal bedrijfsvestigingen in de buurt Haarlemmerliede Omgeving voor elk van de volgende 8 sectoren:

  1. Lbv: Landbouw, bosbouw en visserij
  2. Nen: Nijverheid en energie
  3. Hh: Handel en HORECA
  4. Vic: Vervoer, informatie en communicatie
  5. Fdo: Financiele diensten en onroerendgoed
  6. Zd: Zakelijke dienstverlening
  7. Ooz: Overheid, onderwijs en zorg
  8. Cro: Cultuur, recreatie en overige diensten

In de buurt Haarlemmerliede Omgeving zijn in totaal 10 bedrijfsvestigingen* geregistreerd (gegevens voor 2025). * Het totaal van 10 bedrijfsvestigingen wijkt af van de som van 3 van het aantal bedrijfsvestigingen per sector. Het verschil wordt veroorzaakt doordat de aantallen per sector op vijftallen zijn afgerond.

Toelichting Definities
Data over voertuigen

Deze paragraaf toont data over de op kenteken geregistreerde voertuigen in de buurt Haarlemmerliede Omgeving. Dit is regionale data van de RDW. De data is beschikbaar per soort voertuig, per energiebron (brandstof) en per maand. Deze gegevens worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 1 mei 2026. Bekijk de toelichting voor de bronbeschrijving en definities van de regionale voertuig data.

Toelichting

Advertentie:

De inlegzolen van VeiligVoeten beschermen goed tegen spijkers in je voet!

Huttenbouw of timmerdorp deze zomer?
Voorkom verwondingen aan je voeten en voel je veilig! Gebruik veiligheidszooltjes, die beschermen goed tegen scherpe objecten in je voet! Het materiaal van de zolen lijkt op dat van een kogelvrij vest. Bescherm je voeten tegen spijkers en schroeven bij het klussen, gebruik ze bij evenementen, draag ze in je laarzen voor extra isolatie en bescherming of gebruik ze in je waterschoenen.

Aantal elektrische auto’s in de buurt Haarlemmerliede Omgeving
Er zijn 1 elektrische auto’s in mei 2026 in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal elektrische auto’s per maand in de buurt Haarlemmerliede Omgeving op basis van de regionale voertuigdata van de RDW. Dit is de som van het aantal elektrische bedrijfsauto’s en het aantal elektrische personenauto’s.

Er zijn 1 elektrische auto’s in de buurt Haarlemmerliede Omgeving. Dit is het totaal aantal in mei 2026 bij de RDW op kenteken geregistreerde elektrische auto’s in de buurt Haarlemmerliede Omgeving die op de batterij rijden en met een stekker opgeladen worden.

Meer autodata
Voertuigen naar energiebron
Er zijn 17 voertuigen met ‘benzine’ als energiebron in de buurt Haarlemmerliede Omgeving in mei 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen per type energiebron (brandstof) dat in mei 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Haarlemmerliede Omgeving geregistreerd staat.

Er zijn in totaal 23 op naam geregistreerde voertuigen in de buurt Haarlemmerliede Omgeving (in mei 2026).

Voertuigen naar soort
Er zijn 14 voertuigen van het type ‘personenauto’ in de buurt Haarlemmerliede Omgeving in mei 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen naar soort motorvoertuig dat in mei 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt Haarlemmerliede Omgeving geregistreerd staat.

Vergelijk het percentage auto’s per energiebron op de pagina met regionale voertuigdata.

Politiedata over misdaad

De vier onderstaande grafieken tonen de geregistreerde misdaad op basis van data van de politie en het CBS voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving. De beschrijvingen van de soorten misdrijven zoals de politie deze gebruikt zijn te vinden in de tabel met definities van de verschillende soorten delicten. De politiedata wordt maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 15 april 2026.

Meer misdaad
Totaal geregistreerde misdaad per maand of per jaar
Er zijn in 2025 in totaal 12 misdrijven in de buurt Haarlemmerliede Omgeving geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Totaal aantal geregistreerde misdaden in de buurt Haarlemmerliede Omgeving, 2012 tot en met 2025 (bij weergave van de gegevens per jaar) of oktober 2024 tot en met maart 2026 (bij weergave van de gegevens per maand).

In de buurt Haarlemmerliede Omgeving zijn van 2012 tot en met 2025 in totaal 106 misdrijven geregistreerd. Deze misdrijven zijn ingedeeld naar 20 verschillende soorten delicten. In 2025 werden in de buurt Haarlemmerliede Omgeving 12 misdrijven door de politie vastgelegd. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens per maand of per jaar te tonen.

Misdaden naar type delict
De meest voorkomende soorten misdrijven in de buurt Haarlemmerliede Omgeving in 2025 zijn Ongevallen (weg) (3 delicten) en Overige vermogensdelicten (3 delicten).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal misdaden voor de 7 soorten delicten die in 2025 geregistreerd zijn in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.

Definities misdaad
Misdaad totaal per maand
In maart 2026 zijn er geen misdrijven in de buurt Haarlemmerliede Omgeving geregistreerd.
Afbeelding van een warmtekaart (een heatmap in het Engels, een visuele weergave van data waarbij kleuren worden gebruikt om waarden weer te geven) met het totaal aantal misdrijven in de buurt Haarlemmerliede Omgeving per maand en per jaar.

Bovenstaande warmtekaart geeft een visuele weergave van het totaal aantal door de politie geregistreerde misdrijven per maand in de buurt Haarlemmerliede Omgeving over de afgelopen 6 jaar.

Alle gegevens zijn beschikbaar in het Excel document met politiedata als onderdeel van de download voor de gemeente Haarlemmermeer.

Misdaden per 1.000 inwoners
Er waren 240 misdrijven per 1.000 inwoners van het type ‘verkeersovertredingen’ in 2025 in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Criminaliteit: aantal misdaden per 1.000 inwoners in 2025 in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.

De grafiek toont de meest recente gegevens over het aantal misdaden per 1.000 inwoners voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving. De gegevens over misdaden zijn hiertoe gegroepeerd in (1) het totaal aantal diefstallen (alle vormen, zoals diefstal uit woningen en schuren, diefstal van auto's en fietsen en winkeldiefstal), (2) geweld en seksmisdrijven, (3) milieuovertredingen, (4) oplichting, (5) verkeersovertredingen, (6) vernielingen en misdrijven tegen de openbare orde en (7) alle overige misdrijven. De definities van alle verschillende soorten delicten met daarbij de categorie waarin deze zijn ingedeeld zijn te vinden in de bronbeschrijving van de politiedata.

Advertentie:

Geboorte per 1.000 inwoners
Er zijn 0 baby’s per 1.000 inwoners geboren in 2024 in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal levend geboren babies per 1.000 inwoners in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.

De cijfers over de geboortes per 1.000 aantal inwoners zijn berekend door het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december te delen door het aantal inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Cijfers over geboorte

De cijfers over het relatieve aantal geboortes zijn gebaseerd op data van het CBS. Als basis hiervoor is het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december in verhouding tot het aantal inwoners op 1 januari van een jaar in de buurt Haarlemmerliede Omgeving genomen. Het relatieve aantal geboorten kan hoger uitvallen dan verwacht op basis van het inwonertal. Het relatieve cijfer betreft namelijk het aantal geboorten gedurende het jaar ten opzichte van het aantal inwoners op 1 januari. In nieuwbouwwijken kan het aantal inwoners sterk groeien in een jaar. Zo kunnen er in 1 jaar 10 kinderen geboren worden in een wijk waarin op 1 januari slechts 10 inwoners wonen, maar aan het eind van het jaar bijvoorbeeld 200 inwoners.

Sterfte per 1.000 inwoners
Er zijn 0 personen per 1.000 inwoners overleden in 2024 in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal sterftes per 1.000 inwoners in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.

De cijfers over de sterfte per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De relatieve sterfte is bepaald als het aantal overledenen van 1 januari tot en met 31 december, per 1.000 inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Meer sterfte
De regionale gezondheidsmonitor

Onderstaande grafieken tonen gegevens uit de regionale gezondheidsmonitor. De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners. De data uit het onderzoek komen van het RIVM en het CBS.

Inwoners met een goede gezondheid
79% procent van de inwoners van 18 jaar en ouder in de buurt Haarlemmerliede Omgeving ervaart de eigen gezondheid als goed of zeer goed.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het percentage inwoners met een goede gezondheid in de buurt Haarlemmerliede Omgeving per leeftijdsgroep. De gegevens wordt getoond voor de periode van 2012 tot en met 2022.

De RIVM gezondheidsmonitor biedt gezondheidsgegevens voor Nederland en per provincie, gemeente, wijk en buurt. Dit zijn gegevens over beperkingen, ervaren gezondheid, overgewicht, roken, drinken en mantelzorg.

Over de gezondheidsmonitor

De cijfers op deze pagina zijn afkomstig van het RIVM op basis van gegevens uit de Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen 2012, 2016, 2020 en de Corona Gezondheidsmonitor 2022 van GGD, CBS en RIVM. Er zijn data over monitoren met betrekking tot gezondheid, sociale situatie en leefstijl. Deze gegevens zijn er voor alle buurten, wijken, gemeenten, provincies en voor heel Nederland. Normaliter wordt dit onderzoek iedere vier jaar uitgevoerd. En in verband met Corona is er in 2022 een extra Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen uitgevoerd.

De data zijn door het RIVM en CBS gepubliceerd en waar nodig door OpenInfo omgerekend naar de regionale indelingen van 2025.

Bekijk alle definities uit de regionale gezondheidsmonitor.

Alcoholgebruik en roken
86% van de inwoners van 18 jaar of ouder in de buurt Haarlemmerliede Omgeving geeft aan wel eens alcohol te drinken.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de onderwerpen in de categorie ‘Alcoholgebruik en roken’ uit de gezondheidsmonitor van het RIVM voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving. Hierbij wordt per onderwerp getoond wat het percentage inwoners in de buurt Haarlemmerliede Omgeving is dat heeft aangegeven dat het onderwerp van toepassing is. Gebruik het filter boven de grafiek om de leeftijdsgroep van de inwoners te kiezen.

Bekijk de toelichting bij bovenstaande grafiek met de definities en de vragen voor de onderwerpen ‘rookt tabak’, ‘voldoet aan de alcoholrichtlijn’, ‘drinken’, ‘zwaar drinken’ en ‘overmatig drinken’.

Toelichting

Bekijk de aparte pagina over de gezondheid in de buurt Haarlemmerliede Omgeving met de gegevens over meer dan 40 onderwerpen uit de regionale gezondheidsmonitor en met data over het gebruik van de WMO en de jeugdzorg in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.

Meer gezondheidsdata
Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

BedrijvenWaardeEenheidJaar
Bedrijfsvestigingen totaal10Aantal2025
A Landbouw, bosbouw en visserij0Aantal2018
B-F Nijverheid en energie1Aantal2018
G+I Handel en horeca1Aantal2018
H+J Vervoer, informatie en communicatie0Aantal2018
K-L Financiële diensten, onroerend goed1Aantal2018
M-N Zakelijke dienstverlening0Aantal2018
O-Q Overheid, onderwijs en zorggeen dataAantalgeen data
R-U Cultuur, recreatie, overige diensten0Aantal2018
% A Landbouw, bosbouw en visserij6,8%Percentage2018
% B-F Nijverheid en energie28%Percentage2018
% G+I Handel en horeca24%Percentage2018
% H+J Vervoer, informatie en communicatie3,38%Percentage2018
% K-L Financiële diensten, onroerend goed24%Percentage2018
% M-N Zakelijke dienstverlening10%Percentage2018
% O-Q Overheid, onderwijs en zorggeen dataPercentagegeen data
% R-U Cultuur, recreatie, overige diensten3,38%Percentage2018
BevolkingWaardeEenheidJaar
Inwoners27Aantal2026
Mannen15Aantal2025
Vrouwen10Aantal2025
0 tot 15 jaar5Aantal2026
15 tot 25 jaar10Aantal2026
25 tot 45 jaar5Aantal2026
45 tot 65 jaar5Aantal2026
65 jaar of ouder0Aantal2026
Ongehuwd20Aantal2025
Gehuwd0Aantal2025
Gescheiden5Aantal2025
Verweduwd0Aantal2025
% Mannen60%Percentage2025
% Vrouwen40%Percentage2025
% 0 tot 15 jaar19%Percentage2026
% 15 tot 25 jaar37%Percentage2026
% 25 tot 45 jaar19%Percentage2026
% 45 tot 65 jaar19%Percentage2026
% 65 jaar of ouder0,0%Percentage2026
% Ongehuwd80%Percentage2025
% Gehuwd0,0%Percentage2025
% Gescheiden20%Percentage2025
% Verweduwd0,0%Percentage2025
Geboorten0Aantal2024
Geboorte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2024
Sterftes0Aantal2024
Sterfte relatief0Aantal per 1.000 inwoners2024
Leerlingen PO0Aantal2024
Leerlingen VO0Aantal2024
Studenten MBO0Aantal2024
Studenten HBO0Aantal2024
Studenten WO0Aantal2024
Praktisch opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
Middelbaar opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
Hoger opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
% Praktisch opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
% Middelbaar opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
% Hoger opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
Jongeren met jeugdzorg in naturageen dataAantalgeen data
% Jongeren met jeugdzorggeen dataPercentagegeen data
Wmo cliëntengeen dataAantalgeen data
Wmo cliënten per 1.000 inwonersgeen dataAantal per 1.000 inwonersgeen data
Bevolkingsdichtheid16Aantal per km²2025

De inwonersaantallen worden altijd op vijftallen afgerond, hierdoor kan het voorkomen dat een optelling van subgroepen (zoals inwoners naar geslacht of naar leeftijd) licht afwijkt van het totaal aantal inwoners.


EnergieverbruikWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning5.100Gemiddeld in kWh2024
Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woning2.020Gemiddeld in kWh2024
% Woningen met zonnestroomgeen dataPercentagegeen data
% Woningen hoofdzakelijk elektrisch verwarmdgeen dataPercentagegeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering appartement2.726Gemiddeld in kWh2015
Gemiddelde elektriciteitslevering tussenwoning2.306Gemiddeld in kWh2018
Gemiddelde elektriciteitslevering hoekwoning3.060Gemiddeld in kWh2018
Gemiddelde elektriciteitslevering twee-onder-één-kap woning2.871Gemiddeld in kWh2018
Gemiddelde elektriciteitslevering vrijstaande woning5.830Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering huurwoning3.019Gemiddeld in kWh2018
Gemiddelde elektriciteitslevering koopwoning3.714Gemiddeld in kWh2018
Gemiddeld aardgasverbruik per woning1.190Gemiddeld per m³2024
% Woningen met stadsverwarming0%Percentage2014
% Aardgasvrije woningengeen dataPercentagegeen data
% Aardgaswoningengeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld aardgasverbruik appartement1.671Gemiddeld per m³2015
Gemiddeld aardgasverbruik tussenwoning1.140Gemiddeld per m³2018
Gemiddeld aardgasverbruik hoekwoning1.269Gemiddeld per m³2018
Gemiddeld aardgasverbruik twee-onder-één-kap woning1.871Gemiddeld per m³2018
Gemiddeld aardgasverbruik vrijstaande woning1.160Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik koopwoning1.973Gemiddeld per m³2018
Gemiddeld aardgasverbruik huurwoning1.646Gemiddeld per m³2018
Publieke laadpalengeen dataAantalgeen data
Adressen zonder energielabel4Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel3Aantal2026
Adressen met definitief energielabel7Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++0Aantal2026
Energielabels A++0Aantal2026
Energielabels A+0Aantal2026
Energielabels A0Aantal2026
Energielabels B2Aantal2026
Energielabels C5Aantal2026
Energielabels D1Aantal2026
Energielabels E1Aantal2026
Energielabels F0Aantal2026
Energielabels G1Aantal2026
Gezondheid-gedragWaardeEenheidJaar
Rookt tabak17%percentage2022
Voldoet aan de alcoholrichtlijn30%percentage2022
Drinken86%percentage2022
Zwaar drinken15%percentage2022
Overmatig drinken11%percentage2022
Overgewicht47%percentage2022
Ernstig overgewicht (obesitas)12%percentage2022
Voldoet aan de beweegrichtlijn50%percentage2022
Wekelijks sporten56%percentage2022
Lopen en/of fietsen naar school of werk38%percentage2022
Lopen naar school of werk14%percentage2022
Fietsen naar school of werk26%percentage2022
Gezondheid-overigWaardeEenheidJaar
Eenzaam45%percentage2022
Ernstig eenzaam10%percentage2022
Emotioneel eenzaam24%percentage2022
Sociaal eenzaam30%percentage2022
Matig/veel regie over het eigen leven79%percentage2020
Moeite met rondkomen15%percentage2022
Krijgt steun van anderengeen datapercentagegeen data
Ernstige geluidhinder door buren3%percentage2020
Ernstige geluidhinder door wegverkeer10%percentage2020
Ernstige geluidhinder weg >50 km/uur13%percentage2020
Ernstige geluidhinder weg <50 km/uur4%percentage2020
Ernstige geluidhinder door treinverkeer9%percentage2020
Ernstige geluidhinder door vliegverkeer11%percentage2020
Ernstige geluidhinder door windturbinesgeen datapercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring wegverkeergeen datapercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring treinverkeergeen datapercentagegeen data
Ernstige slaapverstoring vliegverkeer7%percentage2020
Ernstige slaapverstoring burengeen datapercentagegeen data
Tevreden met de woninggeen datapercentagegeen data
Tevreden met de woonomgevinggeen datapercentagegeen data
Tevreden met het groen in de omgevinggeen datapercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden binnengeen datapercentagegeen data
Kan goed verkoeling vinden buitengeen datapercentagegeen data
Vrijwilligerswerk32%percentage2022
Mantelzorger11%percentage2022
Gezondheid-ziekteWaardeEenheidJaar
Goed ervaren gezondheid79%percentage2022
Één of meer langdurige aandoeningen24%percentage2022
Beperkt vanwege gezondheid24%percentage2022
Ernstig beperkt vanwege gezondheid2%percentage2022
Één of meerdere keren gevallengeen datapercentagegeen data
Langdurige ziekte en beperkt22%percentage2022
Lage veerkracht12%percentage2022
Hoge veerkracht56%percentage2022
Hoog risico op angst of depressie6%percentage2022
Suïcide gedachten de laatste 12 maanden11%percentage2022
(Heel) veel stress in afgelopen 4 weken15%percentage2022
Één of meer lichamelijke beperkingen5%percentage2020
Beperking in horen2%percentage2020
Beperking in zien2%percentage2020
Beperking in bewegen2%percentage2020
Broze gezondheidgeen datapercentagegeen data
Broze metale gezondheidgeen datapercentagegeen data
Broze lichamelijke gezondheidgeen datapercentagegeen data
Broze gezondheid in het sociale domeingeen datapercentagegeen data
HuishoudensWaardeEenheidJaar
Huishoudens15Aantal2025
Eenpersoonshuishoudens5Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens10Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen5Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens met kinderen5Aantal2025
% Eenpersoonshuishoudens33%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens67%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen33%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens met kinderen33%Percentage2025
Gemiddelde huishoudensgrootte2,4Gemiddeld aantal2025
InkomenWaardeEenheidJaar
Werkzame beroepsbevolking20Aantal2024
Netto arbeidsparticipatie47%Percentage2018
% Werknemers51%Percentage2018
% Werknemers met vaste arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met flexibele arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Zelfstandigen15%Percentage2018
Inkomensontvangers0Aantal2024
Inkomensontvangers per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2024
Gemiddeld inkomen per inkomensontvanger€37.167Gemiddeld in Euro2018
Gemiddeld inkomen per inwoner€31.167Gemiddeld in Euro2018
40% personen met laagste inkomen35%Percentage2018
20% personen met hoogste inkomen25%Percentage2018
% Personen in armoedegeen dataPercentagegeen data
% Personen tot 25% boven armoedegrensgeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld huishoudinkomen€25.200euro2018
40% huishoudens met laagste inkomen15%Percentage2018
20% huishoudens met hoogste inkomen24%Percentage2018
% Huishoudens met een laag inkomen2,6%Percentage2018
% Huishoudens onder of rond sociaal minimum2,07%Percentage2018
% Huishoudens tot 110% van sociaal minimum2,6%Percentage2018
% Huishoudens tot 120% van sociaal minimum3,67%Percentage2018
Mediaan vermogen van particuliere huishoudens€231.267euro2018
Personen per soort uitkering - Bijstand0Aantal2018
Personen per soort uitkering - AO0Aantal2018
Personen per soort uitkering - WW0Aantal2018
Personen per soort uitkering - AOW3Aantal2018
% Personen per soort uitkering - Bijstand0%Percentage2018
% Personen per soort uitkering - AO2%Percentage2018
% Personen per soort uitkering - WW0%Percentage2018
% Personen per soort uitkering - AOW17%Percentage2018
MigratieWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland20Aantal2025
Herkomst buiten Nederland5Aantal2025
Herkomst Europa0Aantal2025
Herkomst buiten Europa5Aantal2025
% Herkomst Nederland80%Percentage2025
% Herkomst buiten Nederland20%Percentage2025
% Herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Herkomst buiten Europa20%Percentage2025
Geboren in Nederland met herkomst Nederland20Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0Aantal2025
Geboren in Nederland20Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa5Aantal2025
Geboren buiten Nederland5Aantal2025
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland80%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa0,0%Percentage2025
% Geboren in Nederland80%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa0,0%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa20%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland20%Percentage2025
Autochtoon30Aantal2022
Westers0Aantal2022
Niet-westers0Aantal2022
Nederlandse Antillen en Aruba0Aantal2022
Marokko0Aantal2022
Suriname0Aantal2022
Turkije0Aantal2022
Overig niet-westers0Aantal2022
MisdrijvenWaardeEenheidJaar
Misdrijven12Aantal2025
Diefstal3Aantal2025
Geweld en seksmisdrijven1Aantal2025
Milieu overtredingen0Aantal2025
Oplichting0Aantal2025
Verkeersovertredingen6Aantal2025
Vernieling1Aantal2025
Overige misdrijven1Aantal2025
Misdrijven per 1.000 inwoners480Aantal per 1.000 inwoners2025
Diefstal per 1.000 inwoners120Aantal per 1.000 inwoners2025
Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners40Aantal per 1.000 inwoners2025
Milieu overtredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Oplichting per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Verkeersovertredingen per 1.000 inwoners240Aantal per 1.000 inwoners2025
Vernieling per 1.000 inwoners40Aantal per 1.000 inwoners2025
Overige misdrijven per 1.000 inwoners40Aantal per 1.000 inwoners2025
Nabijheid voorzieningenWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand3,2Gemiddelde afstand in km2025
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpraktijken binnen 3 km0,6Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpraktijken binnen 5 km11Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpost afstand4,5Gemiddelde afstand in km2024
Apotheek afstand3,2Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuis met poli afstand4,4Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km0,7Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km13Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuis zonder poli afstand4,4Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,7Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km9,2Gemiddeld aantal2025
Supermarkt afstand2,9Gemiddelde afstand in km2025
Supermarkten binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Supermarkten binnen 3 km1,4Gemiddeld aantal2025
Supermarkten binnen 5 km15Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand2,8Gemiddelde afstand in km2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km8,3Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km90Gemiddeld aantal2025
Warenhuis afstand4,7Gemiddelde afstand in km2025
Warenhuizen binnen 5 km2,1Gemiddeld aantal2025
Warenhuizen binnen 10 km7,6Gemiddeld aantal2025
Warenhuizen binnen 20 km43Gemiddeld aantal2025
Café afstand2,8Gemiddelde afstand in km2025
Cafés binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Cafés binnen 3 km0,7Gemiddeld aantal2025
Cafés binnen 5 km52Gemiddeld aantal2025
Cafetaria afstand1,8Gemiddelde afstand in km2025
Cafetaria binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Cafetaria binnen 3 km4,8Gemiddeld aantal2025
Cafetaria binnen 5 km108Gemiddeld aantal2025
Restaurant afstand2,5Gemiddelde afstand in km2025
Restaurants binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Restaurants binnen 3 km3,5Gemiddeld aantal2025
Restaurants binnen 5 km144Gemiddeld aantal2025
Hotel afstand0,5Gemiddelde afstand in km2025
Hotels binnen 5 km13Gemiddeld aantal2025
Hotels binnen 10 km31Gemiddeld aantal2025
Hotels binnen 20 km544Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijf afstand1,4Gemiddelde afstand in km2025
Kinderdagverblijven binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijven binnen 3 km4,4Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijven binnen 5 km33Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang afstand1,4Gemiddelde afstand in km2025
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang binnen 3 km3,0Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang binnen 5 km23Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs afstand2,5Gemiddelde afstand in km2025
Basisonderwijs binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs binnen 3 km1,4Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs binnen 5 km13Gemiddeld aantal2025
Voortgezet onderwijs afstand4,2Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km3,4Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km20Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand4,6Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km1,8Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km13Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand4,2Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km2,7Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km12Gemiddeld aantal2024
Openbaar groen afstand0,54Gemiddelde afstand in km2017
Park of plantsoen afstand2,03Gemiddelde afstand in km2017
Dagrecreatief terrein afstand1,26Gemiddelde afstand in km2017
Bos afstand0,81Gemiddelde afstand in km2017
Open natuurlijk terrein afstand0,81Gemiddelde afstand in km2017
Open droog natuurlijk terrein afstand7,1Gemiddelde afstand in km2017
Open nat natuurlijk terrein afstand0,81Gemiddelde afstand in km2017
Semi-openbaar groen afstand1,8Gemiddelde afstand in km2017
Sportterrein afstand2,16Gemiddelde afstand in km2017
Volkstuin afstand3,6Gemiddelde afstand in km2017
Verblijfsrecreatief terrein afstand2,36Gemiddelde afstand in km2017
Begraafplaats afstand4,29Gemiddelde afstand in km2017
Recreatief binnenwater afstand1,23Gemiddelde afstand in km2017
Oprit hoofdverkeersweg afstand1,8Gemiddelde afstand in km2025
Treinstation afstand2,7Gemiddelde afstand in km2025
Belangrijk overstapstation afstand4,8Gemiddelde afstand in km2025
Bibliotheek afstand3,2Gemiddelde afstand in km2025
Zwembad afstand4,5Gemiddelde afstand in km2025
Kunstijsbaan afstand7,2Gemiddelde afstand in km2025
Podiumkunsten afstand4,0Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km3,6Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km7Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km60Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand4,0Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand5,1Gemiddelde afstand in km2025
Bioscopen binnen 5 km0,6Gemiddeld aantal2025
Bioscopen binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2025
Bioscopen binnen 20 km19Gemiddeld aantal2025
Sauna afstand5Gemiddelde afstand in km2025
Zonnebank afstand2,8Gemiddelde afstand in km2025
Museum afstand4,7Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km4,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km6,7Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km67Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand5,9Gemiddelde afstand in km2025
Attracties binnen 10 km6,7Gemiddeld aantal2025
Attracties binnen 20 km16Gemiddeld aantal2025
Attracties binnen 50 km63Gemiddeld aantal2025
Brandweerkazerne afstand4,5Gemiddelde afstand in km2025
OmgevingWaardeEenheidJaar
RegiocodeBU03942128Code2025
RegionaamHaarlemmerliede OmgevingNaam2025
Soort regioBuurtCategorisch type2025
Sorteercode03942128Code2025
Oppervlakte totaal169Aantal hectaren2025
Oppervlakte land161Aantal hectaren2025
Oppervlakte water8Aantal hectaren2025
Mate van stedelijkheid5Indicator 1-52025
Omgevingsadressendichtheid132Gemiddeld aantal per km²2025
Adressen totaal14Aantal2026
Adressen met postcode13Aantal2026
Adressen met woonfunctie7Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie1Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie2Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie0Aantal2026
Adressen met logiesfunctie1Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie1Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie1Aantal2026
Verblijfsobjecten11Aantal2026
Ligplaatsen3Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres10Aantal2026
Adressen met pand11Aantal2026
Percelen met adres11Aantal2026
Adressen met perceel14Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom9Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom5Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom6Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom1Aantal2026
Panden met adres voor 17000Aantal2026
Panden met adres 1700 tot 19000Aantal2026
Panden met adres 1900 tot 19250Aantal2026
Panden met adres 1925 tot 19501Aantal2026
Panden met adres 1950 tot 19702Aantal2026
Panden met adres 1970 tot 19804Aantal2026
Panden met adres 1980 tot 19903Aantal2026
Panden met adres 1990 tot 20000Aantal2026
Panden met adres 2000 tot 20100Aantal2026
Panden met adres 2010 tot 20200Aantal2026
Panden met adres 2020 en later0Aantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19000Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19250Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19501Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19703Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19804Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19903Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20000Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20100Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20200Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later0Aantal2026
Postcodegebied2065AA-2065AGNaam2026
Meest voorkomende postcode2065Naam2026
Dekkingspercentage meest voorkomende postcode100%Percentage2026
VerkeersongevallenWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal21Aantal2024
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade18Aantal2024
Verkeersongevallen letselschade3Aantal2024
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2024
VervoerWaardeEenheidJaar
Personenauto’s totaal20Aantal2025
Personenauto’s - brandstof benzine15Aantal2025
Personenauto’s - overige brandstof5Aantal2025
Personenauto’s per huishouden2,0Aantal2025
Personenauto’s naar oppervlakte12Aantal2025
Motorfietsen0Aantal2025
WoningenWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad7Aantal2025
Woningen per 1.000 inwoners280Aantal per 1.000 inwoners2025
Nieuwbouw woningen0Aantal2024
Niet-woningvoorraad4Aantal2025
Nieuwbouw niet-woningen0Aantal2024
Gemiddelde woningwaarde€434.571Gemiddeld in Euro2018
Woningwaarde klasse€400.000 tot €500.000Categorisch type2018
Eengezinswoningen7Aantal2018
Meergezinswoningen1Aantal2018
Koopwoningen6Aantal2018
Huurwoningen2Aantal2018
Huurwoningen woningcorporaties1Aantal2018
Huurwoningen overige verhuurders1Aantal2018
Eigendom onbekend7Aantal2025
Bewoond7Aantal2018
Onbewoond1Aantal2018
% Koopwoningen77%Percentage2018
% Huurwoningen22%Percentage2018
% Huurwoningen woningcorporaties13%Percentage2018
% Huurwoningen overige verhuurders13%Percentage2018
% Eigendom onbekend100%Percentage2025
% Eengezinswoningen87%Percentage2018
% Meergezinswoningen13%Percentage2018
% Bewoond92%Percentage2018
% Onbewoond8%Percentage2018
Appartementen0Aantal2026
Tussenwoningen0Aantal2026
Hoekwoningen0Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen2Aantal2026
Vrijstaande woningen5Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen0,0%Percentage2026
% Tussenwoningen0,0%Percentage2026
% Hoekwoningen0,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen29%Percentage2026
% Vrijstaande woningen71%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 19450Aantal2026
Woningen 1945 tot 19652Aantal2026
Woningen 1965 tot 19750Aantal2026
Woningen 1975 tot 19854Aantal2026
Woningen 1985 tot 19951Aantal2026
Woningen 1995 tot 20050Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 20250Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 19450,0%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 196529%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19750,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 198557%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 199514%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20050,0%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20250,0%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document: Alle woonplaatsen, wijken en buurten zijn onderdeel van de download voor de gemeente Haarlemmermeer. En er is ook een download met alle gemeente, wijk en buurt gegevens voor heel Nederland.

Advertentie:

Adressen in de buurt Haarlemmerliede Omgeving
Tabel met 14 adressen in de buurt Haarlemmerliede Omgeving.

Onderstaande tabel toont alle openbare ruimtes en alle unieke combinaties van straten en huisnummers voor de buurt Haarlemmerliede Omgeving. Één straat kan in meer dan één buurt voorkomen. Vind de buurt bij je adres op de pagina met alle adressen voor de gemeente Haarlemmermeer.

Openbare ruimteHuisnummer(s)Postcode(s)WoonplaatsAantal adressen
Haarlemmerstraatweg179 t/m 1832065AEHaarlemmerliede5
Militairpad--Haarlemmerliede0
Molenweteringpad--Haarlemmerliede0
Oude Notweg1 t/m 22065AAHaarlemmerliede2
Rijksweg A200--Haarlemmerliede0
Rijksweg A9--Haarlemmerliede0
Rottewegje1 t/m 52065AGHaarlemmerliede7

Bovenstaande tabel toont de gegevens voor 7 openbare ruimtes en 14 adressen in de buurt Haarlemmerliede Omgeving. Dit zijn alle adressen en openbare ruimtes op basis van de BAG- en de topografische kaarten (BRT) van het Kadaster van 1 januari 2026.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Adressen Haarlemmermeer
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Gebieden
Tabel met de gebieden die de buurt Haarlemmerliede Omgeving ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode numeriek206513
WoonkernHaarlemmerliede9
WoonplaatsHaarlemmerliede18
WijkHaarlemmerliede18
GemeenteHaarlemmermeer18
ProvincieNoord-Holland18
WaterschapHoogheemraadschap van Rijnland18
LandNederland18

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de buurt Haarlemmerliede Omgeving ‘raken’ met het aantal adressen uit de buurt Haarlemmerliede Omgeving dat in het betreffende gebied ligt.

Buurt Haarlemmerliede Omgeving ‘raakt’ andere gebieden zoals bijvoorbeeld een woonplaats of waterschap wanneer de geometrieën van de buurt Haarlemmerliede Omgeving en die van de andere gebieden elkaar overlappen of snijden. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald. Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.

Gebruikte open data bronnen

Veel gegevens op deze pagina komen uit de verschillende datasets met regionale cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hierbij is een groot aantal datasets gecombineerd. De meest recente dataset is van 24 april 2026. Zie het overzicht met de definities van de onderwerpen. Daarnaast zijn diverse andere bronnen van officiële dataleveranciers gebruikt, waaronder het Kadaster, de Kiesraad, de Politie en het RIVM. Zie het overzicht van alle bronnen die voor AlleCijfers zijn gebruikt.

Bronnen & definities
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Top 5 buurt Haarlemmerliede Omgeving: kenmerken met het grootste verschil ten opzichte van de waarden voor Nederland