Statistieken woonplaats Neerijnen

Statistieken woonplaats Neerijnen

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de woonplaats Neerijnen in de gemeente West Betuwe Vlag van de gemeente West Betuwe. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de woonplaats Neerijnen in de gemeente West Betuwe Vlag van de gemeente West Betuwe. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.

Kaart van de woonplaats Neerijnen.Bekijk kaart
Woonplaats Neerijnen in het kort

Bekijk de belangrijkste cijfers, de kaart en een korte toelichting over de woonplaats Neerijnen.

Kerncijfers van de woonplaats Neerijnen
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van de belangrijkste cijfers van het Kadaster en het CBS voor de woonplaats Neerijnen.


Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de woonplaats Neerijnen.

OnderwerpAantalBronJaar data
Adressen met postcode180Kadaster2026
Adressen met woonfunctie164Kadaster2026
Panden met adres182Kadaster2026
Percelen met adres180Kadaster2026
Woningvoorraad162CBS2025
Huishoudens170CBS2026
Inwoners485CBS2026

Op deze pagina vind je een kaart van de woonplaats Neerijnen en de data over meer dan 250 onderwerpen voor de woonplaats Neerijnen.

Definities
Aantal inwoners op de kaart van de woonplaats Neerijnen
Kaart van de omgeving van de woonplaats Neerijnen.
Afbeelding van de woonplaats Neerijnen op de kaart.

Kaart met de ligging van de woonplaats Neerijnen binnen de gemeente West Betuwe.

Bekijk de statistieken voor alle 106 gebieden binnen de gemeente West Betuwe via de overzichtspagina van de gebieden in de West Betuwe.

Overzicht gebieden Meer West Betuwe
Over de woonplaats Neerijnen

De woonplaats Neerijnen ligt binnen de gemeente West Betuwe.

Er zijn 184 adressen en 162 woningen in de woonplaats Neerijnen. 94% van de woningen in de woonplaats is een koopwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €648.265. Er wonen 485 inwoners in de woonplaats Neerijnen. De meeste inwoners (31%) zijn tussen de 45 en 65 jaar oud. Woonplaats Neerijnen telt 170 huishoudens van gemiddeld 2,8 personen. Verder zijn er 315 personenauto’s en 110 bedrijfsvestigingen geregistreerd in de woonplaats Neerijnen.

Woonplaats Neerijnen heeft een totale oppervlakte van 611 hectare, waarvan 585 hectare land en 26 hectare water (honderd hectare is één vierkante kilometer, 1 km2). De gemiddelde dichtheid van adressen is 54 adressen per km2.

De data voor woonplaats Neerijnen zijn afgeleid van andere regionale statistieken. Bekijk de toelichting voor meer informatie over de wijze waarop de data zijn bepaald:

Brondata en downloadbare datasets voor de woonplaats Neerijnen:

De gegevens voor de woonplaats Neerijnen zijn samengesteld door de CBS cijfers voor wijken en buurten tot woonplaatsgegevens te combineren. De woonplaats Neerijnen valt samen met 2 buurten. Dit zijn: buurt Neerijnen en buurt Verspreide huizen Neerijnen. De cijfers voor de woonplaats Neerijnen zijn bepaald door de gegevens voor deze buurten gewogen te combineren.

Achtergrond: woonplaatsen worden gebruikt om een deel van een gemeente een handige naam te geven en zijn onderdeel van het postadres. Er worden nauwelijks regionale statistieken voor woonplaatsen gepubliceerd. De meeste regionale statistieken worden per gemeente, wijk, buurt of postcode gepubliceerd. Zie de beschrijving van de betekenis van gemeenten, woonplaatsen, wijken en buurten voor het verzamelen van gegevens in Nederland. Om de statistische informatie toch per woonplaats te tonen zijn de gegevens voor wijken en buurten tot woonplaatsgegevens gecombineerd. Dit is gedaan door de overlap tussen de geografie van buurten en woonplaatsen te gebruiken.

De definities van de onderwerpen die per woonplaats getoond worden zijn te vinden in deze tabel met definities van de brondata.

Alle beschikbare gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren voor de woonplaats de woonplaats Neerijnen zijn als Excel document te downloaden als onderdeel van de download met uitgebreide informatie voor de gemeente West Betuwe. En er is ook een Excel document met de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren voor alle woonplaatsen in Nederland.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als er nieuwe cijfers zijn op de pagina Woonplaats Neerijnen.

Wonen in de woonplaats Neerijnen

Bekijk de woningvoorraad, woningkenmerken, woningtypen en de ontwikkeling van de gemiddelde WOZ-waarde in de woonplaats Neerijnen.

Kenmerken van de 162 woningen in de woonplaats Neerijnen
Er zijn 162 woningen in de woonplaats Neerijnen.
Informatie over de woningen in deze regio op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken. En bekijk de woningkenmerken per buurt in de gemeente West Betuwe in een interactieve tabel.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ waarde in de woonplaats Neerijnen was €648.265 in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in de woonplaats Neerijnen.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor de woonplaats Neerijnen:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde Woonplaats Neerijnen% verschil
2025€648.2657,9%
2024€600.7485,1%
2023€571.37415%
2022€495.5959,9%
2021€450.8478,3%
2020€416.1904,97%
2019€396.503-5,4%
2018€419.0008,5%
2017€386.296-0,05%
2016€386.4751,84%
2015€379.475-4,35%
2014€396.717-7%
2013€426.667geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in de woonplaats Neerijnen is met €221.598 gegroeid van €426.667 in 2013 tot €648.265 in 2025 (dat is een toename van 52%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2025 was €18.466 (3,76%). De ontwikkeling van de data in de tijd volgt een licht stijgende trend: De cijfers stijgen meer wel dan niet.

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente West Betuwe.

Toelichting
Download een schat aan informatie
  • Uitgebreide informatie in handige Excel overzichten voor de gemeente West Betuwe.
  • Meer dan 250 onderwerpen voor Nederland en alle provincies, gemeenten, wijken en buurten in Nederland.
Woningwaarde en 65-plussers per gebied
De gemiddelde woningwaarde in de woonplaats Neerijnen is €648.265, het percentage inwoners van 65 jaar en ouder is 21% en er zijn 162 woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde woningwaarde per regio op de horizontale as. Deze is afgezet tegen het percentage inwoners van 65 jaar en ouder op de verticale as. Iedere regio wordt als cirkel weergegeven. De omvang van de cirkels hangt af van het aantal woningen in een gebied: hoe meer woningen, hoe groter de cirkel.

Woningwaarde ten opzichte van inwoners van 65 jaar en ouder per gebied, de volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (grijs), provincie Gelderland (bruin), gemeente West Betuwe (geel), 26 woonplaatsen (groen) en 12 wijken (oranje). De woonplaats Neerijnen wordt in het rood weergegeven. Klik op de naam van een cirkel om de gegevens voor dat gebied weer te geven.

Soorten woningen
Vrijstaande woningen komen het meeste voor in de woonplaats Neerijnen: er zijn 145 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de woonplaats Neerijnen.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Bevolking in de woonplaats Neerijnen

Bekijk de samenstelling en ontwikkeling van de bevolking in de woonplaats Neerijnen, met cijfers over inwoners, leeftijd, burgerlijke staat, huishoudens, migratieachtergrond, opleidingsniveau, geboorte en sterfte.

Bekijk ook de maandelijkse bevolkingsontwikkeling in de gemeente West Betuwe.

Aantal inwoners per jaar
De woonplaats Neerijnen telt 485 inwoners in 2026.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de woonplaats Neerijnen. De gegevens lopen van 2013 tot en met 2026.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de woonplaats Neerijnen:

JaarAantal inwoners de woonplaats Neerijnen% verschil
20264853,19%
2025470-1,05%
20244751,06%
20234701,08%
20224652,2%
20214551,11%
2020450-6,2%
2019480-3,03%
20184953,12%
2017480-1,03%
20164850,0%
2015485-2,02%
20144950,0%
2013495geen data

De bevolking van de woonplaats Neerijnen is met 10 personen gedaald van 495 personen in 2013 tot 485 personen in 2026 (dat is een afname van 2,02%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2026 was -1 personen (-0,12%).

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente West Betuwe.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in de woonplaats Neerijnen:

In 2013 telde de woonplaats Neerijnen 495 inwoners. Dit is het hoogste aantal inwoners tot en met 2014. In 2018 was het aantal ook op het hoogste punt van 495 personen. In 2020 is het aantal gedaald tot 450 personen. Dit is een daling van 45 (-9,1%) ten opzichte van 2018, ten opzichte van het vorige jaar (2019) is het verschil -30 (-6,2%). Het aantal van 450 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn. In 2026 telde de woonplaats Neerijnen 485 inwoners.

Inwoners per leeftijdsgroep in de woonplaats Neerijnen
De grootste getoonde leeftijdsgroep in de woonplaats Neerijnen is 45 tot 65 jaar, met 31% van de inwoners.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2026 per leeftijdsgroep.

De grafiek toont de leeftijdsgroepen. Het aantal inwoners is ook per individueel levensjaar beschikbaar (alleen de inwoners van 105 jaar en ouder vormen 1 groep). De inwoners naar leeftijd zijn er tot op buurtniveau in het document met leeftijdsgegevens in de download voor de gemeente West Betuwe.

Burgerlijke staat in de woonplaats Neerijnen
Deze grafiek laat zien hoeveel inwoners getrouwd, niet getrouwd, gescheiden of verweduwd zijn.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, burgerlijke staat: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2026 naar burgerlijke staat.

Onderverdeling van de bevolking in de woonplaats Neerijnen naar de situaties ‘Ongehuwd’, ‘Gehuwd’, ‘Gescheiden’ en ‘Verweduwd’.

Toelichting
Soorten huishoudens
In 2026 waren er 170 huishoudens in de woonplaats Neerijnen. Er waren 50 eenpersoonshuishoudens en 115 meerpersoonshuishoudens (afgerond op vijftallen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont de verdeling naar soorten huishoudens voor de woonplaats Neerijnen. De gegevens gelden voor 2026.

De cijfers gaan over de particuliere huishoudens op 1 januari 2026. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. In deze grafiek worden de huishoudens onderverdeeld in eenpersoonshuishoudens, meerpersoonshuishoudens zonder kinderen en meerpersoonshuishoudens met kinderen. De cijfers over huishoudens zijn afgerond op vijftallen.

Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in de woonplaats Neerijnen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2013 tot en met 2026: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in de woonplaats Neerijnen per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor de woonplaats Neerijnen:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
20264552510
20254302015
20244402015
20234401015
202243500
20214351010
20204201020
20194501020
20184701015
20174501317
20164551317
20154551020
2014477712
2013476712

In 2026 was de herkomst van inwoners in de woonplaats Neerijnen als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 93%, herkomst uit Europese landen: 5,1% en herkomst uit landen buiten Europa: 2,04% En in 2013 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 96%, herkomst uit Europa: 1,41% en herkomst van buiten Europa: 2,42%.

Toelichting Meer migratie
Migratie herkomstlanden

Bekijk ook de detailinformatie over het aantal inwoners in Nederland naar land van herkomst.

Landen van herkomst
Migratie achtergrond: Geboortelanden en herkomstlanden
Van de inwoners van de woonplaats Neerijnen is 96% in Nederland geboren (gegevens 2026).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking in de woonplaats Neerijnen: de grafiek toont het aantal inwoners in 2025, onderverdeeld naar geboorteland en herkomstland. Gebruik het filter om een categorie te selecteren.

De cijfers over de migratieachtergrond van inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS.

Toelichting
Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar per 1 oktober 2024 in de woonplaats Neerijnen.

Bovenstaande donutgrafiek toont het percentage praktisch, middelbaar en hoog opgeleiden voor de woonplaats Neerijnen. Bekijk het aantal inwoners per opleidingsniveau door op de taartpunten in de grafiek te klikken.

Definities opleidingsniveau

Geboorte per 1.000 inwoners
Er zijn 4 baby’s per 1.000 inwoners geboren in 2025 in de woonplaats Neerijnen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal levend geboren babies per 1.000 inwoners in de woonplaats Neerijnen.

De cijfers over de geboortes per 1.000 aantal inwoners zijn berekend door het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december te delen door het aantal inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Er waren in de gemeente West Betuwe als geheel 46 geboortes in augustus 2026. Bekijk de pagina met maandelijkse bevolkingscijfers voor de gemeente West Betuwe.

Cijfers over geboorte

De cijfers over het relatieve aantal geboortes zijn gebaseerd op data van het CBS. Als basis hiervoor is het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december in verhouding tot het aantal inwoners op 1 januari van een jaar in de woonplaats Neerijnen genomen. Het relatieve aantal geboorten kan hoger uitvallen dan verwacht op basis van het inwonertal. Het relatieve cijfer betreft namelijk het aantal geboorten gedurende het jaar ten opzichte van het aantal inwoners op 1 januari. In nieuwbouwwijken kan het aantal inwoners sterk groeien in een jaar. Zo kunnen er in 1 jaar 10 kinderen geboren worden in een wijk waarin op 1 januari slechts 10 inwoners wonen, maar aan het eind van het jaar bijvoorbeeld 200 inwoners.

Sterfte per 1.000 inwoners
Er zijn 6 personen per 1.000 inwoners overleden in 2025 in de woonplaats Neerijnen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal sterftes per 1.000 inwoners in de woonplaats Neerijnen.

De cijfers over de sterfte per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De relatieve sterfte is bepaald als het aantal overledenen van 1 januari tot en met 31 december, per 1.000 inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

In augustus 2026 zijn in de gemeente West Betuwe als geheel 35 inwoners overleden. Bekijk de maandelijkse sterftecijfers voor de gemeente West Betuwe.

Meer sterfte
Onderwijs in de woonplaats Neerijnen

Bekijk de kinderopvang- en onderwijslocaties, gemiddelde reisafstanden, aantallen leerlingen en studenten en de ontwikkeling van het aantal scholen in de woonplaats Neerijnen. Dit is een kleine selectie uit de datasets over het onderwijs. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Kinderopvang- en onderwijslocaties in de woonplaats Neerijnen
Woonplaats NeerijnenGemeente West BetuweGemeente Culemborg
Aantal kinderopvanglocaties213154
Aantal kindplaatsen282.4241.590
Aantal vestigingen basisonderwijs14313
Aantal leerlingen basisonderwijs734.3562.640
Aantal vestigingen voortgezet onderwijs026
Aantal leerlingen voortgezet onderwijs01.2664.036
Aantal opleidingen middelbaar beroepsonderwijs020
Aantal studenten middelbaar beroepsonderwijs05070

Bovenstaande tabel toont data van het LRK en DUO over kinderopvang en onderwijs. De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 1 oktober 2026.

Het aantal leerlingen betreft het aantal dat onderwijs volgt op een school in de woonplaats Neerijnen. Op de pagina’s over het basisonderwijs en over de middelbare scholen zijn ook gegevens beschikbaar over het huisadres van leerlingen ten opzichte van het adres van de schoolvestigingen.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in de woonplaats Neerijnen is 1,3 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2025.


Onderstaande tabel de gemiddelde afstand in kilometers voor verschillende soorten locaties voor kinderopvang en onderwijs. De gegevens worden getoond per (vergelijkings)gebied en gelden voor 2025.

RegioKinderdagverblijfBuitenschoolseopvangBasisonderwijsVoortgezet onderwijsVMBOHAVO VWO
Nederland0,70,70,82,52,63,4
Provincie Gelderland0,80,80,82,82,83,7
Gemeente West Betuwe0,80,90,84,95,05,1
Wijk Geldermalsen0,70,80,61,41,81,4
Wijk Deil1,30,91,25,05,05,1
Wijk Beesd1,01,11,17,47,47,4
Wijk Buurmalsen0,91,11,12,73,32,7
Wijk Meteren0,60,50,92,22,22,5
Wijk Haaften1,11,20,710,410,410,8
Wijk Waardenburg en Opijnen0,90,80,76,56,56,7
Wijk Varik en Ophemert0,90,90,97,37,37,6
Wijk Asperen0,60,40,62,92,93,6
Wijk Heukelum0,61,30,74,04,04,7
Wijk Vuren0,70,70,84,74,75,3
Wijk Herwijnen0,90,90,810,010,010,4
Woonplaats Asperen0,60,40,62,92,93,6
Woonplaats Herwijnen0,90,90,810,010,010,4
Woonplaats Heukelum0,50,60,64,04,04,7
Woonplaats Spijk0,82,91,04,14,14,9
Woonplaats Vuren0,50,70,74,64,65,3
Woonplaats Beesd0,80,80,78,48,48,4
Woonplaats Gellicum2,12,22,26,36,36,4
Woonplaats Rumpt2,30,80,87,37,37,3
Woonplaats Enspijk1,11,12,75,65,65,9
Woonplaats Deil0,70,60,73,63,63,8
Woonplaats Est0,50,50,54,84,85,0
Woonplaats Haaften0,70,70,710,510,510,9
Woonplaats Heesselt1,51,51,59,89,810,1
Woonplaats Hellouw2,92,90,612,412,412,6
Woonplaats Neerijnen2,11,31,35,65,65,9
Woonplaats Ophemert0,80,80,85,95,96,3
Woonplaats Opijnen0,70,70,77,97,98,1
Woonplaats Tuil0,40,60,68,38,38,7
Woonplaats Varik0,80,80,88,38,38,7
Woonplaats Waardenburg0,70,70,56,46,46,7
Woonplaats Zennewijnen1,21,21,26,26,26,6
Woonplaats Acquoy1,41,71,64,54,54,5
Woonplaats Rhenoy1,71,71,75,65,65,6
Woonplaats Geldermalsen0,70,80,61,41,81,4
Woonplaats Meteren0,60,50,92,22,22,5
Woonplaats Tricht0,40,80,82,93,52,9
Woonplaats Buurmalsen1,51,81,82,22,82,2

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor de woonplaats Neerijnen in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Gelderland (bruin), gemeente West Betuwe (geel), 26 woonplaatsen (roze) en 12 wijken (groen). Woonplaats Neerijnen wordt in het rood weergegeven.

Leerlingen en studenten in de woonplaats Neerijnen
In 2025 woonden er 110 leerlingen en studenten in de woonplaats Neerijnen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderwijsdata: aantal leerlingen en studenten per soort onderwijs in de woonplaats Neerijnen, data van het CBS over 2025.

De grafiek toont het aantal leerlingen in het PO en VO en het aantal studenten in het MBO, HBO, en WO dat als inwoner staat ingeschreven op een adres in de woonplaats Neerijnen.

Toelichting
Scholen in het primair en voortgezet onderwijs per jaar
Er is één school in de woonplaats Neerijnen in 2026.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal vestigingen in het primair en voortgezet onderwijs per jaar in de woonplaats Neerijnen van 2007 tot en met 2026.


Onderstaande tabel toont het aantal vestigingen in het primair en voortgezet onderwijs per jaar op basis van de data van DUO voor de woonplaats Neerijnen:

JaarBasisonderwijsSpeciaal onderwijsVoortgezet onderwijsTotaal
20071001
20081001
20091001
20101001
20111001
20121001
20131001
20141001
20151001
20161001
20171001
20181001
20191001
20201001
20211001
20221001
20231001
20241001
20251001
20261001

DUO publiceert maandelijks adreslijsten met alle onderwijslocaties. Op basis van onze verzameling met deze gegevens sinds 2007 zijn diverse overzichten over de regionale ontwikkeling van het onderwijs mogelijk.

Onderwijs datasets
Economie en inkomen in de woonplaats Neerijnen

Bekijk de ontwikkeling van het aantal bedrijven en het gemiddelde inkomen in de woonplaats Neerijnen, met vergelijkingen tussen gebieden.

Bedrijfsvestigingen (110 totaal)
In de woonplaats Neerijnen zijn in totaal 110 bedrijfsvestigingen geregistreerd (gegevens voor 2025).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal vestigingen van bedrijven per sector per jaar in de woonplaats Neerijnen (het aantal bedrijven in de sector “overheid, onderwijs en zorg (Ooz)” is vanaf 2020 bekend).

De ‘gestapelde lijngrafiek’ toont het aantal bedrijfsvestigingen in de woonplaats Neerijnen voor elk van de volgende 8 sectoren:

  1. Lbv: Landbouw, bosbouw en visserij
  2. Nen: Nijverheid en energie
  3. Hh: Handel en HORECA
  4. Vic: Vervoer, informatie en communicatie
  5. Fdo: Financiële diensten en onroerend goed
  6. Zd: Zakelijke dienstverlening
  7. Ooz: Overheid, onderwijs en zorg
  8. Cro: Cultuur, recreatie en overige diensten
Toelichting Definities

Advertentie:

De inlegzolen van VeiligVoeten beschermen goed tegen spijkers in je voet!

Huttenbouw of timmerdorp?
Voorkom verwondingen aan je voeten en voel je veilig! Gebruik veiligheidszooltjes, die beschermen goed tegen scherpe objecten in je voet! Het materiaal van de zolen lijkt op dat van een kogelvrij vest. Bescherm je voeten tegen spijkers en schroeven bij het klussen, gebruik ze bij evenementen, draag ze in je laarzen voor extra isolatie en bescherming of gebruik ze in je waterschoenen.

Gemiddeld inkomen per inwoner
Het gemiddeld inkomen per inwoner in de woonplaats Neerijnen is €39.581.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Gemiddeld bruto inkomen per inwoner over het jaar 2023 in de woonplaats Neerijnen.

Over de inkomensdata:

Inwoners en inkomensontvangers: Het gemiddeld inkomen per inwoner in de woonplaats Neerijnen is €39.581. Het gemiddeld inkomen per inkomensontvanger is €47.150. Woonplaats Neerijnen telt 400 inkomensontvangers op 485 inwoners totaal.

1% van de huishoudens in de woonplaats Neerijnen heeft een inkomen op of rond het sociaal minimum. Studentenhuishoudens en huishoudens met een onvolledig jaarinkomen zijn hierin niet meegenomen. Het sociaal minimum is het wettelijk bestaansminimum zoals dat in de politieke besluitvorming is vastgesteld. Zie de tabel met definities van de brondata voor de volledige definities.

Over de schaal van de inkomensmeter:

De laagste 10% en 25% regio’s vallen in het rode en oranje gebied; deze gebieden kunnen elkaar deels overlappen. De hoogste 25% regio’s vallen in het groene gebied. De grenzen zijn berekend met percentielen, waarbij alle waarden van laag naar hoog zijn gesorteerd. Lees meer over het (gewogen) gemiddelde, de mediaan, modus en percentielen.

Inkomensvergelijking woonplaatsen in de gemeente West Betuwe
Regionale vergelijking van het gemiddelde inkomen per inwoner.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Gemiddeld inkomen per jaar voor Nederland, de provincie Gelderland, de gemeente West Betuwe en elke woonplaats in de gemeente West Betuwe (Nederland is oranje, de provincie blauw, de gemeente groen, woonplaats Neerijnen is rood en de andere woonplaatsen zijn grijs).

Er zijn nog veel meer inkomensgegevens beschikbaar in de tabel met 250+ onderwerpen en de inkomensranglijst.

Voertuigen en verkeer in de woonplaats Neerijnen

Bekijk de beschikbare gegevens over geregistreerde voertuigen, elektrische auto’s en verkeersongevallen in de woonplaats Neerijnen.

Aantal elektrische auto’s in de woonplaats Neerijnen
Er zijn 25 elektrische auto’s in oktober 2026 in de woonplaats Neerijnen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal elektrische auto’s per maand in de woonplaats Neerijnen op basis van de regionale voertuigdata van de RDW. Dit is de som van het aantal elektrische bedrijfsauto’s en het aantal elektrische personenauto’s.

Er zijn 25 elektrische auto’s in de woonplaats Neerijnen. Dit is het totaal aantal in oktober 2026 bij de RDW op kenteken geregistreerde elektrische auto’s in de woonplaats Neerijnen die op de batterij rijden en met een stekker opgeladen worden.

Toelichting op de regionale voertuigdata

Deze paragraaf toont data over de op kenteken geregistreerde voertuigen in de woonplaats Neerijnen. Dit is regionale data van de RDW. De data is beschikbaar per soort voertuig, per energiebron (brandstof) en per maand. Deze gegevens worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 1 oktober 2026. Bekijk de toelichting voor de bronbeschrijving en definities van de regionale voertuig data.

Toelichting Meer autodata
Voertuigen naar energiebron
Er zijn 309 voertuigen met ‘benzine’ als energiebron in de woonplaats Neerijnen in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen per type energiebron (brandstof) dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de woonplaats Neerijnen geregistreerd staat.

Er zijn in totaal 660 op naam geregistreerde voertuigen in de woonplaats Neerijnen (in oktober 2026).

Voertuigen naar soort
Er zijn 331 voertuigen van het type ‘personenauto’ in de woonplaats Neerijnen in oktober 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen naar soort motorvoertuig dat in oktober 2026 in het kentekenregister van de RDW in de woonplaats Neerijnen geregistreerd staat.

Vergelijk het percentage auto’s per energiebron op de pagina met regionale voertuigdata.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren 5 verkeersongevallen in de woonplaats Neerijnen in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in de woonplaats Neerijnen. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2025 in de woonplaats Neerijnen plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2025
Totaal5
Materiële schade4
Letselschade1
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen de woonplaats Neerijnen vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Veiligheid in de woonplaats Neerijnen

Bekijk de ontwikkeling en soorten van de geregistreerde misdaad in de woonplaats Neerijnen op basis van data van de Politie en het CBS. De politiedata worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent op 15 september 2026. De beschrijvingen van de soorten misdrijven zoals de politie deze gebruikt zijn te vinden in de tabel met definities van de verschillende soorten delicten.

Meer misdaad
Totaal geregistreerde misdaad per maand of per jaar
Er zijn in 2025 in totaal 10 misdrijven in de woonplaats Neerijnen geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Totaal aantal geregistreerde misdaden in de woonplaats Neerijnen, 2012 tot en met 2025 (bij weergave van de gegevens per jaar) of april 2025 tot en met september 2026 (bij weergave van de gegevens per maand).

In de woonplaats Neerijnen zijn van 2012 tot en met 2025 in totaal 231 misdrijven geregistreerd. Deze misdrijven zijn ingedeeld naar 25 verschillende soorten delicten. In 2025 werden in de woonplaats Neerijnen 10 misdrijven door de politie vastgelegd. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens per maand of per jaar te tonen.

Misdaden naar type delict
De meest voorkomende soorten misdrijven in de woonplaats Neerijnen in 2025 zijn Horizontale fraude (3 delicten) en Overige vermogensdelicten (2 delicten).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal misdaden voor de 6 soorten delicten die in 2025 geregistreerd zijn in de woonplaats Neerijnen.

Definities misdaad
Misdaad totaal per maand
In september 2026 zijn er 3 misdrijven in de woonplaats Neerijnen geregistreerd.
Afbeelding van een warmtekaart (een heatmap in het Engels, een visuele weergave van data waarbij kleuren worden gebruikt om waarden weer te geven) met het totaal aantal misdrijven in de woonplaats Neerijnen per maand en per jaar.

Bovenstaande warmtekaart geeft een visuele weergave van het totaal aantal door de politie geregistreerde misdrijven per maand in de woonplaats Neerijnen over de afgelopen 6 jaar.

Alle gegevens zijn beschikbaar in het Excel document met politiedata als onderdeel van de download voor de gemeente West Betuwe.

Misdaden per 1.000 inwoners
Er waren 6 misdrijven per 1.000 inwoners van het type ‘oplichting’ in 2025 in de woonplaats Neerijnen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Criminaliteit: aantal misdaden per 1.000 inwoners in 2025 in de woonplaats Neerijnen.

De grafiek toont de meest recente gegevens over het aantal misdaden per 1.000 inwoners voor de woonplaats Neerijnen. De gegevens over misdaden zijn hiertoe gegroepeerd in (1) het totaal aantal diefstallen (alle vormen, zoals diefstal uit woningen en schuren, diefstal van auto’s en fietsen en winkeldiefstal), (2) geweld en seksmisdrijven, (3) milieuovertredingen, (4) oplichting, (5) verkeersovertredingen, (6) vernielingen en misdrijven tegen de openbare orde en (7) alle overige misdrijven. De definities van alle verschillende soorten delicten met daarbij de categorie waarin deze zijn ingedeeld zijn te vinden in de bronbeschrijving van de politiedata.

Verkiezingen in de woonplaats Neerijnen

Bekijk de beschikbare verkiezingsuitslagen en informatie over de stembureaus in de woonplaats Neerijnen.

Uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026
Stembureau Het Stroomhuis in Neerijnen
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal stemmen per partij zoals uitgebracht te Stembureau Het Stroomhuis in Neerijnen bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026. De grafiek toont de 10 partijen waarop bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026 in de woonplaats Neerijnen stemmen zijn uitgebracht.

Onderstaande grafiek toont het aantal stemmen per politieke partij dat bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 18 maart 2026 in Stembureau Het Stroomhuis in Neerijnen is uitgebracht. Stembureau Het Stroomhuis in Neerijnen was bij deze verkiezingen het enige stembureau binnen de woonplaats Neerijnen.

Bekijk veel meer informatie over de verkiezingen op de pagina met alle 43 stembureaus in de gemeente West Betuwe en op de pagina met alle verkiezingsuitslagen voor de gemeente West Betuwe. En download alle verkiezingsdata in een Excel document als onderdeel van de uitgebreide informatie voor de gemeente West Betuwe.

Stembureaus West Betuwe
Adressen en leefomgeving in de woonplaats Neerijnen

Bekijk gegevens over adressen, gebruiksdoelen, bouwperioden, dichtheid, de nabijheid van voorzieningen, energieverbruik en energielabels in de woonplaats Neerijnen.

Informatie op basis van de BAG (de Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) van 1 juli 2026. De woonplaats Neerijnen telt in totaal 184 adressen, deze hebben allemaal een verblijfsobject, er zijn geen standplaatsen en geen ligplaatsen. 27% van de adressen in woonplaats Neerijnen ligt binnen de bebouwde kom en 73% van de adressen ligt buiten de bebouwde kom.

Adressen West Betuwe
Adressen: gebruiksdoelen
In de woonplaats Neerijnen zijn er 164 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de woonplaats Neerijnen.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 34 panden uit de bouwperiode 1925 tot 1950 in de woonplaats Neerijnen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de woonplaats Neerijnen. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Dichtheid per km² van bevolking, adressen en auto’s

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de woonplaats Neerijnen voor 2026.


Onderstaande tabel toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de woonplaats Neerijnen voor 2026:

DichtheidNederlandWoonplaats Neerijnen
Bevolking53983
Adressen2.09354
Autos27554

De data over het aantal inwoners-, adressen- en personenauto’s per vierkante kilometer land geven een beeld van ‘de mate van concentratie van menselijke activiteiten’ in de woonplaats Neerijnen ten opzichte van het gemiddelde voor Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Toelichting
Gemiddelde afstand tot voorzieningen
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een huisartsenpraktijk in de woonplaats Neerijnen is 2,2.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de woonplaats Neerijnen tot de dichtstbijzijnde voorziening. De gebruikte cijfers komen uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor 2025.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde afstand over de weg in kilometers van een huisadres in de woonplaats Neerijnen tot de dichtstbijzijnde voorziening voor 2025:

VoorzieningAfstand in km
Huisartsenpraktijk2,2
Supermarkt2,3
Restaurant2,6
Basisonderwijs1,3
Voortgezet onderwijs5,6
Bibliotheek4,6
Treinstation6,3
Sportterrein1,7
Bioscoop21,8
Museum10,1

De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting.

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen
Gemiddeld aardgas- en elektriciteitsverbruik per woning per jaar in de woonplaats Neerijnen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddeld energieverbruik per woning per jaar in de woonplaats Neerijnen.


Onderstaande tabel toont het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik per type woning voor 2024 voor de woonplaats Neerijnen:

Soort woningGemiddeld gasverbruikGemiddelde elektriciteitslevering per woning
Appartementgeen datageen data
Tussenwoninggeen data3.950
Hoekwoninggeen datageen data
Twee-onder-één-kap woning1.0903.995
Vrijstaande woning1.5063.998
Koopwoning1.4393.979
Huurwoning2.1504.080

Data over het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik voor aardgas in m3. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen. Het verbruik van gas en elektra is ook bekend per woningtype, zie de tabel.

Toelichting Meer gas
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de woonplaats Neerijnen zijn G (57 adressen) en C (22 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de woonplaats Neerijnen. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 oktober 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel G komt het meeste voor in de woonplaats Neerijnen: 57 adressen hebben energielabel G. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente West Betuwe bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Alle onderwerpen en vergelijken

Bekijk de meest recente cijfers over meer dan 250 onderwerpen en vergelijk de woonplaats Neerijnen met andere gebieden.

Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!
Kies een categorie en bekijk de bijbehorende onderwerpen.

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor de woonplaats Neerijnen voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

Bedrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Bedrijfsvestigingen totaal110Aantal2025
A Landbouw, bosbouw en visserij30Aantal2025
B-F Nijverheid en energie15Aantal2025
G+I Handel en horeca15Aantal2025
H+J Vervoer, informatie en communicatie10Aantal2025
K-L Financiële diensten, onroerend goed5Aantal2025
M-N Zakelijke dienstverlening20Aantal2025
O-Q Overheid, onderwijs en zorg10Aantal2025
R-U Cultuur, recreatie, overige diensten5Aantal2025
% A Landbouw, bosbouw en visserij27%Percentage2025
% B-F Nijverheid en energie14%Percentage2025
% G+I Handel en horeca14%Percentage2025
% H+J Vervoer, informatie en communicatie9,1%Percentage2025
% K-L Financiële diensten, onroerend goed4,55%Percentage2025
% M-N Zakelijke dienstverlening18%Percentage2025
% O-Q Overheid, onderwijs en zorg9,1%Percentage2025
% R-U Cultuur, recreatie, overige diensten4,55%Percentage2025

De cijfers over bedrijven tonen het aantal bedrijfsvestigingen in de woonplaats Neerijnen, uitgesplitst naar bedrijfstak. Een vestiging is een locatie van een bedrijf, instelling of zelfstandige waar of van waaruit activiteiten worden uitgevoerd.

Bevolking
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Inwoners485Aantal2026
Mannen250Aantal2026
Vrouwen235Aantal2026
0 tot 15 jaar70Aantal2026
15 tot 25 jaar90Aantal2026
25 tot 45 jaar75Aantal2026
45 tot 65 jaar150Aantal2026
65 jaar of ouder100Aantal2026
Ongehuwd230Aantal2026
Gehuwd225Aantal2026
Gescheiden25Aantal2026
Verweduwd20Aantal2026
% Mannen52%Percentage2026
% Vrouwen48%Percentage2026
% 0 tot 15 jaar14%Percentage2026
% 15 tot 25 jaar19%Percentage2026
% 25 tot 45 jaar15%Percentage2026
% 45 tot 65 jaar31%Percentage2026
% 65 jaar of ouder21%Percentage2026
% Ongehuwd46%Percentage2026
% Gehuwd45%Percentage2026
% Gescheiden5%Percentage2026
% Verweduwd4,0%Percentage2026
Geboorten0Aantal2025
Geboorte relatief4Aantal per 1.000 inwoners2025
Sterftes5Aantal2025
Sterfte relatief6Aantal per 1.000 inwoners2025
Leerlingen PO40Aantal2025
Leerlingen VO30Aantal2025
Studenten MBO20Aantal2025
Studenten HBO10Aantal2025
Studenten WO10Aantal2025
Praktisch opleidingsniveau110Aantal2024
Middelbaar opleidingsniveau150Aantal2024
Hoger opleidingsniveau60Aantal2024
% Praktisch opleidingsniveau34%Percentage2024
% Middelbaar opleidingsniveau47%Percentage2024
% Hoger opleidingsniveau19%Percentage2024
Jongeren met jeugdzorg in natura10Aantal2024
% Jongeren met jeugdzorg10%Percentage2024
Wmo cliënten10Aantal2024
Wmo cliënten per 1.000 inwoners34Aantal per 1.000 inwoners2024
Bevolkingsdichtheid83Aantal per km²2026

De inwonersaantallen worden altijd op vijftallen afgerond, hierdoor kan het voorkomen dat een optelling van subgroepen (zoals inwoners naar geslacht of naar leeftijd) licht afwijkt van het totaal aantal inwoners.

Energie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning3.987Gemiddeld in kWh2024
Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woning2.001Gemiddeld in kWh2024
% Woningen met zonnestroom44%Percentage2024
% Woningen hoofdzakelijk elektrisch verwarmd11%Percentage2024
Gemiddelde elektriciteitslevering appartementgeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering tussenwoning3.950Gemiddeld in kWh2014
Gemiddelde elektriciteitslevering hoekwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering twee-onder-één-kap woning3.995Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering vrijstaande woning3.998Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering huurwoning4.080Gemiddeld in kWh2023
Gemiddelde elektriciteitslevering koopwoning3.979Gemiddeld in kWh2023
Gemiddeld aardgasverbruik per woning1.407Gemiddeld per m³2024
% Woningen met stadsverwarming0%Percentage2014
% Aardgasvrije woningen3%Percentage2024
% Aardgaswoningen85%Percentage2024
Gemiddeld aardgasverbruik appartementgeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik tussenwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik hoekwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik twee-onder-één-kap woning1.090Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik vrijstaande woning1.506Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik koopwoning1.439Gemiddeld per m³2023
Gemiddeld aardgasverbruik huurwoning2.150Gemiddeld per m³2023
Publieke laadpalengeen dataAantalgeen data
Adressen zonder energielabel41Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel88Aantal2026
Adressen met definitief energielabel55Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++0Aantal2026
Energielabels A+++1Aantal2026
Energielabels A++0Aantal2026
Energielabels A+0Aantal2026
Energielabels A16Aantal2026
Energielabels B11Aantal2026
Energielabels C22Aantal2026
Energielabels D13Aantal2026
Energielabels E4Aantal2026
Energielabels F19Aantal2026
Energielabels G57Aantal2026

De onderwerpen in de categorie energieverbruik tonen onder meer het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik en de energielabels van gebouwen in de woonplaats Neerijnen. Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het minst energiezuinige label en A++++ het meest energiezuinige label.

Huishoudens
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huishoudens170Aantal2026
Eenpersoonshuishoudens50Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens120Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen50Aantal2026
Meerpersoonshuishoudens met kinderen65Aantal2026
% Eenpersoonshuishoudens29%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens71%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen29%Percentage2026
% Meerpersoonshuishoudens met kinderen38%Percentage2026
Gemiddelde huishoudensgrootte2,81Gemiddeld aantal2026

Het aantal huishoudens betreft het aantal particuliere huishoudens op 1 januari van een jaar. Particuliere huishoudens bestaan uit één of meer inwoners die alleen of samen in een woonruimte wonen en zelf in hun dagelijks onderhoud voorzien. De cijfers over huishoudens op wijk- en buurtniveau worden afgerond op vijftallen.

Inkomen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Werkzame beroepsbevolking181Aantal2024
Netto arbeidsparticipatie84%Percentage2024
% Werknemers62%Percentage2024
% Werknemers met vaste arbeidsrelatie41%Percentage2024
% Werknemers met flexibele arbeidsrelatie21%Percentage2024
% Zelfstandigen38%Percentage2024
Inkomensontvangers400Aantal2024
Inkomensontvangers per 1.000 inwoners842Aantal per 1.000 inwoners2024
Gemiddeld inkomen per inkomensontvanger€47.150Gemiddeld in Euro2023
Gemiddeld inkomen per inwoner€39.581Gemiddeld in Euro2023
40% personen met laagste inkomen37%Percentage2024
20% personen met hoogste inkomen28%Percentage2024
% Personen in armoede0,22%Percentage2024
% Personen tot 25% boven armoedegrens1,92%Percentage2024
Gemiddeld huishoudinkomen€67.400euro2023
40% huishoudens met laagste inkomen15%Percentage2024
20% huishoudens met hoogste inkomen50%Percentage2024
% Huishoudens met een laag inkomen0,9%Percentage2023
% Huishoudens onder of rond sociaal minimum0,9%Percentage2023
% Huishoudens tot 110% van sociaal minimum0,9%Percentage2023
% Huishoudens tot 120% van sociaal minimum1,9%Percentage2023
Mediaan vermogen van particuliere huishoudens€561.000euro2024
Personen per soort uitkering - Bijstand0Aantal2025
Personen per soort uitkering - AO10Aantal2025
Personen per soort uitkering - WW0Aantal2025
Personen per soort uitkering - AOW90Aantal2025
% Personen per soort uitkering - Bijstand0%Percentage2025
% Personen per soort uitkering - AO2%Percentage2025
% Personen per soort uitkering - WW0%Percentage2025
% Personen per soort uitkering - AOW19%Percentage2025

De inkomensgegevens beschrijven het inkomen van personen en particuliere huishoudens in de woonplaats Neerijnen. Het besteedbaar inkomen is het bruto-inkomen verminderd met onder meer belastingen, premies en betaalde inkomensoverdrachten. Vanwege statistische geheimhouding worden niet voor ieder gebied inkomensgegevens gepubliceerd.

Migratie
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland455Aantal2026
Herkomst buiten Nederland35Aantal2026
Herkomst Europa25Aantal2026
Herkomst buiten Europa10Aantal2026
% Herkomst Nederland93%Percentage2026
% Herkomst buiten Nederland7,1%Percentage2026
% Herkomst Europa5,1%Percentage2026
% Herkomst buiten Europa2,04%Percentage2026
Geboren in Nederland met herkomst Nederland450Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst Europa10Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa10Aantal2026
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland20Aantal2026
Geboren in Nederland470Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa15Aantal2026
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa5Aantal2026
Geboren buiten Nederland20Aantal2026
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland93%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst Europa2,06%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland4,08%Percentage2026
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa2,06%Percentage2026
% Geboren in Nederland96%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa3,09%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa1,03%Percentage2026
% Geboren buiten Nederland4,08%Percentage2026
Autochtoon435Aantal2022
Westers15Aantal2022
Niet-westers15Aantal2022
Nederlandse Antillen en Aruba5Aantal2022
Marokko0Aantal2022
Suriname5Aantal2022
Turkije0Aantal2022
Overig niet-westers5Aantal2022

De onderwerpen in de categorie migratie gaan over de herkomst en migratie van inwoners van de woonplaats Neerijnen. De herkomst is gebaseerd op het geboorteland van de persoon en diens ouders. De migratiecijfers tonen onder meer vestiging, vertrek, immigratie en emigratie.

Misdrijven
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Misdrijven10Aantal2025
Diefstal2Aantal2025
Geweld en seksmisdrijven2Aantal2025
Milieu overtredingen1Aantal2025
Oplichting3Aantal2025
Verkeersovertredingen1Aantal2025
Vernieling1Aantal2025
Overige misdrijven0Aantal2025
Misdrijven per 1.000 inwoners21Aantal per 1.000 inwoners2025
Diefstal per 1.000 inwoners4Aantal per 1.000 inwoners2025
Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners4Aantal per 1.000 inwoners2025
Milieu overtredingen per 1.000 inwoners2Aantal per 1.000 inwoners2025
Oplichting per 1.000 inwoners6Aantal per 1.000 inwoners2025
Verkeersovertredingen per 1.000 inwoners2Aantal per 1.000 inwoners2025
Vernieling per 1.000 inwoners2Aantal per 1.000 inwoners2025
Overige misdrijven per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025

De cijfers over misdrijven tonen de door de politie geregistreerde misdrijven in de woonplaats Neerijnen, zowel als aantal als omgerekend per 1.000 inwoners. Niet ieder gepleegd misdrijf wordt gemeld of geregistreerd.

Nabijheid voorzieningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand2,2Gemiddelde afstand in km2025
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpraktijken binnen 3 km1,54Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpraktijken binnen 5 km3,19Gemiddeld aantal2025
Huisartsenpost afstand13Gemiddelde afstand in km2024
Apotheek afstand2,2Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuis met poli afstand11Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km5,5Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuis zonder poli afstand13Gemiddelde afstand in km2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2025
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km1,0Gemiddeld aantal2025
Supermarkt afstand2,33Gemiddelde afstand in km2025
Supermarkten binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Supermarkten binnen 3 km0,87Gemiddeld aantal2025
Supermarkten binnen 5 km2,88Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand1,87Gemiddelde afstand in km2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km0,07Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km3,0Gemiddeld aantal2025
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km10Gemiddeld aantal2025
Warenhuis afstand5,9Gemiddelde afstand in km2025
Warenhuizen binnen 5 km0,26Gemiddeld aantal2025
Warenhuizen binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2025
Warenhuizen binnen 20 km7,2Gemiddeld aantal2025
Café afstand2,83Gemiddelde afstand in km2025
Cafés binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Cafés binnen 3 km0,6Gemiddeld aantal2025
Cafés binnen 5 km1,59Gemiddeld aantal2025
Cafetaria afstand1,52Gemiddelde afstand in km2025
Cafetaria binnen 1 km0,27Gemiddeld aantal2025
Cafetaria binnen 3 km3,48Gemiddeld aantal2025
Cafetaria binnen 5 km8,2Gemiddeld aantal2025
Restaurant afstand2,65Gemiddelde afstand in km2025
Restaurants binnen 1 km0,2Gemiddeld aantal2025
Restaurants binnen 3 km0,59Gemiddeld aantal2025
Restaurants binnen 5 km5,2Gemiddeld aantal2025
Hotel afstand7,9Gemiddelde afstand in km2025
Hotels binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2025
Hotels binnen 10 km2,2Gemiddeld aantal2025
Hotels binnen 20 km13Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijf afstand2,1Gemiddelde afstand in km2025
Kinderdagverblijven binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijven binnen 3 km2,4Gemiddeld aantal2025
Kinderdagverblijven binnen 5 km7,5Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang afstand1,32Gemiddelde afstand in km2025
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,41Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang binnen 3 km3,27Gemiddeld aantal2025
Buitenschoolseopvang binnen 5 km8,4Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs afstand1,32Gemiddelde afstand in km2025
Basisonderwijs binnen 1 km0,41Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs binnen 3 km3,21Gemiddeld aantal2025
Basisonderwijs binnen 5 km7,8Gemiddeld aantal2025
Voortgezet onderwijs afstand5,6Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km0,59Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km3,52Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand5,6Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km0,33Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km2,52Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand5,9Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km0,26Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km1,17Gemiddeld aantal2024
Openbaar groen afstand0,85Gemiddelde afstand in km2017
Park of plantsoen afstand1,45Gemiddelde afstand in km2017
Dagrecreatief terrein afstand9,8Gemiddelde afstand in km2017
Bos afstand0,92Gemiddelde afstand in km2017
Open natuurlijk terrein afstand2,61Gemiddelde afstand in km2017
Open droog natuurlijk terrein afstand2,61Gemiddelde afstand in km2017
Open nat natuurlijk terrein afstand4,59Gemiddelde afstand in km2017
Semi-openbaar groen afstand1,2Gemiddelde afstand in km2017
Sportterrein afstand1,68Gemiddelde afstand in km2017
Volkstuin afstand7,4Gemiddelde afstand in km2017
Verblijfsrecreatief terrein afstand5,5Gemiddelde afstand in km2017
Begraafplaats afstand1,85Gemiddelde afstand in km2017
Recreatief binnenwater afstand7,8Gemiddelde afstand in km2017
Oprit hoofdverkeersweg afstand1,1Gemiddelde afstand in km2025
Treinstation afstand6,3Gemiddelde afstand in km2025
Belangrijk overstapstation afstand22Gemiddelde afstand in km2025
Bibliotheek afstand4,61Gemiddelde afstand in km2025
Zwembad afstand5,6Gemiddelde afstand in km2025
Kunstijsbaan afstand23Gemiddelde afstand in km2025
Podiumkunsten afstand11Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km5,3Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand15Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand22Gemiddelde afstand in km2025
Bioscopen binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2025
Bioscopen binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2025
Bioscopen binnen 20 km0,0Gemiddeld aantal2025
Sauna afstand22Gemiddelde afstand in km2025
Zonnebank afstand11Gemiddelde afstand in km2025
Museum afstand10Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km0,33Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km9,5Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand14Gemiddelde afstand in km2025
Attracties binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2025
Attracties binnen 20 km4,47Gemiddeld aantal2025
Attracties binnen 50 km47Gemiddeld aantal2025
Brandweerkazerne afstand2,86Gemiddelde afstand in km2025

Het CBS publiceert gegevens over de nabijheid van voorzieningen voor inwoners van de woonplaats Neerijnen. De afstanden zijn gemiddelden over de weg en de nabijheidsindicatoren tonen hoeveel voorzieningen binnen een bepaalde afstand beschikbaar zijn.

Omgeving
OnderwerpWaardeEenheidJaar
RegiocodeWP3363Code2026
RegionaamNeerijnenNaam2026
Soort regioWoonplaatsCategorisch type2026
Sorteercodegeen dataCodegeen data
Oppervlakte totaal611Aantal hectaren2026
Oppervlakte land585Aantal hectaren2026
Oppervlakte water26Aantal hectaren2026
Mate van stedelijkheid5Indicator 1-52026
Omgevingsadressendichtheid54Gemiddeld aantal per km²2026
Adressen totaal184Aantal2026
Adressen met postcode180Aantal2026
Adressen met woonfunctie164Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie3Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie23Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie5Aantal2026
Adressen met logiesfunctie1Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie1Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie1Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie7Aantal2026
Verblijfsobjecten184Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres182Aantal2026
Adressen met pand184Aantal2026
Percelen met adres180Aantal2026
Adressen met perceel184Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom50Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom134Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom42Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom122Aantal2026
Panden met adres voor 1700geen dataAantal2026
Panden met adres 1700 tot 1900geen dataAantal2026
Panden met adres 1900 tot 1925geen dataAantal2026
Panden met adres 1925 tot 1950geen dataAantal2026
Panden met adres 1950 tot 1970geen dataAantal2026
Panden met adres 1970 tot 1980geen dataAantal2026
Panden met adres 1980 tot 1990geen dataAantal2026
Panden met adres 1990 tot 2000geen dataAantal2026
Panden met adres 2000 tot 2010geen dataAantal2026
Panden met adres 2010 tot 2020geen dataAantal2026
Panden met adres 2020 en latergeen dataAantal2026
Adressen met pand voor 17003Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 190025Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 192529Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 195035Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 197027Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19809Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 199012Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 200019Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 201014Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20207Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later4Aantal2026
Postcodegebied4182CA-4182SBNaam2026
Meest voorkomende postcode4182Naam2026
Dekkingspercentage meest voorkomende postcode100%Percentage2026

De onderwerpen in de categorie omgeving beschrijven onder meer de oppervlakte, het aantal adressen, de bevolkingsdichtheid en de omgevingsadressendichtheid van de woonplaats Neerijnen.

Verkeersongevallen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal5Aantal2025
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade4Aantal2025
Verkeersongevallen letselschade1Aantal2025
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2025

De gegevens over verkeersongevallen in de woonplaats Neerijnen zijn gebaseerd op de registratie van verkeersongevallen door Rijkswaterstaat.

Vervoer
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Personenauto’s totaal315Aantal2025
Personenauto’s - brandstof benzine210Aantal2025
Personenauto’s - overige brandstof105Aantal2025
Personenauto’s per huishouden1,85Aantal2025
Personenauto’s naar oppervlakte54Aantal2025
Motorfietsen25Aantal2025

De vervoersgegevens tonen onder meer het aantal personenauto’s en andere voertuigen in de woonplaats Neerijnen. De voertuiggegevens zijn gebaseerd op het Nederlandse kentekenregister van de RDW.

Woningen
OnderwerpWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad162Aantal2025
Woningen per 1.000 inwoners345Aantal per 1.000 inwoners2025
Nieuwbouw woningen1Aantal2025
Niet-woningvoorraad18Aantal2025
Nieuwbouw niet-woningen0Aantal2025
Gemiddelde woningwaarde€648.265Gemiddeld in Euro2025
Woningwaarde klasse€500.000 tot €750.000Categorisch type2025
Eengezinswoningen159Aantal2025
Meergezinswoningen3Aantal2025
Koopwoningen153Aantal2025
Huurwoningen9Aantal2025
Huurwoningen woningcorporaties0Aantal2025
Huurwoningen overige verhuurders9Aantal2025
Eigendom onbekend0Aantal2025
Bewoond153Aantal2025
Onbewoond9Aantal2025
% Koopwoningen94%Percentage2025
% Huurwoningen6%Percentage2025
% Huurwoningen woningcorporaties0%Percentage2025
% Huurwoningen overige verhuurders6%Percentage2025
% Eigendom onbekend0%Percentage2025
% Eengezinswoningen98%Percentage2025
% Meergezinswoningen2%Percentage2025
% Bewoond94%Percentage2025
% Onbewoond6%Percentage2025
Appartementen2Aantal2026
Tussenwoningen1Aantal2026
Hoekwoningen2Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen14Aantal2026
Vrijstaande woningen145Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen1,0%Percentage2026
% Tussenwoningen1,0%Percentage2026
% Hoekwoningen1,0%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen9%Percentage2026
% Vrijstaande woningen88%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 194575Aantal2026
Woningen 1945 tot 196524Aantal2026
Woningen 1965 tot 197514Aantal2026
Woningen 1975 tot 19859Aantal2026
Woningen 1985 tot 199517Aantal2026
Woningen 1995 tot 20059Aantal2026
Woningen 2005 tot 201511Aantal2026
Woningen 2015 tot 20255Aantal2026
Woningen 2025 en later0Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 194546%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 196515%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19759%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19855%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 199510%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20055%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20157%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 20253,0%Percentage2026
% Woningen 2025 en later0,0%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026

De woningcijfers voor de woonplaats Neerijnen komen voornamelijk van het CBS en de BAG. Ze beschrijven onder meer de woningvoorraad, woningtypen, bouwperioden, eigendom en gemiddelde WOZ-waarde. Cijfers op wijk- en buurtniveau kunnen zijn afgerond op vijftallen.

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document. Alle woonplaatsen, wijken en buurten zijn onderdeel van de download voor de gemeente West Betuwe. Er is ook een download met alle gemeente-, wijk- en buurtgegevens voor heel Nederland.

Selecteer op een groot scherm een categorie in het menu naast de tabel. Gebruik op een klein scherm de keuzelijst boven de tabel.

Tabelgebruik:

  • Kies een categorie om alleen de onderwerpen uit dat deel van de tabel te tonen.
  • Op grote schermen staat de categoriekeuze naast de tabel; op kleine schermen staat deze erboven.
  • Verschuif de tabel op kleine schermen horizontaal om alle kolommen te bekijken.
Data en bronnen

Bekijk de gebruikte open databronnen en definities en download uitgebreide regionale datasets over de woonplaats Neerijnen.

Download alle regionale data
Download de uitgebreide datasets voor de gemeente West Betuwe.
Afbeelding van Excel documenten uit de download met regionale data.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download uitgebreide informatie in handige Excel-overzichten voor de gemeente West Betuwe. De download bevat regionale statistieken, adressen, verkiezingsuitslagen, misdaadcijfers, detail leeftijdsgegevens en meer.

Download!
Gebruikte open data bronnen
Bronvermelding en definities

Veel gegevens op deze pagina komen uit verschillende datasets met regionale cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hierbij is een groot aantal datasets gecombineerd. De meest recente gegevens zijn bijgewerkt tot en met 14 oktober 2026. Daarnaast zijn diverse andere officiële databronnen gebruikt, waaronder het Kadaster, de Kiesraad, de Politie en het RIVM.

Bronnen & definities
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron