Statistieken buurt De Stek

Statistieken buurt De Stek

Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt De Stek in de gemeente Den Bosch. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.
Verken alle cijfers over meer dan 250 onderwerpen voor de buurt De Stek in de gemeente Den Bosch. Bekijk de gegevens over inwoners, woningen, de leefomgeving en meer. Met duidelijke grafieken, tabellen, kaarten en uitleg bij de data.
Kaart van de buurt De Stek.Bekijk kaart
Aantal inwoners per jaar
De buurt De Stek telt 210 inwoners in 2025.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt De Stek.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt De Stek:

JaarAantal inwoners de buurt De Stek% verschil
202521072%
20241221.120%
202310-9,1%
2022110,0%
2021110,0%
2020110,0%
2019110,0%
20181183%
201760,0%
2016650%
20154-20%
2014525%
20134geen data

De bevolking van de buurt De Stek is met 206 personen toegenomen van 4 personen in 2013 tot 210 personen in 2025 (dat is een uitzonderlijk grote stijging van 5.150%). Het gemiddelde verschil per jaar over de hele periode van 2013 tot en met 2025 was 17 personen (110%).

Het aantal inwoners is het aantal personen zoals op 1 januari in het bevolkingsregister vastgelegd. Bekijk ook de tabel met het aantal inwoners per buurt in de gemeente Den Bosch.

Beschrijving van de ontwikkeling van het aantal inwoners in de buurt De Stek:

In 2013 waren er 4 inwoners in de buurt De Stek. Het aantal van 4 inwoners is het minimum in de hele periode waarover de inwonersdata beschikbaar zijn. In 2015 was het aantal ook op het laagste punt van 4 personen. In 2025 is het aantal gestegen tot 210 personen. De stijging ten opzichte van 2015 is 206 (5.150%), het verschil ten opzichte van het vorige jaar (2024) is 88 (72%). Het aantal van 210 inwoners is het hoogste aantal inwoners in de hele periode van 2013 tot en met 2025.

Over de buurt De Stek

De buurt De Stek ligt binnen de wijk De Groote Wielen in de gemeente Den Bosch. De meest voorkomende postcode in de buurt De Stek is postcode 5245.

Er zijn 204 adressen en 123 woningen in de buurt De Stek in de gemeente Den Bosch. 99% van de woningen in de buurt is een huurwoning. De woningen hebben een gemiddelde WOZ waarde van €222.000. Er wonen 210 inwoners in de buurt De Stek Buurt De Stek telt 120 huishoudens van gemiddeld 1,8 personen. Verder zijn er negentig personenauto’s en tien bedrijfsvestigingen geregistreerd in de buurt De Stek.

Buurt De Stek heeft een oppervlakte van 10 hectare land (honderd hectare is één vierkante kilometer, 1 km2). De gemiddelde dichtheid van adressen is 670 adressen per km2.

Meer over de buurt De Stek:

De gemeente Den Bosch is in 1996 uitgebreid met de gemeente Rosmalen. En in 2015 is de gemeente Maasdonk in de gemeente Den Bosch opgegaan. De gemeente Maasdonk is in 1993 vanuit een samenvoeging van de voormalige gemeenten Geffen en Nuland ontstaan. De gegevens van de buurt De Stek voor de jaren 2013 tot en met 2024 zijn berekend. Bekijk ook de pagina over de gemeentelijke herindeling van de gemeente Den Bosch.

Advertentie:

Aantal inwoners op de kaart van de buurt De Stek
Kaart van de omgeving van de buurt De Stek.
Afbeelding van de buurt De Stek op de kaart.

Kaart van de wijk De Groote Wielen met het aantal inwoners per buurt in 2025. De cijfers op de kaart geven de volgende buurten weer: 1: Landelijk gebied De Groote Wielen, 2: De Stek, 3: De Beemden, 4: Centrum De Groote Wielen, 5: De Lanen, 6: De Watertuinen, 7: Broekland, 8: Overig landelijk gebied De Groote Wielen, 9: De Hoven, 10: Vlietdijk, 11: De Groote Vliet, 12: Brabantpoort.

Bekijk de statistieken voor alle 129 gebieden binnen de gemeente Den Bosch via de overzichtspagina van de gebieden in de Den Bosch.

Overzicht gebieden Meer Den Bosch
Kenmerken van de 123 woningen in de buurt De Stek
Er zijn 123 woningen in de buurt De Stek.
Informatie over de woningen in deze regio op basis van open data van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster. Afbeelding met 4 taart diagrammen.

De vier bovenstaande taartdiagrammen tonen het percentage woningen naar verschillende woningkenmerken. Beschikbare kenmerken zijn eigendom, bewoning, type, soort woning en bouwperiode. Het jaar waar de data voor gelden staat in het midden van de grafiek. Klik op de afbeelding om deze groter weer te geven.

Bekijk onderstaande toelichting voor de definities van de woningkenmerken. En bekijk de woningkenmerken per buurt in de gemeente Den Bosch in een interactieve tabel.

Toelichting
Woningwaarde per jaar
De gemiddelde WOZ waarde in de buurt De Stek was €233.000 in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar in de buurt De Stek.


Onderstaande tabel toont de gemiddelde WOZ woningwaarde per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt De Stek:

JaarGemiddelde WOZ woningwaarde Buurt De Stek% verschil
2025€222.000-4,72%
2024€233.000geen data

De gemiddelde WOZ woningwaarde in de buurt De Stek is met €11.000 gedaald van €233.000 in 2024 tot €222.000 in 2025 (dat is een afname van 4,72%).

Bekijk ook de ranglijst van de woningwaarden per buurt in de gemeente Den Bosch.

Toelichting
Download een schat aan informatie
  • Uitgebreide informatie in handige Excel overzichten voor de gemeente Den Bosch.
  • Meer dan 250 onderwerpen voor Nederland en alle provincies, gemeenten, wijken en buurten in Nederland.
Woningwaarde en 65-plussers per gebied
De gemiddelde woningwaarde in de buurt De Stek is €222.000, het percentage inwoners van 65 jaar en ouder is 2% en er zijn 123 woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de gemiddelde woningwaarde per regio op de horizontale as. Deze is afgezet tegen het percentage inwoners van 65 jaar en ouder op de verticale as. Iedere regio wordt als cirkel weergegeven. De omvang van de cirkels hangt af van het aantal woningen in een gebied: hoe meer woningen, hoe groter de cirkel.

Woningwaarde ten opzichte van inwoners van 65 jaar en ouder per gebied, de volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (grijs), provincie Noord-Brabant (bruin), gemeente Den Bosch (geel), 4 woonplaatsen (groen), wijk De Groote Wielen (oranje) en 9 buurten (blauw). De buurt De Stek wordt in het rood weergegeven. Klik op de naam van een cirkel om de gegevens voor dat gebied weer te geven.

Soorten woningen
Tussenwoningen komen het meeste voor in de buurt De Stek: er zijn 85 adressen met het woningtype tussenwoningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de buurt De Stek.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 januari 2026.

Advertentie:

Adressen: 204 totaal in de buurt De Stek

Informatie op basis van de BAG (de Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) van 1 januari 2026. De buurt De Stek telt in totaal 204 adressen, deze hebben allemaal een verblijfsobject, er zijn geen standplaatsen en geen ligplaatsen. 99% van de adressen in buurt De Stek ligt binnen de bebouwde kom en 1% van de adressen ligt buiten de bebouwde kom.

Adressen Den Bosch
Adressen: gebruiksdoelen
In de buurt De Stek zijn er 203 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de buurt De Stek.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities
Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 186 panden uit de bouwperiode 2020 en later in de buurt De Stek.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de buurt De Stek. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 januari 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Bevolking in de buurt De Stek

De onderstaande grafieken tonen informatie over de bevolking in de buurt De Stek. Getoond worden: het aantal inwoners naar leeftijd, de burgerlijke staat van inwoners, of inwoners een migratie achtergrond hebben en het opleidingsniveau van inwoners.

Inwoners per leeftijdsgroep in de buurt De Stek






Heel even geduld alsjeblieft...

de leeftijdsgegevens worden geladen!







Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdsgroep.

De grafiek toont de leeftijdsgroepen. Het aantal inwoners is ook per individueel levensjaar beschikbaar (alleen de inwoners van 105 jaar en ouder vormen 1 groep). De inwoners naar leeftijd zijn er tot op buurtniveau in het document met leeftijdsgegevens in de download voor de gemeente Den Bosch.

Burgerlijke staat in de buurt De Stek






Heel even geduld alsjeblieft...

de burgelijkestaat pie wordt geladen!







Bevolking, burgerlijke staat: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar burgerlijke staat.

Onderverdeling van de bevolking in de buurt De Stek naar de situaties ‘Ongehuwd‘, ‘Gehuwd‘, ‘Gescheiden‘ en ‘Verweduwd‘.

Toelichting
Inwoners naar land van herkomst per jaar
Gegevens over de herkomstgebieden van de inwoners in de buurt De Stek.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Autochtoon of migratieachtergrond in Nederland voor de periode van 2015 tot en met 2025: Bovenstaande grafiek toont de verdeling van de bevolking naar herkomst uit Nederland, herkomst uit Europa en herkomst van buiten Europa in de buurt De Stek per jaar.


Onderstaande tabel toont het aantal inwoners maar herkomst per jaar op basis van de data van het CBS voor de buurt De Stek:

JaarHerkomst NederlandHerkomst EuropaHerkomst buiten Europa
20251253055
2024661931
20231100
20221100
20211100
20201100
20191100
20181100
2017600
2016600
2015410

In 2025 was de herkomst van inwoners in de buurt De Stek als volgt verdeeld: herkomst uit Nederland: 60%, herkomst uit Europese landen: 14% en herkomst uit landen buiten Europa: 26% En in 2015 was de verdeling van inwoners naar herkomstgebied als volgt: herkomst uit Nederland: 80%, herkomst uit Europa: 20% en herkomst van buiten Europa: 0,0%.

Toelichting Meer migratie
Migratie herkomstlanden

Bekijk ook de detail informatie over het aantal inwoners in Den Bosch naar land van herkomst.

Landen van herkomst
Migratie achtergrond: Geboortelanden en herkomstlanden
Van de inwoners van de buurt De Stek is 71% in Nederland geboren (gegevens 2025).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking in de buurt De Stek: de grafiek toont het aantal inwoners in 2025, onderverdeeld naar geboorteland en herkomstland. Gebruik het filter om een categorie te selecteren.

De cijfers over de migratieachtergrond van inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS.

Toelichting
Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar
Van de inwoners in de gemeente Den Bosch heeft 24,9% een praktisch opleidingsniveau, 35,1% een middelbaar opleidingsniveau en 40,0% een theoretisch opleidingsniveau.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Opleidingsniveau van de inwoners van 15 tot 75 jaar per 1 oktober 2023 in de gemeente Den Bosch.

Er zijn geen gegevens over het opleidingsniveau van de inwoners in de buurt De Stek beschikbaar. Daarom worden hier de gegevens voor de gemeente Den Bosch weergegeven.

De donutgrafiek toont het percentage basis, middelbaar en hoog opgeleiden. Het aantal inwoners per opleidingsniveau wordt getoond door op de grafiek te klikken.

Definities opleidingsniveau

Download alle informatie over de gemeente Den Bosch:
Download hier alle gegevens voor de gemeente, woonplaatsen, wijken en buurten in Den Bosch. Meerdere  bronbestanden handig gecombineerd in diverse Excel documenten met alle gegevens voor de gemeente op aparte werkbladen gepresenteerd in verschillende combinaties: per jaar en per regio soort.

Download een schat aan informatie voor de gemeente Den Bosch. Met verschillende handige overzichten voor alle woonplaatsen, wijken en buurten en alle jaren! En daarnaast met alle adressen, alle postcode statistieken, detail leeftijdsgegevens, politiedata, verkiezingsuitslagen en nog veel meer!

Download!
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina:

Onderwijs in de buurt De Stek

Hier vind je een kleine selectie uit de datasets over het onderwijs. Bekijk véél meer informatie over het onderwijs op AlleCijfers.

Buurt De StekWijk De Groote WielenGemeente Den Bosch
Aantal kinderopvanglocaties017228
Aantal kindplaatsen01.0387.902
Aantal vestigingen basisonderwijs0446
Aantal leerlingen basisonderwijs01.44013.246
Aantal vestigingen voortgezet onderwijs019
Aantal leerlingen voortgezet onderwijs02.2499.112
Aantal opleidingen middelbaar beroepsonderwijs0010
Aantal studenten middelbaar beroepsonderwijs0014.030
Aantal opleidingen hoger onderwijs0060
Aantal studenten hoger onderwijs0017.970

Bovenstaande tabel toont data van het LRK en DUO over kinderopvang en onderwijs. De gegevens zijn bijgewerkt tot en met 2 maart 2026.

Het aantal leerlingen betreft het aantal dat onderwijs volgt op een school in de buurt De Stek. Op de pagina’s over het basisonderwijs en over de middelbare scholen zijn ook gegevens beschikbaar over het huisadres van leerlingen ten opzichte van het adres van de schoolvestigingen.

Gemiddelde afstanden kinderopvang en onderwijs
De gemiddelde afstand over de weg van een huisadres tot een basisschool in de buurt De Stek is 2,7 kilometer.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand staafdiagram toont de gemiddelde afstand in kilometers over de weg tot kinderdagverblijven, buitenschoolseopvang, basisonderwijs, voortgezet onderwijs totaal, VMBO scholen en HAVO VWO scholen. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens voor verschillende soorten locaties te tonen. De gebruikte cijfers komen van uit de nabijheidsstatistieken van het CBS en gelden voor de situatie in 2024.


Onderstaande tabel de gemiddelde afstand in kilometers voor verschillende soorten locaties voor kinderopvang en onderwijs. De gegevens worden getoond per (vergelijkings)gebied en gelden voor 2024.

RegioKinderdagverblijfBuitenschoolseopvangBasisonderwijsVoortgezet onderwijsVMBOHAVO VWO
Nederland0,70,80,82,52,63,4
Provincie Noord-Brabant0,70,70,72,62,73,5
Gemeente Den Bosch0,60,60,72,32,32,6
Wijk De Groote Wielen0,60,60,83,73,73,7
Buurt De Groote Vliet1,31,31,33,23,23,2
Buurt Vlietdijk0,50,50,72,52,52,5
Buurt Broekland0,50,40,53,63,63,6
Buurt De Watertuinen0,80,80,84,24,24,2
Buurt De Hoven0,40,40,43,53,53,5
Buurt De Lanen0,80,81,54,14,14,1
Buurt Centrum De Groote Wielen0,20,21,23,83,83,8
Buurt De Stek1,81,82,75,25,25,2
Buurt De Beemden1,81,82,75,25,25,2
Buurt Overig landelijk gebied De Groote Wielen0,91,21,34,44,44,4
Buurt Landelijk gebied De Groote Wielen1,81,82,75,25,25,2

Deze grafiek toont een regionale vergelijking van de gemiddelde reisafstanden voor inwoners van hun woonadres naar de dichtstbijzijnde locaties voor kinderopvang, basisonderwijs en voortgezet onderwijs. De afstanden zijn berekend als gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde voorziening, berekend over de autoweg en rekening houdend met de rijrichting. In de grafiek zie je de gegevens voor de buurt De Stek in vergelijking tot andere gebieden. De volgende gebieden worden in de grafiek weergegeven: Nederland (oranje), provincie Noord-Brabant (bruin), gemeente Den Bosch (geel), wijk De Groote Wielen (groen) en 10 buurten (blauw). Buurt De Stek wordt in het rood weergegeven.

Leerlingen en studenten in de buurt De Stek
In 2024 woonden er 101 leerlingen en studenten in de buurt De Stek.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderwijsdata: aantal leerlingen en studenten per soort onderwijs in de buurt De Stek, data van het CBS over 2024.

De grafiek toont het aantal leerlingen in het PO en VO en het aantal studenten in het MBO, HBO, en WO dat als inwoner staat ingeschreven op een adres in de buurt De Stek.

Toelichting

Advertentie:

Gas- en elektriciteitsverbruik van woningen

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het gemiddeld energieverbruik per woning per jaar in de buurt De Stek.


Onderstaande tabel toont het gemiddelde gas- en elektriciteitsverbruik per type woning voor 2024 voor de buurt De Stek:

Soort woningGemiddeld gasverbruikGemiddelde elektriciteitslevering per woning
Appartementgeen datageen data
Tussenwoninggeen datageen data
Hoekwoninggeen datageen data
Twee-onder-één-kap woninggeen datageen data
Vrijstaande woninggeen datageen data
Koopwoninggeen datageen data
Huurwoninggeen datageen data

Data over het gemiddeld elektriciteitsverbruik in kWh en het gemiddeld verbruik voor aardgas in m3. Het gemiddelde geldt voor het verbruik van één jaar van alle particuliere woningen. Het verbruik van gas en elektra is ook bekend per woningtype, zie de tabel.

Toelichting
Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de buurt De Stek zijn A+++ (128 adressen) en A++++ (73 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de buurt De Stek. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 januari 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel A+++ komt het meeste voor in de buurt De Stek: 128 adressen hebben energielabel A+++. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Den Bosch bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Dichtheid per km² van bevolking, adressen en auto's

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto’s per km² oppervlakte in Nederland en de buurt De Stek voor 2025.


Onderstaande tabel toont de dichtheid van de bevolking-, adressen- en personenauto's per km² oppervlakte in Nederland en de buurt De Stek voor 2025:

DichtheidNederlandBuurt De Stek
Bevolking5362.100
Adressen2.082670
Autos275900

De data over het aantal inwoners-, adressen- en personenauto’s per vierkante kilometer land geven een beeld van ‘de mate van concentratie van menselijke activiteiten’ in de buurt De Stek ten opzichte van het gemiddelde voor Nederland. Merk op: de gemiddelde omgevingsadressendichtheid is een ander cijfer dan de uitkomst van het aantal adressen gedeeld door de oppervlakte. Zie de definities van de verschillende lokale verdichtingsmaten.

Toelichting
Verkeersongevallen naar afloop
Er waren geen verkeersongevallen in de buurt De Stek in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen in de buurt De Stek. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2024 in de buurt De Stek plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2024
Totaal0
Materiële schade0
Letselschade0
Dodelijke afloop0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen de buurt De Stek vallen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Uitslag Tweede Kamer verkiezingen 2025
Stembureau Campus aan de Lanen in Rosmalen

Onderstaande grafiek toont het aantal stemmen per politieke partij dat bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 29 oktober 2025 in Stembureau Campus aan de Lanen in Rosmalen is uitgebracht. Er was bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 29 oktober 2025 geen stembureau binnen de buurt De Stek. Stembureau Campus aan de Lanen in Rosmalen is het stembureau dat het meest dichtbij het geografisch centrum van de buurt De Stek ligt.






Heel even geduld alsjeblieft...

de verkiezingsuitslagen per stembureau (stemlokaal) worden geladen!







Aantal stemmen per partij zoals uitgebracht te Stembureau Campus aan de Lanen in Rosmalen bij de Tweede Kamer verkiezingen van oktober 2025. De grafiek toont de 16 grootste partijen in aantal stemmen van de totaal 22 partijen waarop bij de Tweede Kamer verkiezingen van oktober 2025 bij het stembureau Stembureau Campus aan de Lanen in Rosmalen stemmen zijn uitgebracht.

Bekijk veel meer informatie over de verkiezingen op de pagina met alle 147 stembureaus in de gemeente Den Bosch en op de pagina met alle verkiezingsuitslagen voor de gemeente Den Bosch. En download alle verkiezingsdata in een Excel document als onderdeel van de uitgebreide informatie voor de gemeente Den Bosch.

Stembureaus Den Bosch
Data over voertuigen

Deze paragraaf toont data over de op kenteken geregistreerde voertuigen in de buurt De Stek. Dit is regionale data van de RDW. De data is beschikbaar per soort voertuig, per energiebron (brandstof) en per maand. Deze gegevens worden maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 1 maart 2026. Bekijk de toelichting voor de bronbeschrijving en definities van de regionale voertuig data.

Toelichting

Advertentie:

Aantal elektrische auto’s in de buurt De Stek
Er zijn 17 elektrische auto’s in maart 2026 in de buurt De Stek.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal elektrische auto’s per maand in de buurt De Stek op basis van de regionale voertuigdata van de RDW. Dit is de som van het aantal elektrische bedrijfsauto’s en het aantal elektrische personenauto’s.

Er zijn 17 elektrische auto’s in de buurt De Stek. Dit is het totaal aantal in maart 2026 bij de RDW op kenteken geregistreerde elektrische auto’s in de buurt De Stek die op de batterij rijden en met een stekker opgeladen worden.

Meer autodata
Voertuigen naar energiebron
Er zijn 164 voertuigen met ‘benzine’ als energiebron in de buurt De Stek in maart 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen per type energiebron (brandstof) dat in maart 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt De Stek geregistreerd staat.

Er zijn in totaal 235 op naam geregistreerde voertuigen in de buurt De Stek (in maart 2026).

Voertuigen naar soort
Er zijn 195 voertuigen van het type ‘personenauto’ in de buurt De Stek in maart 2026.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal voertuigen naar soort motorvoertuig dat in maart 2026 in het kentekenregister van de RDW in de buurt De Stek geregistreerd staat.

Vergelijk het percentage auto’s per energiebron op de pagina met regionale voertuigdata.

Politiedata over misdaad

De vier onderstaande grafieken tonen de geregistreerde misdaad op basis van data van de politie en het CBS voor de buurt De Stek. De beschrijvingen van de soorten misdrijven zoals de politie deze gebruikt zijn te vinden in de tabel met definities van de verschillende soorten delicten. De politiedata wordt maandelijks bijgewerkt, het meest recent was dit op 21 februari 2026.

Meer misdaad
Totaal geregistreerde misdaad per maand of per jaar
Er zijn in 2025 in totaal 3 misdrijven in de buurt De Stek geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Totaal aantal geregistreerde misdaden in de buurt De Stek, 2012 tot en met 2025 (bij weergave van de gegevens per jaar) of augustus 2024 tot en met januari 2026 (bij weergave van de gegevens per maand).

In de buurt De Stek zijn van 2012 tot en met 2025 in totaal 35 misdrijven geregistreerd. Deze misdrijven zijn ingedeeld naar 11 verschillende soorten delicten. Voor 7,3% van alle buurten in heel Nederland zijn er in deze periode 35 of minder misdrijven geregistreerd. In 2025 werden in de buurt De Stek 3 misdrijven door de politie vastgelegd. Gebruik het filter boven de grafiek om de gegevens per maand of per jaar te tonen.

Misdaden naar type delict
De meest voorkomende soorten misdrijven in de buurt De Stek van 2012 t/m 2025 zijn Overige vermogensdelicten (13 delicten) en Onder invloed (weg) (4 delicten).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Aantal geregistreerde misdaden voor de tien meest voorkomende soorten delicten van 2012 tot en met 2025, buurt De Stek.

Definities misdaad
Misdaad totaal per maand
In januari 2026 is er één misdrijf in de buurt De Stek geregistreerd.
Afbeelding van een warmtekaart (een heatmap in het Engels, een visuele weergave van data waarbij kleuren worden gebruikt om waarden weer te geven) met het totaal aantal misdrijven in de buurt De Stek per maand en per jaar.

Bovenstaande warmtekaart geeft een visuele weergave van het totaal aantal door de politie geregistreerde misdrijven per maand in de buurt De Stek over de afgelopen 6 jaar.

Alle gegevens zijn beschikbaar in het Excel document met politiedata als onderdeel van de download voor de gemeente Den Bosch.

Misdaden per 1.000 inwoners
Er waren 5 misdrijven per 1.000 inwoners van het type ‘geweld en seksmisdrijven’ in 2025 in de buurt De Stek.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Criminaliteit: aantal misdaden per 1.000 inwoners in 2025 in de buurt De Stek.

De grafiek toont de meest recente gegevens over het aantal misdaden per 1.000 inwoners voor de buurt De Stek. De gegevens over misdaden zijn hiertoe gegroepeerd in (1) het totaal aantal diefstallen (alle vormen, zoals diefstal uit woningen en schuren, diefstal van auto's en fietsen en winkeldiefstal), (2) geweld en seksmisdrijven, (3) milieuovertredingen, (4) oplichting, (5) verkeersovertredingen, (6) vernielingen en misdrijven tegen de openbare orde en (7) alle overige misdrijven. De definities van alle verschillende soorten delicten met daarbij de categorie waarin deze zijn ingedeeld zijn te vinden in de bronbeschrijving van de politiedata.

Advertentie:

Geboorte per 1.000 inwoners
Er zijn 36 baby’s per 1.000 inwoners geboren in 2024 in de buurt De Stek.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal levend geboren babies per 1.000 inwoners in de buurt De Stek.

De cijfers over de geboortes per 1.000 aantal inwoners zijn berekend door het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december te delen door het aantal inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Cijfers over geboorte

De cijfers over het relatieve aantal geboortes zijn gebaseerd op data van het CBS. Als basis hiervoor is het aantal levendgeborenen van 1 januari tot en met 31 december in verhouding tot het aantal inwoners op 1 januari van een jaar in de buurt De Stek genomen. Het relatieve aantal geboorten kan hoger uitvallen dan verwacht op basis van het inwonertal. Het relatieve cijfer betreft namelijk het aantal geboorten gedurende het jaar ten opzichte van het aantal inwoners op 1 januari. In nieuwbouwwijken kan het aantal inwoners sterk groeien in een jaar. Zo kunnen er in 1 jaar 10 kinderen geboren worden in een wijk waarin op 1 januari slechts 10 inwoners wonen, maar aan het eind van het jaar bijvoorbeeld 200 inwoners.

Sterfte per 1.000 inwoners
Er zijn 18 personen per 1.000 inwoners overleden in 2024 in de buurt De Stek.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal sterftes per 1.000 inwoners in de buurt De Stek.

De cijfers over de sterfte per 1.000 aantal inwoners zijn gebaseerd op data van het CBS. De relatieve sterfte is bepaald als het aantal overledenen van 1 januari tot en met 31 december, per 1.000 inwoners op 1 januari van het betreffende jaar.

Meer sterfte
De regionale gezondheidsmonitor

Onderstaande grafieken tonen gegevens uit de regionale gezondheidsmonitor. De gezondheidsmonitor is een zeer groot onderzoek naar de gezondheid, sociale situatie en leefstijl van de inwoners. De data uit het onderzoek komen van het RIVM en het CBS.

Inwoners met een goede gezondheid
62% procent van de inwoners van 18 jaar en ouder in de buurt De Stek ervaart de eigen gezondheid als goed of zeer goed.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande lijngrafiek toont het percentage inwoners met een goede gezondheid in de buurt De Stek per leeftijdsgroep. De gegevens wordt getoond voor de periode van 2024 tot en met 2024.

De RIVM gezondheidsmonitor biedt gezondheidsgegevens voor Nederland en per provincie, gemeente, wijk en buurt. Dit zijn gegevens over beperkingen, ervaren gezondheid, overgewicht, roken, drinken en mantelzorg.

Over de gezondheidsmonitor

De cijfers op deze pagina zijn afkomstig van het RIVM op basis van gegevens uit de Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen 2012, 2016, 2020 en de Corona Gezondheidsmonitor 2022 van GGD, CBS en RIVM. Er zijn data over monitoren met betrekking tot gezondheid, sociale situatie en leefstijl. Deze gegevens zijn er voor alle buurten, wijken, gemeenten, provincies en voor heel Nederland. Normaliter wordt dit onderzoek iedere vier jaar uitgevoerd. En in verband met Corona is er in 2022 een extra Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen uitgevoerd.

De data zijn door het RIVM en CBS gepubliceerd en waar nodig door OpenInfo omgerekend naar de regionale indelingen van 2025.

Bekijk alle definities uit de regionale gezondheidsmonitor.

Alcoholgebruik en roken
72% van de inwoners van 18 tot 65 jaar in de buurt De Stek geeft aan wel eens alcohol te drinken.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de onderwerpen in de categorie ‘Alcoholgebruik en roken’ uit de gezondheidsmonitor van het RIVM voor de buurt De Stek. Hierbij wordt per onderwerp getoond wat het percentage inwoners in de buurt De Stek is dat heeft aangegeven dat het onderwerp van toepassing is. Gebruik het filter boven de grafiek om de leeftijdsgroep van de inwoners te kiezen.

Bekijk de toelichting bij bovenstaande grafiek met de definities en de vragen voor de onderwerpen ‘rookt tabak’, ‘voldoet aan de alcoholrichtlijn’, ‘drinken’, ‘zwaar drinken’ en ‘overmatig drinken’.

Toelichting

Bekijk de aparte pagina over de gezondheid in de buurt De Stek met de gegevens over meer dan 40 onderwerpen uit de regionale gezondheidsmonitor en met data over het gebruik van de WMO en de jeugdzorg in de buurt De Stek.

Meer gezondheidsdata
Gegevens over meer dan 250 onderwerpen!

Onderstaande tabel toont de meest recent beschikbare gegevens voor de buurt De Stek voor meer dan 250 onderwerpen. Selecteer een categorie in de linkerkolom om de onderwerpen in die categorie weer te geven.

BedrijvenWaardeEenheidJaar
Bedrijfsvestigingen totaal10Aantal2024
A Landbouw, bosbouw en visserijgeen dataAantalgeen data
B-F Nijverheid en energiegeen dataAantalgeen data
G+I Handel en horecageen dataAantalgeen data
H+J Vervoer, informatie en communicatiegeen dataAantalgeen data
K-L Financiële diensten, onroerend goedgeen dataAantalgeen data
M-N Zakelijke dienstverleninggeen dataAantalgeen data
O-Q Overheid, onderwijs en zorggeen dataAantalgeen data
R-U Cultuur, recreatie, overige dienstengeen dataAantalgeen data
% A Landbouw, bosbouw en visserijgeen dataPercentagegeen data
% B-F Nijverheid en energiegeen dataPercentagegeen data
% G+I Handel en horecageen dataPercentagegeen data
% H+J Vervoer, informatie en communicatiegeen dataPercentagegeen data
% K-L Financiële diensten, onroerend goedgeen dataPercentagegeen data
% M-N Zakelijke dienstverleninggeen dataPercentagegeen data
% O-Q Overheid, onderwijs en zorggeen dataPercentagegeen data
% R-U Cultuur, recreatie, overige dienstengeen dataPercentagegeen data
BevolkingWaardeEenheidJaar
Inwoners210Aantal2025
Mannen100Aantal2025
Vrouwen110Aantal2025
0 tot 15 jaar45Aantal2025
15 tot 25 jaar20Aantal2025
25 tot 45 jaar105Aantal2025
45 tot 65 jaar35Aantal2025
65 jaar of ouder5Aantal2025
Ongehuwd150Aantal2025
Gehuwd35Aantal2025
Gescheiden25Aantal2025
Verweduwd5Aantal2025
% Mannen48%Percentage2025
% Vrouwen52%Percentage2025
% 0 tot 15 jaar21%Percentage2025
% 15 tot 25 jaar9,5%Percentage2025
% 25 tot 45 jaar50%Percentage2025
% 45 tot 65 jaar17%Percentage2025
% 65 jaar of ouder2,38%Percentage2025
% Ongehuwd70%Percentage2025
% Gehuwd16%Percentage2025
% Gescheiden12%Percentage2025
% Verweduwd2,33%Percentage2025
Geboorten10Aantal2024
Geboorte relatief36Aantal per 1.000 inwoners2024
Sterftes0Aantal2024
Sterfte relatief18Aantal per 1.000 inwoners2024
Leerlingen PO41Aantal2024
Leerlingen VO20Aantal2024
Studenten MBO20Aantal2024
Studenten HBO20Aantal2024
Studenten WO0Aantal2024
Praktisch opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
Middelbaar opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
Theoretisch opleidingsniveaugeen dataAantalgeen data
% Praktisch opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
% Middelbaar opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
% Theoretisch opleidingsniveaugeen dataPercentagegeen data
Jongeren met jeugdzorg in naturageen dataAantalgeen data
% Jongeren met jeugdzorggeen dataPercentagegeen data
Wmo cliëntengeen dataAantalgeen data
Wmo cliënten per 1.000 inwonersgeen dataAantal per 1.000 inwonersgeen data
Bevolkingsdichtheid2.100Aantal per km²2025

De inwonersaantallen worden altijd op vijftallen afgerond, hierdoor kan het voorkomen dat een optelling van subgroepen (zoals inwoners naar geslacht of naar leeftijd) licht afwijkt van het totaal aantal inwoners.


EnergieverbruikWaardeEenheidJaar
Gemiddelde elektriciteitslevering per woning3.030Gemiddeld in kWh2024
Gemiddelde elektriciteitsteruglevering per woning900Gemiddeld in kWh2024
% Woningen met zonnestroomgeen dataPercentagegeen data
% Woningen hoofdzakelijk elektrisch verwarmdgeen dataPercentagegeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering appartementgeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering tussenwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering hoekwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering twee-onder-één-kap woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering vrijstaande woninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering huurwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddelde elektriciteitslevering koopwoninggeen dataGemiddeld in kWhgeen data
Gemiddeld aardgasverbruik per woning0Gemiddeld per m³2024
% Woningen met stadsverwarming0%Percentage2014
% Aardgasvrije woningengeen dataPercentagegeen data
% Aardgaswoningengeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld aardgasverbruik appartementgeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik tussenwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik hoekwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik twee-onder-één-kap woninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik vrijstaande woninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik koopwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Gemiddeld aardgasverbruik huurwoninggeen dataGemiddeld per m³geen data
Publieke laadpalengeen dataAantalgeen data
Adressen zonder energielabel2Aantal2026
Adressen met voorlopig energielabel1Aantal2026
Adressen met definitief energielabel201Aantal2026
Energielabels A+++++0Aantal2026
Energielabels A++++73Aantal2026
Energielabels A+++128Aantal2026
Energielabels A++0Aantal2026
Energielabels A+0Aantal2026
Energielabels A0Aantal2026
Energielabels B0Aantal2026
Energielabels C0Aantal2026
Energielabels D1Aantal2026
Energielabels E0Aantal2026
Energielabels F0Aantal2026
Energielabels G0Aantal2026
Gezondheid-gedragWaardeEenheidJaar
Rookt tabak25%percentage2024
Voldoet aan de alcoholrichtlijn51%percentage2024
Drinken71%percentage2024
Zwaar drinken8%percentage2024
Overmatig drinken5%percentage2024
Overgewicht55%percentage2024
Ernstig overgewicht (obesitas)21%percentage2024
Voldoet aan de beweegrichtlijn42%percentage2024
Wekelijks sporten51%percentage2024
Lopen en/of fietsen naar school of werk40%percentage2024
Lopen naar school of werk18%percentage2024
Fietsen naar school of werk27%percentage2024
Gezondheid-overigWaardeEenheidJaar
Eenzaam62%percentage2024
Ernstig eenzaam23%percentage2024
Emotioneel eenzaam44%percentage2024
Sociaal eenzaam42%percentage2024
Matig/veel regie over het eigen leven84%percentage2024
Moeite met rondkomen31%percentage2024
Krijgt steun van anderen92%percentage2024
Ernstige geluidhinder door buren7%percentage2024
Ernstige geluidhinder door wegverkeer8%percentage2024
Ernstige geluidhinder weg >50 km/uur10%percentage2024
Ernstige geluidhinder weg <50 km/uur5%percentage2024
Ernstige geluidhinder door treinverkeer2%percentage2024
Ernstige geluidhinder door vliegverkeer3%percentage2024
Ernstige geluidhinder door windturbines1%percentage2024
Ernstige slaapverstoring wegverkeer4%percentage2024
Ernstige slaapverstoring treinverkeer1%percentage2024
Ernstige slaapverstoring vliegverkeer1%percentage2024
Ernstige slaapverstoring buren5%percentage2024
Tevreden met de woning86%percentage2024
Tevreden met de woonomgeving72%percentage2024
Tevreden met het groen in de omgeving76%percentage2024
Kan goed verkoeling vinden binnen56%percentage2024
Kan goed verkoeling vinden buiten52%percentage2024
Vrijwilligerswerk20%percentage2024
Mantelzorger12%percentage2024
Gezondheid-ziekteWaardeEenheidJaar
Goed ervaren gezondheid62%percentage2024
Één of meer langdurige aandoeningen33%percentage2024
Beperkt vanwege gezondheid36%percentage2024
Ernstig beperkt vanwege gezondheid4%percentage2024
Één of meerdere keren gevallen26%percentage2024
Langdurige ziekte en beperkt31%percentage2024
Lage veerkracht27%percentage2024
Hoge veerkracht46%percentage2024
Hoog risico op angst of depressie21%percentage2024
Suïcide gedachten de laatste 12 maanden20%percentage2024
(Heel) veel stress in afgelopen 4 weken31%percentage2024
Één of meer lichamelijke beperkingen27%percentage2024
Beperking in horen11%percentage2024
Beperking in zien14%percentage2024
Beperking in bewegen22%percentage2024
Broze gezondheid33%percentage2024
Broze metale gezondheid33%percentage2024
Broze lichamelijke gezondheid28%percentage2024
Broze gezondheid in het sociale domein33%percentage2024
HuishoudensWaardeEenheidJaar
Huishoudens120Aantal2025
Eenpersoonshuishoudens60Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens60Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen15Aantal2025
Meerpersoonshuishoudens met kinderen40Aantal2025
% Eenpersoonshuishoudens50%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens50%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens zonder kinderen12%Percentage2025
% Meerpersoonshuishoudens met kinderen33%Percentage2025
Gemiddelde huishoudensgrootte1,8Gemiddeld aantal2025
InkomenWaardeEenheidJaar
Werkzame beroepsbevolking30Aantal2023
Netto arbeidsparticipatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemersgeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met vaste arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Werknemers met flexibele arbeidsrelatiegeen dataPercentagegeen data
% Zelfstandigengeen dataPercentagegeen data
Inkomensontvangers0Aantal2024
Inkomensontvangers per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2024
Gemiddeld inkomen per inkomensontvangergeen dataGemiddeld in Eurogeen data
Gemiddeld inkomen per inwonergeen dataGemiddeld in Eurogeen data
40% personen met laagste inkomengeen dataPercentagegeen data
20% personen met hoogste inkomengeen dataPercentagegeen data
% Personen in armoedegeen dataPercentagegeen data
% Personen tot 25% boven armoedegrensgeen dataPercentagegeen data
Gemiddeld huishoudinkomengeen dataeurogeen data
40% huishoudens met laagste inkomengeen dataPercentagegeen data
20% huishoudens met hoogste inkomengeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens met een laag inkomengeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens onder of rond sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens tot 110% van sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
% Huishoudens tot 120% van sociaal minimumgeen dataPercentagegeen data
Mediaan vermogen van particuliere huishoudensgeen dataeurogeen data
Personen per soort uitkering - Bijstand20Aantal2024
Personen per soort uitkering - AO20Aantal2024
Personen per soort uitkering - WW0Aantal2024
Personen per soort uitkering - AOW20Aantal2024
% Personen per soort uitkering - Bijstand17%Percentage2024
% Personen per soort uitkering - AO17%Percentage2024
% Personen per soort uitkering - WW0%Percentage2024
% Personen per soort uitkering - AOW17%Percentage2024
MigratieWaardeEenheidJaar
Herkomst Nederland125Aantal2025
Herkomst buiten Nederland85Aantal2025
Herkomst Europa30Aantal2025
Herkomst buiten Europa55Aantal2025
% Herkomst Nederland60%Percentage2025
% Herkomst buiten Nederland40%Percentage2025
% Herkomst Europa14%Percentage2025
% Herkomst buiten Europa26%Percentage2025
Geboren in Nederland met herkomst Nederland125Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst Europa5Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa20Aantal2025
Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland25Aantal2025
Geboren in Nederland150Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst Europa25Aantal2025
Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa30Aantal2025
Geboren buiten Nederland55Aantal2025
% Geboren in Nederland met herkomst Nederland60%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst Europa2,38%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland12%Percentage2025
% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa9,5%Percentage2025
% Geboren in Nederland71%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa12%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa14%Percentage2025
% Geboren buiten Nederland26%Percentage2025
Autochtoon11Aantal2022
Westers0Aantal2022
Niet-westers0Aantal2022
Nederlandse Antillen en Aruba0Aantal2022
Marokko0Aantal2022
Suriname0Aantal2022
Turkije0Aantal2022
Overig niet-westers0Aantal2022
MisdrijvenWaardeEenheidJaar
Misdrijven3Aantal2025
Diefstal0Aantal2025
Geweld en seksmisdrijven1Aantal2025
Milieu overtredingen0Aantal2025
Oplichting1Aantal2025
Verkeersovertredingen1Aantal2025
Vernieling0Aantal2025
Overige misdrijven0Aantal2025
Misdrijven per 1.000 inwoners14Aantal per 1.000 inwoners2025
Diefstal per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Geweld en seksmisdrijven per 1.000 inwoners5Aantal per 1.000 inwoners2025
Milieu overtredingen per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Oplichting per 1.000 inwoners5Aantal per 1.000 inwoners2025
Verkeersovertredingen per 1.000 inwoners5Aantal per 1.000 inwoners2025
Vernieling per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Overige misdrijven per 1.000 inwoners0Aantal per 1.000 inwoners2025
Nabijheid voorzieningenWaardeEenheidJaar
Huisartsenpraktijk afstand2,0Gemiddelde afstand in km2024
Huisartsenpraktijken binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpraktijken binnen 5 km8Gemiddeld aantal2024
Huisartsenpost afstand11Gemiddelde afstand in km2024
Apotheek afstand3,5Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuis met poli afstand4,6Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen met poli binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 10 km2,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen met poli binnen 20 km7,9Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuis zonder poli afstand11Gemiddelde afstand in km2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 10 km0,0Gemiddeld aantal2024
Ziekenhuizen zonder poli binnen 20 km1,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkt afstand2,0Gemiddelde afstand in km2024
Supermarkten binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
Supermarkten binnen 5 km5,1Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen afstand2,0Gemiddelde afstand in km2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
Overige dagelijkse levensmiddelen binnen 5 km12Gemiddeld aantal2024
Warenhuis afstand4,3Gemiddelde afstand in km2024
Warenhuizen binnen 5 km1,0Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 10 km4,0Gemiddeld aantal2024
Warenhuizen binnen 20 km13Gemiddeld aantal2024
Café afstand3,9Gemiddelde afstand in km2024
Cafés binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafés binnen 5 km3,0Gemiddeld aantal2024
Cafetaria afstand2,5Gemiddelde afstand in km2024
Cafetaria binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 3 km1,0Gemiddeld aantal2024
Cafetaria binnen 5 km11Gemiddeld aantal2024
Restaurant afstand1,6Gemiddelde afstand in km2024
Restaurants binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 3 km1,3Gemiddeld aantal2024
Restaurants binnen 5 km27Gemiddeld aantal2024
Hotel afstand5,3Gemiddelde afstand in km2024
Hotels binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 10 km18Gemiddeld aantal2024
Hotels binnen 20 km38Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijf afstand1,8Gemiddelde afstand in km2024
Kinderdagverblijven binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 3 km4,2Gemiddeld aantal2024
Kinderdagverblijven binnen 5 km20Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang afstand1,8Gemiddelde afstand in km2024
Buitenschoolseopvang binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 3 km4,2Gemiddeld aantal2024
Buitenschoolseopvang binnen 5 km22Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs afstand2,7Gemiddelde afstand in km2024
Basisonderwijs binnen 1 km0,0Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 3 km1,2Gemiddeld aantal2024
Basisonderwijs binnen 5 km9,1Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs afstand5,2Gemiddelde afstand in km2024
Voortgezet onderwijs binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Voortgezet onderwijs binnen 10 km8Gemiddeld aantal2024
VMBO afstand5,2Gemiddelde afstand in km2024
VMBO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
VMBO binnen 10 km7Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO afstand5,2Gemiddelde afstand in km2024
HAVO VWO binnen 3 km0,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
HAVO VWO binnen 10 km4,0Gemiddeld aantal2024
Openbaar groen afstand0,9Gemiddelde afstand in km2015
Park of plantsoen afstand1,5Gemiddelde afstand in km2015
Dagrecreatief terrein afstand1,1Gemiddelde afstand in km2015
Bos afstand1,0Gemiddelde afstand in km2015
Open natuurlijk terrein afstand4,8Gemiddelde afstand in km2015
Open droog natuurlijk terrein afstand4,8Gemiddelde afstand in km2015
Open nat natuurlijk terrein afstand5,3Gemiddelde afstand in km2015
Semi-openbaar groen afstand1,6Gemiddelde afstand in km2015
Sportterrein afstand1,6Gemiddelde afstand in km2015
Volkstuin afstand3,7Gemiddelde afstand in km2015
Verblijfsrecreatief terrein afstand7,5Gemiddelde afstand in km2015
Begraafplaats afstand1,9Gemiddelde afstand in km2015
Recreatief binnenwater afstand1,0Gemiddelde afstand in km2015
Oprit hoofdverkeersweg afstand1,4Gemiddelde afstand in km2024
Treinstation afstand4,4Gemiddelde afstand in km2024
Belangrijk overstapstation afstand9Gemiddelde afstand in km2024
Bibliotheek afstand4,4Gemiddelde afstand in km2024
Zwembad afstand5,4Gemiddelde afstand in km2024
Kunstijsbaan afstand7,2Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten afstand8,5Gemiddelde afstand in km2024
Podiumkunsten binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 10 km4,0Gemiddeld aantal2024
Podiumkunsten binnen 20 km10Gemiddeld aantal2024
Poppodium afstand8,6Gemiddelde afstand in km2024
Bioscoop afstand8,5Gemiddelde afstand in km2024
Bioscopen binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Bioscopen binnen 20 km4,0Gemiddeld aantal2024
Sauna afstand8,6Gemiddelde afstand in km2024
Zonnebank afstand4,8Gemiddelde afstand in km2024
Museum afstand8,6Gemiddelde afstand in km2024
Musea binnen 5 km0,0Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 10 km6Gemiddeld aantal2024
Musea binnen 20 km16Gemiddeld aantal2024
Attractie afstand5,5Gemiddelde afstand in km2024
Attracties binnen 10 km1,0Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 20 km4,0Gemiddeld aantal2024
Attracties binnen 50 km47Gemiddeld aantal2024
Brandweerkazerne afstand4,7Gemiddelde afstand in km2024
OmgevingWaardeEenheidJaar
RegiocodeBU07960709Code2025
RegionaamDe StekNaam2025
Soort regioBuurtCategorisch type2025
Sorteercode07960709Code2025
Oppervlakte totaal11Aantal hectaren2025
Oppervlakte land10Aantal hectaren2025
Oppervlakte water0Aantal hectaren2025
Mate van stedelijkheid4Indicator 1-52025
Omgevingsadressendichtheid670Gemiddeld aantal per km²2025
Adressen totaal204Aantal2026
Adressen met postcode204Aantal2026
Adressen met woonfunctie203Aantal2026
Adressen met bijeenkomstfunctie0Aantal2026
Adressen met celfunctie0Aantal2026
Adressen met gezondheidszorgfunctie0Aantal2026
Adressen met industriefunctie2Aantal2026
Adressen met kantoorfunctie0Aantal2026
Adressen met logiesfunctie0Aantal2026
Adressen met onderwijsfunctie0Aantal2026
Adressen met sportfunctie0Aantal2026
Adressen met winkelfunctie0Aantal2026
Adressen met overige gebruiksfunctie0Aantal2026
Verblijfsobjecten204Aantal2026
Ligplaatsen0Aantal2026
Standplaatsen0Aantal2026
Panden met adres188Aantal2026
Adressen met pand204Aantal2026
Percelen met adres12Aantal2026
Adressen met perceel204Aantal2026
Adressen binnen bebouwde kom202Aantal2026
Adressen buiten bebouwde kom2Aantal2026
Woningen binnen bebouwde kom202Aantal2026
Woningen buiten bebouwde kom1Aantal2026
Panden met adres voor 17000Aantal2026
Panden met adres 1700 tot 19000Aantal2026
Panden met adres 1900 tot 19250Aantal2026
Panden met adres 1925 tot 19500Aantal2026
Panden met adres 1950 tot 19702Aantal2026
Panden met adres 1970 tot 19800Aantal2026
Panden met adres 1980 tot 19900Aantal2026
Panden met adres 1990 tot 20000Aantal2026
Panden met adres 2000 tot 20100Aantal2026
Panden met adres 2010 tot 20200Aantal2026
Panden met adres 2020 en later186Aantal2026
Adressen met pand voor 17000Aantal2026
Adressen met pand 1700 tot 19000Aantal2026
Adressen met pand 1900 tot 19250Aantal2026
Adressen met pand 1925 tot 19500Aantal2026
Adressen met pand 1950 tot 19702Aantal2026
Adressen met pand 1970 tot 19800Aantal2026
Adressen met pand 1980 tot 19900Aantal2026
Adressen met pand 1990 tot 20000Aantal2026
Adressen met pand 2000 tot 20100Aantal2026
Adressen met pand 2010 tot 20200Aantal2026
Adressen met pand 2020 en later202Aantal2026
Postcodegebied5236BD-5245DWNaam2026
Meest voorkomende postcode5245Naam2026
Dekkingspercentage meest voorkomende postcode99%Percentage2026
VerkeersongevallenWaardeEenheidJaar
Verkeersongevallen totaal0Aantal2024
Verkeersongevallen uitsluitend materiële schade0Aantal2024
Verkeersongevallen letselschade0Aantal2024
Verkeersongevallen dodelijk0Aantal2024
VervoerWaardeEenheidJaar
Personenauto’s totaal90Aantal2025
Personenauto’s - brandstof benzine80Aantal2025
Personenauto’s - overige brandstof10Aantal2025
Personenauto’s per huishouden0,75Aantal2025
Personenauto’s naar oppervlakte900Aantal2025
Motorfietsen5Aantal2025
WoningenWaardeEenheidJaar
Woningvoorraad123Aantal2025
Woningen per 1.000 inwoners586Aantal per 1.000 inwoners2025
Nieuwbouw woningen202Aantal2024
Niet-woningvoorraad1Aantal2025
Nieuwbouw niet-woningen0Aantal2024
Gemiddelde woningwaarde€222.000Gemiddeld in Euro2025
Woningwaarde klasse€200.000 tot €250.000Categorisch type2025
Eengezinswoningen123Aantal2025
Meergezinswoningen0Aantal2025
Koopwoningen1Aantal2025
Huurwoningen122Aantal2025
Huurwoningen woningcorporaties122Aantal2025
Huurwoningen overige verhuurders0Aantal2025
Eigendom onbekend0Aantal2025
Bewoond119Aantal2025
Onbewoond4Aantal2025
% Koopwoningen1%Percentage2025
% Huurwoningen99%Percentage2025
% Huurwoningen woningcorporaties99%Percentage2025
% Huurwoningen overige verhuurders0%Percentage2025
% Eigendom onbekend0%Percentage2025
% Eengezinswoningen100%Percentage2025
% Meergezinswoningen0%Percentage2025
% Bewoond97%Percentage2025
% Onbewoond3%Percentage2025
Appartementen24Aantal2026
Tussenwoningen85Aantal2026
Hoekwoningen76Aantal2026
Twee-onder-één-kap woningen16Aantal2026
Vrijstaande woningen2Aantal2026
Woningtype onbekend0Aantal2026
% Appartementen12%Percentage2026
% Tussenwoningen42%Percentage2026
% Hoekwoningen37%Percentage2026
% Twee-onder-één-kap woningen8%Percentage2026
% Vrijstaande woningen1,0%Percentage2026
% Woningtype onbekend0,0%Percentage2026
Woningen voor 19450Aantal2026
Woningen 1945 tot 19650Aantal2026
Woningen 1965 tot 19751Aantal2026
Woningen 1975 tot 19850Aantal2026
Woningen 1985 tot 19950Aantal2026
Woningen 1995 tot 20050Aantal2026
Woningen 2005 tot 20150Aantal2026
Woningen 2015 tot 2025122Aantal2026
Woningen 2025 en later80Aantal2026
Woningen bouwjaar onbekend0Aantal2026
% Woningen voor 19450,0%Percentage2026
% Woningen 1945 tot 19650,0%Percentage2026
% Woningen 1965 tot 19750,0%Percentage2026
% Woningen 1975 tot 19850,0%Percentage2026
% Woningen 1985 tot 19950,0%Percentage2026
% Woningen 1995 tot 20050,0%Percentage2026
% Woningen 2005 tot 20150,0%Percentage2026
% Woningen 2015 tot 202560%Percentage2026
% Woningen 2025 en later39%Percentage2026
% Woningen bouwjaar onbekend0,0%Percentage2026

Download de gegevens voor alle onderwerpen en alle jaren als Excel document: Alle woonplaatsen, wijken en buurten zijn onderdeel van de download voor de gemeente Den Bosch. En er is ook een download met alle gemeente, wijk en buurt gegevens voor heel Nederland.

Advertentie:

Adressen in de buurt De Stek
Tabel met 204 adressen in de buurt De Stek.

Onderstaande tabel toont alle openbare ruimtes en alle unieke combinaties van straten en huisnummers voor de buurt De Stek. Één straat kan in meer dan één buurt voorkomen. Vind de buurt bij je adres op de pagina met alle adressen voor de gemeente Den Bosch.

Openbare ruimteHuisnummer(s)Postcode(s)WoonplaatsAantal adressen
Bleekveld1 t/m 595245DWRosmalen58
De Groes1 t/m 925245DNRosmalen80
Den Dries1 t/m 635245DPRosmalen64
Rosmalensedijk155236BDDen Bosch2

Bovenstaande tabel toont de gegevens voor 4 openbare ruimtes en 204 adressen in de buurt De Stek. Dit zijn alle adressen en openbare ruimtes op basis van de BAG- en de topografische kaarten (BRT) van het Kadaster van 1 januari 2026.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Adressen Den Bosch
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Gebieden
Tabel met de gebieden die de buurt De Stek ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode numeriek52362
Postcode numeriek5245202
WoonkernRosmalen202
WoonplaatsDen Bosch2
WoonplaatsRosmalen202
WijkDe Groote Wielen204
GemeenteDen Bosch204
ProvincieNoord-Brabant204
WaterschapWaterschap Aa en Maas204
LandNederland204

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de buurt De Stek ‘raken’ met het aantal adressen uit de buurt De Stek dat in het betreffende gebied ligt.

Buurt De Stek ‘raakt’ andere gebieden zoals bijvoorbeeld een woonplaats of waterschap wanneer de geometrieën van de buurt De Stek en die van de andere gebieden elkaar overlappen of snijden. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald. Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.

Gebruikte open data bronnen

Veel gegevens op deze pagina komen uit de verschillende datasets met regionale cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Hierbij is een groot aantal datasets gecombineerd. De meest recente dataset is van 15 januari 2026. Zie het overzicht met de definities van de onderwerpen. Daarnaast zijn diverse andere bronnen van officiële dataleveranciers gebruikt, waaronder het Kadaster, de Kiesraad, de Politie en het RIVM. Zie het overzicht van alle bronnen die voor AlleCijfers zijn gebruikt.

Bronnen & definities
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Top 5 buurt De Stek: kenmerken met het grootste verschil ten opzichte van de waarden voor Nederland